20°
Zakończono
Pebble Time Smartwatch za ok. 571zł @ Amazon.uk
8 Komentarzy

Ostatnio był ponad 100 zł taniej na iBood. Ja czekam na dobrą cenę Pebble Time Round. Może się na.iBood pojawi...

AutorPepper adm

DoReMiMar 24.

Ostatnio był ponad 100 zł taniej na iBood. Ja czekam na dobrą cenę Pebble Time Round. Może się na.iBood pojawi...


Cena na iBOOD była bezkonkurencyjna. Coraz bardziej kusi mnie ten smartwatch, a byłem już praktycznie zdecydowany na Android Wear

Na amazonie widziałem za 124 dolary z darmową przesyłką.

Ja mam Android Wear. Jest ok, ale chętnie wróciłbym do Pebble. Ale jak już zmieniać to na okrągły. Myślę, że będzie na iBood :-) skoro już kilka Pebble było.

AutorPepper adm

DoReMiMar 24.

Ja mam Android Wear. Jest ok, ale chętnie wróciłbym do Pebble. Ale jak już zmieniać to na okrągły. Myślę, że będzie na iBood :-) skoro już kilka Pebble było.Z okrągłych Moto 360 fajnie wygląda, tylko 2-gen w cenie zaporowej, a pierwsza może się trochę "krztusić" na użytym procku. Zaciekawił mnie chiński Bluboo Xwatch (nawet złożyłem preorder), ale zwrócili pieniądze, bo miał być w lutym, a do tej pory nic nie wiadomo. Podobno problem po stronie procka od MediaTek, który musi najpierw przejść certyfikacje pod Android Wear. Jako alternatywę widzę teraz Sony Smartwatch 3, cena całkiem przyzwoita, ale nie ma tak efektownego wyglądu jak Moto.

Myślałem o Sony SW 3 (miałem 1 i 2 I oba miło wspominam), ale mój LG G Watch sprawuje się na tyle dobrze, że żeby wymienić muszę mieć dobry pretekst :-) Albo coś z nowych funkcji Android Wear (tylko nowe zegarki mają straszne ceny), albo coś innego (Pebble). Czekam więc na dobrą ofertę na Pebble Time Round i bardzo liczę tu na iBood :-)

Coś napisałem i zamiast edytuj kliknęło mi się Usuń. I nie ma :-(
@Cad składam wniosek o poprawkę: potwierdzenie przed usunięciem komentarza...

AutorPepper adm

DoReMiMar 24.

Coś napisałem i zamiast edytuj kliknęło mi się Usuń. I nie ma :-(@Cad składam wniosek o poprawkę: potwierdzenie przed usunięciem komentarza...


Dzięki za sugestię. Zobaczymy co da się zrobić Przywróciłem komentarz.

Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst