PC Steam Metro Redux Bundle
452°Zakończono

PC Steam Metro Redux Bundle

21,58zł Darmowa dostawa DarmowaSteam Okazje
9
kwi 3. 2018
Na Steam dobra cena na zestaw Metro:

Metro 2033 Redux
Metro Last Light Redux

Są też dostępne osobno, wtedy każda po 14,39 zł

Cena regularna według Steama to 143,98 zł W internetach (allegro ceneo) regularna cena około 38 zł
Aktualizacje społecznościowe
Steam OkazjeSteam steam gifts

Grupy

9 Komentarzy
Dobre i klimatyczne gry kusi mnie last light ale mam w wersji bez redux.
Oferta ważna do piątku 6 kwietnia do 19.00
dobre gry ale wydaje mi się drogo
Last light to genialna gra
grochina03/04/2018 23:25

Last light to genialna gra


Yyyyy.....jak ktoś lubi totalnie liniowe fabuły to może...?
Avatar
Usunięty72558
Świetne gry. Zdecydowanie warto w tej cenie
Wielebny03/04/2018 23:49

Yyyyy.....jak ktoś lubi totalnie liniowe fabuły to może...?


A to coś złego? Ja uwielbiam tak samo liniowe jak i nieliniowe fabuły w grach. Poza tym od kiedy samą fabułą Metro żyje? Jak mnie denerwuje to, że dzisiaj to każda gra musi mieć ogromny świat wielkości co najmniej tego co w Skyrimie i musi być totalnie nieliniowa. A gry tak często na tym tracą. Niektórym grom otwarty świat przeszkadza, a liniową fabułę jest łatwiej dopracować. I cena gry musi mieć dobry przelicznik na czas grania, bo przecież bardziej się opłaca grać 30h w średniaka niż mieć 10h świetnej rozgrywki.
Meloon33kwi 4. 2018

A to coś złego? Ja uwielbiam tak samo liniowe jak i nieliniowe fabuły w gr …A to coś złego? Ja uwielbiam tak samo liniowe jak i nieliniowe fabuły w grach. Poza tym od kiedy samą fabułą Metro żyje? Jak mnie denerwuje to, że dzisiaj to każda gra musi mieć ogromny świat wielkości co najmniej tego co w Skyrimie i musi być totalnie nieliniowa. A gry tak często na tym tracą. Niektórym grom otwarty świat przeszkadza, a liniową fabułę jest łatwiej dopracować. I cena gry musi mieć dobry przelicznik na czas grania, bo przecież bardziej się opłaca grać 30h w średniaka niż mieć 10h świetnej rozgrywki.


A ktoś napisał, że to coś złego? Czytaj ze zrozumieniem. Dla mnie - to podkreślam - gra jest nawet ok, ale na zasadzie - przejdź i zapomnij. Czemu? Bo jak drugi raz zagrasz to będziesz miał dokładnie to samo. Nie mówię że nie warto, bo cena niewysoka, dużo momentów skradania - fani thief będą zadowoleni, grafika spoko, klimat ok i.....to tyle. Podobnie stalker..... i pytania: czemu do cholery muszę iść tędy a nie mogę tamtą stroną...? Jak napisałem to tylko moja opinia :-) ale chyba jednak wolę gry typu farcry
Ja kupiłem na Boże Narodzenie w tej samej cenie ... ale pograłem może z godzink, mi wogle nie przypadly do gustu.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst