Niestety, ta okazja już wygasła
[PC] Crusader Kings III @Eneba
305° Zakończono

[PC] Crusader Kings III @Eneba

136,08zł Darmowa dostawa DarmowaEneba Okazje
Edytor11
sie 31. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Gra PC Crusader Kings III w postaci klucza Steam za 136.08 zł.
Premiera 1 września.


Aktualizacje społecznościowe
Eneba OkazjeEneba coupon
Najlepsze komentarze
Cena za podstawkę niezła bo to nie jest gierka na godzinę-dwie...
Ale w końcu i tak człowiek wyda trzy razy tyle na kolejne dodatki.
11 Komentarzy
Cena za podstawkę niezła bo to nie jest gierka na godzinę-dwie...
Ale w końcu i tak człowiek wyda trzy razy tyle na kolejne dodatki.
Polecam poczekać trochę z zakupem, dzisiaj kończy się embargo i streamerzy będą mogli uczciwie zaprezentować grę
Anon213731/08/2020 10:35

Polecam poczekać trochę z zakupem, dzisiaj kończy się embargo i streamerzy …Polecam poczekać trochę z zakupem, dzisiaj kończy się embargo i streamerzy będą mogli uczciwie zaprezentować grę


93/100 na meta
metacritic.com/gam…iii
r4ndyThr0atz31/08/2020 16:20

93/100 na meta https://www.metacritic.com/game/pc/crusader-kings-iiiImperator miał 76, czyli w sumie całkiem dobrze a wiemy jaka dobra gra z tego wyszła. Imo lepszy zaufany streamer czy inny youtuber niż jakiś IGN.
Oczywiście porównywanie sideprojectu do jednego z najmocniejszych IP Paradoxu mija się z celem, ale chyba jednak warto zobaczyć gameplay na żywo żeby zobaczyć czy opłaca się inwestować w 3 czy na razie zostać przy 2
Edytowane przez: "Anon2137" sie 31.
Tylko przypominam, że Kto ma gamepass ultimate ten nie płaci!
Kurka CK2 miała w sobie to 'coś', widok mapy politycznej z góry jak w EU4 i dla mnie fajny klimat, czuło się zarzadzanie rodziną królewską, ciekawe jak będzie z 3. Mam nadzieję, że chociaż nie gorzej.
Gall-Anonim01/09/2020 00:28

Kurka CK2 miała w sobie to 'coś', widok mapy politycznej z góry jak w EU4 i …Kurka CK2 miała w sobie to 'coś', widok mapy politycznej z góry jak w EU4 i dla mnie fajny klimat, czuło się zarzadzanie rodziną królewską, ciekawe jak będzie z 3. Mam nadzieję, że chociaż nie gorzej.


Jest lepiej, teraz czekać tylko na nową eu5
Fajne to to będzie ale po 100 dlc ;-) u nich jeden patch zmienia tyle że warto grać od nowa. Dla ludzi ze słabym angielskim też ciężko się w to będzie grało chociaż nawet ja tutaj mam problemy mimo że nie mam ich w innych grach serii eu. Dużo wyrazów typowo dla tamtego okresu. Oczywiście można grać hurra do przodu.
acid198804/09/2020 10:17

Fajne to to będzie ale po 100 dlc ;-) u nich jeden patch zmienia tyle że w …Fajne to to będzie ale po 100 dlc ;-) u nich jeden patch zmienia tyle że warto grać od nowa. Dla ludzi ze słabym angielskim też ciężko się w to będzie grało chociaż nawet ja tutaj mam problemy mimo że nie mam ich w innych grach serii eu. Dużo wyrazów typowo dla tamtego okresu. Oczywiście można grać hurra do przodu.


To właśnie jest jeden z czynników dlaczego nabędę tą grę jak będzie za 50zł.
Z tego co widziałem na gameplayach, to co raziło mnie chyba najbardziej w ck2 to zajmowanie pojedynczych prowincji jest również w ck3. W 3 w Polsce primogenitura jest w późniejszych latach dopiero dostępna wiec trzeba się męczyć przez większość gry, żeby nie rozbić Polski na nie wiadomo ile dzielnic. Z tego co widziałem ck3 nie ma mechaniki szlaków handlowych, a takowe chociażby z eu4 są bardzo fajną mechaniką. Brak Deus Vult przez poprawność polityczną. Hype opadł u mnie bardzo na ck3.
Erlak31/08/2020 19:54

Tylko przypominam, że Kto ma gamepass ultimate ten nie płaci!


A Game Pass PC nie wystarczy?
Przy takim natłoku tekstu mimo wszystko przydałby się język polski...
Może kiedyś powstanie fanowskie, w miarę konkretne spolszczenie.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst