Niestety, ta okazja już wygasła
[PC Digital] WRC 6 (+przegląd cyfrowych gier w Sferis)
392° Zakończono

[PC Digital] WRC 6 (+przegląd cyfrowych gier w Sferis)

Sferis Okazje
392° Zakończono
[PC Digital] WRC 6 (+przegląd cyfrowych gier w Sferis)
wrz 10. 2021

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Sferis przeceniło cyfrowe klucze gier na komputery osobiste.
Można znaleźć tytuły w lepszych cenach niż w keyshopach.

  • Wszystkie przecenione gry, posortowane od najtańszych pozycji znajdziecie tutaj -> sferis.pl/gry…sze
  • Kody dostarczane są za pośrednictwem poczty e-mail

A tutaj kilka przykładów:

WRC 6 -10 zł
434841-PrCUg.jpg
Magicka 2 Deluxe Edition - 5 zł

434841-UQlvp.jpg
TT Isle of Man: Ride on the Edge - 30 zł


434841-VpKje.jpg
Hearts of Iron II Complete - 10 zł

434841-uGEjd.jpg
Aktualizacje społecznościowe
megalodon
Zawartość Magicka 2 Deluxe Edition:

- Gra Magicka 2

- Soundtrack

- Interaktywną, cyfrową mapę Midgårdu

- Cultist Robe Set

- Warlord Robe Set

435379_1.jpg
Najbardziej bezczelna kooperacyjna przygodowa gra akcji na świecie powraca! W następnym rozdziale Magicki, gracze wyruszą z ruin Aldrheimu, by odkryć, że Midgård został niemal w całości oczyszczony z Czarodziejów po Wojnach Czarodziejów, zaś nieliczni, którzy pozostali, albo oszaleli albo stali się ekstremalnie wrodzy wobec wszystkich pozostałych.

Aby ponownie uwolnić świat od zła, maksymalnie czterej Czarodzieje, oraz ich przewodnik Vlad, będą przemierzać Midgård uzbrojeni w następną wersję słynnego systemu dynamicznego rzucania czarów Magicki, zaś gracze ponownie wcielą się w swoje role jako przesadnie potężni, nieprzewidywalnie zabawni Czarodzieje kiedykolwiek znani w fantasy!

435379_1.jpg
Dzięki mnóstwu szat, lasek, i broni możesz grać jako Czarodziej swoich marzeń, by siać zniszczenie wśród hord fantastycznych stworzeń tak jak lubisz. Dynamiczny system czarowania gry Magicka 2 może być używany na wiele różnych sposobów, oferując godzin eksperymentów dla graczy chcących odkryć, jakie czary najbardziej pasują do ich repertuaru. Dodaj do tego tryb współpracy z przyjacielskim ogniem na samym wierzchołku i uzyskasz przepis na zabawne katastrofy.

435379_1.jpg
Magicka 2 oferuje graczom tryb kampanii fabularnej w bogatym świecie fantasy mocno zainspirowanym folklorem skandynawskim. Nowością w serii są „Artefakty”, które działają jak zróżnicowane przełączniki i opcje dla graczy, aby dostosować i zmieniać doświadczenie z rozgrywki, dodając więcej możliwości ponownego rozgrywania gier przy ich wykorzystaniu.

Jeszcze raz naucz się czarować

- Jako wszechpotężny Czarodziej, będziesz mieć na wyciągnięcie ręki tysiące czarów do eksperymentowania i pokonania nimi zła, wykorzystuj je razem ze specjalnymi Magickami, by unicestwić wrogów lub zapewnić niezbędną pomoc twoim towarzyszom.

- Połącz do pięciu żywiołów naraz i współpracuj – lub graj przeciwko – z twoimi znajomymi dla tego pełnego doświadczenia ze współpracy w Magicka.

- Czteroosobowy Tryb Współpracy z dostępnym Przyjacielskim Ogniem

- Pełne wsparcie dla trybu współpracy! Wszystkie poziomy i tryby gry w grze Magicka 2 będą wspierane przez czteroosobowy tryb współpracy z opcją natychmiastowego dołączania, punktami kontrolnymi, i innymi funkcjami pomocniczymi i funkcjonalnością.

- Przyjacielski Ogień jest zawsze włączony, promując nowy typ humoru w rozgrywkach, gdy gracze przypadkiem zranią lub zabiją swoich towarzyszy w swoich próbach zamordowania przeciwników.

- Pokonaj niemożliwe do pokonania trudności, aby przebyć tryb Wyzwań.

12 Komentarzy
Prześlij Komentarz