Niestety, ta okazja wygasła 18 listopada 2022.
515° Zakończono
22
Opublikowano 19 października 2022

[PC + Mac] Urban Puncher - darmowa wtyczka

ZA DARMO258zł
Avatar
Opublikowane przez Wiedun
Dołączył w 2021
102
256

O tej okazji

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Dostarcz cios w kilka sekund

Godziny miksowania i pętle perkusyjne wciąż brzmią jak... coś, z czego nie jesteś zadowolony? Nie marnuj już tego czasu. Jeśli solidny, mocny, dumny i mocny dźwięk jest tym, czego pragniesz, wybierz skrót. Urban Puncher dostarcza go w ciągu sekundy. Oszczędzaj czas i uszy na mieszanie innych elementów. Problem bębna rozwiązuje Urban Puncher.


Cechy
 • Punch — kontroluje dynamiczny proces z obróbką stanów nieustalonych i kształtowaniem widma. Im bardziej pięść się świeci, tym większy cios dajesz pętli.
 • Dry/Wet – Pokrętło to określa, jaka część efektu dźwiękowego jest mieszana z oryginalnym sygnałem. 0 - Gaśnie tylko suchy dźwięk. Tylko 100 gaśnie dźwięk Punchera.
 • Nasycenie — określa stopień nasycenia zastosowanego do efektu stempla — od delikatnego do ostrego.
 • Destroy – trzykrotnie zwiększa nasycenie określone przez pokrętło Saturation.
 • Wyjście — określa ogólną głośność wyjściową +/-24dB.
 • Moc - omija efekt.

589344-RB6d6.jpg

Jak to działa

Urban Puncher to efekt, który dodaje "uderzenia" twojemu materiałowi perkusyjnemu (perkusja, perkusja). Przeznaczony do pętli perkusyjnych, ale działa natychmiastowo na wszystko, co można nazwać uderzeniem perkusyjnym. Twoje pętle natychmiast wyjdą z cienia. Urban Puncher zapewnia mocniejsze i bardziej solidne odczucie w krótkim czasie.

Jak tego użyć?

Urban Puncher to doskonałe narzędzie do ulepszania perkusji dla każdego miejskiego producenta muzycznego. Nie ma większego znaczenia, czy możesz umieścić go na swoim kanale perkusyjnym po lub przed korektorem lub kompozycją. Po prostu wybierz, jak silne powinno być uderzenie Twoich utworów i zmiksuj je z oryginalnym dźwiękiem i pozwól Urban Puncherowi zrobić swoją magię.

Dziurkacz

Co to jest „cios”? Nie ma na to prostej odpowiedzi. Pokrętło dziurkacza steruje kilkoma procesami jednocześnie. Można go opisać jako ezoteryczny proces dynamiczny z obróbką transjentów i kształtowaniem widmowym.

Nasycić

Analogowa emulacja nasycenia w połączeniu transformatora z lampą nadaje uderzeniu zupełnie inne wrażenie. Używaj go delikatnie, aby łatwo wtopić się w utwór, lub przekręć pokrętło Saturation do samego końca, aby uzyskać prawdziwe dźwięki ulicy.

Zniszczyć

Możesz nawet ukarać swoje pętle perkusyjne za pomocą przycisku Destroy. Uderzenie, które potraja wartości wybierane za pomocą pokrętła nasycenia. Powoduje to cięższą formę zniekształceń.

Eksperyment

Chociaż główną intencją UrbanPunchera są pętle perkusyjne, nie należy się tam zatrzymywać. Wtyczka może dać dodatkowe uderzenie innym instrumentom, takim jak gitara akustyczna lub pianino. Nie bój się eksperymentować.

Bezproblemowa ochrona oprogramowania

Do aktywacji nie jest wymagany iLok, klucz sprzętowy ani dostęp do Internetu. Urban Puncher używa plików licencyjnych do aktywacji oprogramowania. Możesz swobodnie korzystać z zakupionego oprogramowania na wszystkich swoich komputerach, dopóki jesteś użytkownikiem.

Realistyczny 3D, ale elastyczny GUI

Fotorealistyczny graficzny interfejs użytkownika wtyczki daje wrażenie, że dotykasz prawdziwego sprzętu. Ale łatwo dostosowuje się do Twoich potrzeb. Zawsze możesz przeciągnąć strzałkę w prawym dolnym rogu, aby zmienić jej rozmiar - zmniejsz ją, aby zaoszczędzić cenne miejsce na ekranie, lub powiększ, aby ułatwić korzystanie.

64-bitowa jakość dźwięku przy DOWOLNEJ częstotliwości próbkowania

Wtyczka zapewnia maksymalną jakość dźwięku, jaką możesz uzyskać. Wykorzystuje wewnętrzne 64-bitowe przetwarzanie dźwięku i może obsługiwać dowolną częstotliwość próbkowania. 192 kHz lub nawet więcej.

Inteligentne obejście

Inteligentny sposób, w jaki United Plugins zarządza omijaniem, zapewnia, że podczas automatyzacji parametru nie dostaniesz żadnych kliknięć ani szkodliwych dźwięków. Kompensuje również opóźnienia, zapewniając, że stany obejścia są ze sobą idealnie zsynchronizowane.

Inteligentny sen w ciszy

Ta wtyczka inteligentnie wykrywa, czy w ogóle ma sens wykonywanie przetwarzania. A jeśli nie, tymczasowo włącza tryb uśpienia. W takim stanie praktycznie nie wymaga procesora, oszczędza źródła obliczeniowe dla innych procesów.

wymagania systemowe

Prochowiec

 • macOS 10.10 i nowsze (obsługiwane M1 Silicon Mac i macOS 11 Big Sur)
 • Tylko 64-bitowy
 • Procesor Intel/AMD z obsługą SSE2
 • Host zgodny z VST, VST3, AAX lub AU

Okna
 • Okna 8 - 10
 • 32-bitowy lub 64-bitowy
 • Procesor Intel/AMD z obsługą SSE2
 • Host zgodny z VST, VST3 lub AAX
Więcej szczegółów od sprzedawca
Aktualizacje społecznościowe
Skomentuj

22 Komentarze

sortowanie:
Avatar
 1. Avatar
  Dzięki. Dodane do przetestowania w nieokreślonej przyszłości
 2. Avatar
  Potrzebna jest nowa kategoria na pepper.
  Avatar
  Ja polecam dodać sobie alert na "vst" po takie smakołyki
 3. Avatar
  chyba już po akcji
  Avatar
  Nadal działa. Kod kuponu trzeba w ostatnim etapie wkleić.
 4. Avatar
  To do FL studio?
  Avatar
  Tak, pewnie pobiera się plik .vst który można wczytać w FL Studio
 5. Avatar
  Mocny, dumny i mocny dźwięk
  Avatar
  Dźwięk akuratny i sprawiedliwy dla niego
 6. Avatar
  Super dzięki i szacunek za szukanie darmowych vst
 7. Avatar
  Prochowiec i okna... to jakieś radio dla Philipa Marlowe'a?
 8. Avatar
  Wielkie dzięki, sprawdzę jak wygrywa rytm do gitary
 9. Avatar
  + za tłumaczenie.
 10. Avatar
  już po akcji (
 11. Avatar
  nie zdążyłem... eh
 12. Avatar
  nie smiga juz do zamkniecia
Avatar