Niestety, ta okazja już wygasła
[PC] Bez ciała
211° Zakończono

[PC] Bez ciała

ZA DARMO0,01zł Darmowa dostawa DarmowaSteam Okazje
17
211° Zakończono
[PC] Bez ciała
wrz 29. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Bezcielesne,surrealistyczne doświadczenie wirtualnej rzeczywistości oparte na wspomnieniach filmowca z dzieciństwa z okresu stanu wojennego na Tajwanie w latach 70. Gracz staje się duchem zmarłego więźnia politycznego w drodze do domu.
Z okazji Ars Electronica Festival 2020 gra Bodyless jest dystrybuowana bezpłatnie na Steamie do 15 października, a po 15 października gra będzie płatna, ale pozostanie w bibliotekach tych, którzy zdążą ją dodać, jak wskazano na stronie gry.
Aktualizacje społecznościowe
Steam OkazjeSteam steam gifts
17 Komentarzy
PO CO TO WSTAWIĆ F2P .. LOL rozumiem że chcesz nabić +1 ... ale gier f2p to jest dziesiątki o ile nie setki na Steam.
n4zgul29/09/2020 13:52

PO CO TO WSTAWIĆ F2P .. LOL rozumiem że chcesz nabić +1 ... ale gier f2p t …PO CO TO WSTAWIĆ F2P .. LOL rozumiem że chcesz nabić +1 ... ale gier f2p to jest dziesiątki o ile nie setki na Steam.


Zaraz ma być płatna?
charlie7729/09/2020 14:05

Zaraz ma być płatna?


Ma być płatna, a jednocześnie darmowa
charlie7729/09/2020 14:05

Zaraz ma być płatna?Zaraz to taka duża bakteria , to jest za darmo tylko do pogrania , więc takie demo czasowe , do konta tej gry nie dodasz na stałe , nie widzę sensu wstawiania takich wstawek i pisać że jet za darmo , jak już wstawiać to takie które można dodać do konta.
Po wyczytaniu za i przeciw daje -6°
n4zgul29/09/2020 15:15

Zaraz to taka duża bakteria , to jest za darmo tylko do pogrania , więc t …Zaraz to taka duża bakteria , to jest za darmo tylko do pogrania , więc takie demo czasowe , do konta tej gry nie dodasz na stałe , nie widzę sensu wstawiania takich wstawek i pisać że jet za darmo , jak już wstawiać to takie które można dodać do konta.


Nie wiem tam jak Steam do końca działa, ale u mnie pomimo tego, że nie zainstalowałem - gra jest w bibliotece. Może w takim ukladzie pozostanie za darmo. A co do kwestii lingwistycznych - proszę bardzo, może się czegoś nowego nauczysz : dobryslownik.pl/slo…81/
charlie7729/09/2020 20:00

Nie wiem tam jak Steam do końca działa, ale u mnie pomimo tego, że nie za …Nie wiem tam jak Steam do końca działa, ale u mnie pomimo tego, że nie zainstalowałem - gra jest w bibliotece. Może w takim ukladzie pozostanie za darmo. A co do kwestii lingwistycznych - proszę bardzo, może się czegoś nowego nauczysz : https://dobryslownik.pl/slowo/zaraz/79181/Nie pozostanie bo nie dodałeś jej do biblioteki ... tylko jest widoczna i po czasie zniknie i nie ucz mnie lingwistyki PANIE MIODEK.
n4zgul29/09/2020 20:58

Nie pozostanie bo nie dodałeś jej do biblioteki ... tylko jest widoczna i p …Nie pozostanie bo nie dodałeś jej do biblioteki ... tylko jest widoczna i po czasie zniknie i nie ucz mnie lingwistyki PANIE MIODEK.


Właśnie na oko dodaje do bilioteki więc nie jest to chyba "czasowy dostęp" a faktycznie czasowa promka z okazji festiwalu
5178925-KT1BK.jpg
VirtuttiCebulari30/09/2020 13:09

Właśnie na oko dodaje do bilioteki więc nie jest to chyba "czasowy dostęp" …Właśnie na oko dodaje do bilioteki więc nie jest to chyba "czasowy dostęp" a faktycznie czasowa promka z okazji festiwalu [Obrazek]Nie tylko widzisz że jest w bibliotece , ale jakby tą grę dodało to byś miał info przy że gra została dodana/przypisana do twojego konta.
Edytowane przez: "n4zgul" wrz 30.
n4zgul30/09/2020 17:18

Nie tylko widzisz że jest w bibliotece , ale jakby tą grę dodało to byś mia …Nie tylko widzisz że jest w bibliotece , ale jakby tą grę dodało to byś miał info przy że gra została dodana/przypisana do twojego konta.


No i wkleiłem właśnie wpis z listy aktywowanych licencji/kluczy z mojego konta:
5181976-71dLA.jpg
n4zgul01/10/2020 21:47

Komentarz usunięty


Będę w takim razie wdzięczny jeśli znajdziesz chwilę po odrobieniu lekcji i oświecisz, po czym poznać, że gra jest dodana do konta jeśli nie po liście licencji przypisanych do konta
VirtuttiCebulari01/10/2020 22:32

Będę w takim razie wdzięczny jeśli znajdziesz chwilę po odrobieniu lekcji i …Będę w takim razie wdzięczny jeśli znajdziesz chwilę po odrobieniu lekcji i oświecisz, po czym poznać, że gra jest dodana do konta jeśli nie po liście licencji przypisanych do konta


Przy dodawaniu gry którą można dodać do konta masz komunikat po dodaniu że gra została przypisana do konta , przy grach F2P nie masz takiego komunikatu tylko gra jest widoczna w bibliotece , ale nie została przypisana do konta.
Z tego co można wyczytać w recenzjach na stronie tej gry to wedle informacji na końcu to chyba ma zniknąć 15 października, a nie stać się płatna?
n4zgul02/10/2020 08:00

Przy dodawaniu gry którą można dodać do konta masz komunikat po dodaniu że …Przy dodawaniu gry którą można dodać do konta masz komunikat po dodaniu że gra została przypisana do konta , przy grach F2P nie masz takiego komunikatu tylko gra jest widoczna w bibliotece , ale nie została przypisana do konta.


LOCKar02/10/2020 12:22

Z tego co można wyczytać w recenzjach na stronie tej gry to wedle i …Z tego co można wyczytać w recenzjach na stronie tej gry to wedle informacji na końcu to chyba ma zniknąć 15 października, a nie stać się płatna?


Gierki już rzeczywiście nie można sobie przypisać z poziomu sklepu ale w bibliotece pozostała dostępna
VirtuttiCebulari20/10/2020 17:35

Gierki już rzeczywiście nie można sobie przypisać z poziomu sklepu ale w bi …Gierki już rzeczywiście nie można sobie przypisać z poziomu sklepu ale w bibliotece pozostała dostępna


Kolejny mądry .... nie dodałeś gry do konta bo to free to play jest tylko widoczna w bibliotece , ale to nie znaczy że jest na stałe dodana do konta.
n4zgul20/10/2020 17:53

Kolejny mądry .... nie dodałeś gry do konta bo to free to play jest tylko w …Kolejny mądry .... nie dodałeś gry do konta bo to free to play jest tylko widoczna w bibliotece , ale to nie znaczy że jest na stałe dodana do konta.


Czyli gra której już nie ma w sklepie ale która pozostała tym co ją przypisali w bibliotece i na liście przypisanych do konta licencji ciągle nie jest "dodana do konta"? Podziwiam
VirtuttiCebulari20/10/2020 18:02

Czyli gra której już nie ma w sklepie ale która pozostała tym co ją prz …Czyli gra której już nie ma w sklepie ale która pozostała tym co ją przypisali w bibliotece i na liście przypisanych do konta licencji ciągle nie jest "dodana do konta"? PodziwiamJa pie.... człowieku ty umiesz czytać ze zrozumieniem !!!!! GRA KTÓRA JEST FREE TO PLAY NIGDY NIE BĘDZIE DODANA DO KONTA NA STAŁE !!!! TYLKO JEST WIDOCZNA W BIBLIOTECE !!!
ŻEGNAM
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst