Pendrive 16 GB Darth Vader Star Wars (darmowa dostawa) @ Cwanylis
-26°Zakończono

Pendrive 16 GB Darth Vader Star Wars (darmowa dostawa) @ Cwanylis

30zł
6
sie 10. 2015
Pendrive Darth Vader 16GB z Darmową dostawą

9328.jpg
Aktualizacje społecznościowe
Komputery
6 Komentarzy
Moze i w Polsce to okazja ale na aliexpress takie gowienko o tej pojemności kosztuje niecałe 20zl
Pepper
Oho:

"CwanyLis współpracuje bezpośrednio z producentami lub głównymi dystrybutorami. Dzięki temu nasze ceny są niższe od tych oferowanych przez inne sklepy, które doliczają większą marżę.Ograniczamy koszty związane z magazynowaniem i wysyłką, ponieważ nie posiadamy produktów w magazynie, a zamawiamy bezpośrednio od producenta z wysyłką do klienta. Dzięki temu osiągamy zniżki nawet do 80% w porównaniu z galerią handlową.Ponieważ towary zamawiamy po zakończeniu kampanii sprzedażowej z różnych państw (także z poza Europy), termin ich dostawy wynosi od kilku dni do nawet kilku tygodni.

Gdy zostaje zamówionych kilka produktów mogą zostać wysłane od różnych producentów i przyjść oddzielnie w różnych terminach – będziesz o tym na bieżąco informowany przez nasz dział obsługi klienta. Dzięki takiemu procesowi jesteśmy w stanie zagwarantować niższe ceny oferowanych produktów."

Wysyłają bezpośrednio z Chin. Kolejny widmo-pośrednik rodem z Allegro...

@Kaban Jednym słowem prawdziwy cwany lis
Admini powinni usuwac takie "okazje". Zwykle cwaniactwo, a oferta wrzucona przez wlasciciela.
W odpowiedzi na powyższe zarzuty:
CwanyLis.pl nie jest firmą widmo, jesteśmy spółką z o.o. z 100% polskim kapitałem działającą od ponad roku, bierzemy udział w programie Rzetelna Firma i nie mamy żadnych negatywnych wpisów, staramy się wyszukiwać atrakcyjne produkty w tym celu nawiązaliśmy współpracę z chińskimi producentami oraz największymi dystrybutorami.okoł
Z naszej analizy wynika, że jesteśmy najtańszym polskim sklepem sprzedającym dany produkt (cena omawianego produktu u polskiej konkurencji wynosi około 80 zł).
W odróżnieniu do Aliexpress sprzedajemy produkty z polskim tłumaczeniem, a klient ma możliwość zwrotu produktu do nas, a nie do Chin i dostaje całość pieniędzy z powrotem.
Dodatkowo gdy przesyłka nie dotrze terminowo zwracamy wartość całego zamówienia.

Pozdrawiam,
Zespół CwanyLis.pl
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy