mar 18. 2016
PDF Password Remover 1.5 to przydatny program do usuwania zabezpieczeń z chronionych dokumentów PDF, w systemach operacyjnych Windows i OS X. Aplikacja pozwala w szybki i prosty sposób usuwać restrykcje zastosowane w plikach PDF. Po zdjęciu zabezpieczeń można kopiować zawartość PDF-a, konwertować pliki PDF na inne formaty, oraz co myślę najważniejsze, można taki zabezpieczony dokument wydrukować co bez tego programiku jest niemożliwe. Nazwa może być myląca program nie usuwa hasła chroniącego przed otwarciem plik tylko restrykcje nałożone na plik!
Aktualizacje społecznościowe
Giveaway of the day OkazjeKomputery
13 Komentarzy
Chasła?
Autor
kemotixmar 18. 2016

Chasła?


poprawione + za czujność
Widzę, że ktoś obczaił giveawayoftheday.com ale chyba nie ma sensu wrzucać wszystkich programów stamtąd ;-)
Autor
szymekmar 18. 2016

Widzę, że ktoś obczaił giveawayoftheday.com ale chyba nie ma sensu wrzucać …Widzę, że ktoś obczaił giveawayoftheday.com ale chyba nie ma sensu wrzucać wszystkich programów stamtąd ;-)


sprawdzam codziennie, ale wstawiam tylko smaczne wg mnie kąski.
Zbanowany
A można teraz to jakoś pobrać A zainstalować na przykład za rok jak będzie potrzebne? Czy koniecznej sjestracje od razu?
szymekmar 18. 2016

Widzę, że ktoś obczaił giveawayoftheday.com ale chyba nie ma sensu wrzucać …Widzę, że ktoś obczaił giveawayoftheday.com ale chyba nie ma sensu wrzucać wszystkich programów stamtąd ;-)Stary, o czym Ty mówisz? Na Peppera wrzuca się nawet pojedynczo oferty wyciągnięte z gazetek z marketów.
Ja mam mcword2016 i mogę w nim otwierać pliki PDF, a on je konwertuje na doc. Co prawda czasami coś przesunie, wiadomo nie jest idealny ale jeżeli ktoś ma mcword2016 to nie potrzebuje tego programu
Autor
domcia120595mar 18. 2016

Ja mam mcword2016 i mogę w nim otwierać pliki PDF, a on je konwertuje na d …Ja mam mcword2016 i mogę w nim otwierać pliki PDF, a on je konwertuje na doc. Co prawda czasami coś przesunie, wiadomo nie jest idealny ale jeżeli ktoś ma mcword2016 to nie potrzebuje tego programu


chodzi o pliki pdf z zablokowaną zawartością, zabezpieczone właśnie przed kopiowaniem, drukowaniem itd. I takiego pliku na pewno nie otworzysz w wordzie!!!
A już się ucieszyłem że usuwa hasła...
Spiritmar 18. 2016

A już się ucieszyłem że usuwa hasła...


a co niby robi innego ?
Dejwidmar 18. 2016

a co niby robi innego ?

​"Nazwa może być myląca program nie usuwa hasła chroniącego przed otwarciem plik tylko restrykcje nałożone na plik!"
a nie jest to tak ze biegnie biegnie biegnie chlopak po torze... i nagle scianka 2 m... i trzeba przejsc... haslo to wspinanie po linie gora... a PDF password premove zdejmuje restrykcje razem z calym haslem... czyli idzie obok sciany ?
@Spirit: a ochrona przed otwarciem nie jest restrykcją nałożoną na plik...? :-) Czyli chodzi o to, że zaszyfrowanego pliku nie otworzy, ale zabezpieczenie przed wydrukiem albo przed podziałem dokumentu "obchodzi bokiem"
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy