Ta okazja została opublikowana ponad 2 tygodnie temu i może już nie być dostępna.
PC Asterix & Obelix XXL3: The Crystal Menhir
117°

PC Asterix & Obelix XXL3: The Crystal Menhir

29,99zł 9,99zł Media Markt Okazje
3
117°
PC Asterix & Obelix XXL3: The Crystal Menhir
gru 19. 2020
Jest rok 50 przed Chrystusem. Cała Galia została podbita przez Rzymian… Cała?! Nie! W pewnej osadzie nieugięci Galowie wciąż jeszcze stawiają opór najeźdźcy. A legioniści z rzymskich garnizonów stacjonujących w warownych obozach Rabarbarum, Akwarium, Relanium i Delirium nie mają lekkiego życia.

W małej galijskiej wiosce panuje spokój, a jej mieszkańcy zajmują się swoimi codziennymi sprawami. Dwaj bohaterowie, Asteriks i Obeliks, polują na dziki, kowal i sprzedawca ryb toczą spory, wódz plemienia paraduje zaś po okolicy na swej tarczy.

Pewnego dnia Panoramiks, miejscowy druid, otrzymuje list. Jego nadawczynią jest Avina Gandir, najwyższa kapłanka Thule! Pisze z ostrzeżeniem o wielkim niebezpieczeństwie, które grozi jego ludowi, i prosi, by zmienił miejsce ukrycia tajemniczego menhiru…

Wyrusz na emocjonującą przygodę i zanurz się w świecie Asteriksa! W pojedynkę lub ze znajomymi zwiedzaj regiony starożytnego Rzymu, by poznać sekrety Kryształowego Menhiru i jego niesamowitych mocy!

Główne cechy:

• Zapanuj nad każdą formą tajemniczego Kryształowego Menhiru: kamienną, lodową, ognistą i magnetyczną!

• Po raz pierwszy w sadze Asteriks XXL wciel się w Asteriksa i Obeliksa w kooperacyjnym trybie dla dwóch graczy i przeżyj fantastyczną przygodę z przyjaciółmi!

• Poznaj zupełnie nową historię z komiksowego świata Asteriksa i zwiedzaj najdalsze zakątki rzymskiego imperium.

• Spotkaj ulubione postacie, w tym Panoramiksa, Kakofoniksa oraz Asparanoiksa, i poznaj nowych bohaterów o zabawnych imionach!

• Ukończ zadania poboczne i zbierz ukryte na wszystkich poziomach przedmioty.

• Sprawdź, czy zdołasz znaleźć wszystkie nawiązania do filmu, które twórcy zmyślnie umieścili w grze!
Aktualizacje społecznościowe
3 Komentarze
Prześlij Komentarz