Niestety, ta okazja już wygasła

[PC] Control Ultimate Edition GOG CD Key za 0,79 zł w Kinguinie

Zaktualizowano lis 17. 2021 (Opublikowano lis 3. 2021)

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Aktualizacja cena za klucze spadła z 1,12zł do 0,79zł - sprzedawca to ILLUMICORP.PRO (metoda płatności mastercard)

Gra Control Ultimate Edition w formie klucza na GOG już za 0,79zł w Kinguinie
Cena z kodem zniżkowym GGDLS8
Podana cena uwzględnia prowizję za płatność mastercard. W wypadku płatności Blikiem musimy doliczyć 35 groszy prowizji

Control Ultimate Edition zawiera:

  • podstawową wersje gry Control
  • dodatek The Foundation
  • dodatek AW453927_1.jpg
Opis


Control Ultimate Edition zawiera podstawową grę oraz wszystkie wydane wcześniej rozszerzenia („Fundament” oraz „WAŚ”) w jednym, wyjątkowo ekonomicznym zestawie.

Federalne Biuro Kontroli zaatakowała niszczycielska istota… Tylko ty posiadasz moc, która może ją powstrzymać. Świat jest teraz twoją bronią w bohaterskiej walce z groźnym przeciwnikiem w niezgłębionym i nieprzewidywalnym otoczeniu. Izolacja zawiodła, a los ludzkości wisi na włosku. Czy uda ci się odzyskać nad wszystkim kontrolę?

Control to wyjątkowo wciągająca i oszałamiająca wizualnie trzecioosobowa gra przygodowa akcji, która zdobyła ponad 80 nagród. Gra łączy otwartą rozgrywkę z charakterystycznym sposobem budowania świata i historii, prezentowanym przez uznanych projektantów z Remedy Entertainment, zapewniając wiele emocji i mnóstwo godzin dobrej zabawy.

Charakterystyka

Odkrywaj tajemnice.
Czy jesteś w stanie zgłębić mroczne sekrety Biura? Dołącz do pełnej zaskakujących postaci i osobliwych zdarzeń niezwykłej walki z siłami nadprzyrodzonymi, szukając zaginionego brata i odkrywając prawdę, która przywiodła cię w to miejsce.

Każdy przedmiot jest twoją bronią.
Siej zniszczenie za pomocą broni transformującej i zdolności telekinetycznych. Odkrywaj nowe sposoby unicestwiania wrogów, opanowując potężne zdolności, dzięki którym możesz zmienić wszystko wokół w śmiercionośną broń.

Poznaj ukryty świat.
Zanurz się głęboko w złowrogie czeluści tajnej agencji rządowej. Przemierzaj nieustannie zmieniające się obszary Biura, aby odkryć, że za wszystkim zawsze kryje się coś więcej…

Walcz o kontrolę.
Zmierz się z bezlitosnym nieprzyjacielem w serii pasjonujących misji i wymagających walk z bossami, aby zdobyć potężne ulepszenia, które zwiększą twoje zdolności i umożliwią modyfikację uzbrojenia.
Aktualizacje społecznościowe
megalodon
Najlepsze komentarze
63 Komentarze
Prześlij Komentarz