PC Steam Metro Redux Bundle
452°Zakończono

PC Steam Metro Redux Bundle

21,58zł Darmowa dostawa DarmowaSteam Okazje
9
kwi 3. 2018
Na Steam dobra cena na zestaw Metro:

Metro 2033 Redux
Metro Last Light Redux

Są też dostępne osobno, wtedy każda po 14,39 zł

Cena regularna według Steama to 143,98 zł W internetach (allegro ceneo) regularna cena około 38 zł
Aktualizacje społecznościowe
Steam OkazjeSteam steam gifts

Grupy

9 Komentarzy
Dobre i klimatyczne gry kusi mnie last light ale mam w wersji bez redux.
Oferta ważna do piątku 6 kwietnia do 19.00
dobre gry ale wydaje mi się drogo
Last light to genialna gra
grochinakwi 3. 2018

Last light to genialna gra


Yyyyy.....jak ktoś lubi totalnie liniowe fabuły to może...?
Świetne gry. Zdecydowanie warto w tej cenie
Wielebnykwi 3. 2018

Yyyyy.....jak ktoś lubi totalnie liniowe fabuły to może...?


A to coś złego? Ja uwielbiam tak samo liniowe jak i nieliniowe fabuły w grach. Poza tym od kiedy samą fabułą Metro żyje? Jak mnie denerwuje to, że dzisiaj to każda gra musi mieć ogromny świat wielkości co najmniej tego co w Skyrimie i musi być totalnie nieliniowa. A gry tak często na tym tracą. Niektórym grom otwarty świat przeszkadza, a liniową fabułę jest łatwiej dopracować. I cena gry musi mieć dobry przelicznik na czas grania, bo przecież bardziej się opłaca grać 30h w średniaka niż mieć 10h świetnej rozgrywki.
Dominik_Melonkwi 4. 2018

A to coś złego? Ja uwielbiam tak samo liniowe jak i nieliniowe fabuły w gr …A to coś złego? Ja uwielbiam tak samo liniowe jak i nieliniowe fabuły w grach. Poza tym od kiedy samą fabułą Metro żyje? Jak mnie denerwuje to, że dzisiaj to każda gra musi mieć ogromny świat wielkości co najmniej tego co w Skyrimie i musi być totalnie nieliniowa. A gry tak często na tym tracą. Niektórym grom otwarty świat przeszkadza, a liniową fabułę jest łatwiej dopracować. I cena gry musi mieć dobry przelicznik na czas grania, bo przecież bardziej się opłaca grać 30h w średniaka niż mieć 10h świetnej rozgrywki.


A ktoś napisał, że to coś złego? Czytaj ze zrozumieniem. Dla mnie - to podkreślam - gra jest nawet ok, ale na zasadzie - przejdź i zapomnij. Czemu? Bo jak drugi raz zagrasz to będziesz miał dokładnie to samo. Nie mówię że nie warto, bo cena niewysoka, dużo momentów skradania - fani thief będą zadowoleni, grafika spoko, klimat ok i.....to tyle. Podobnie stalker..... i pytania: czemu do cholery muszę iść tędy a nie mogę tamtą stroną...? Jak napisałem to tylko moja opinia :-) ale chyba jednak wolę gry typu farcry
Ja kupiłem na Boże Narodzenie w tej samej cenie ... ale pograłem może z godzink, mi wogle nie przypadly do gustu.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst