Niestety, ta okazja już wygasła
PAYPAL - Akcja darmowego zwrotu przedmiotów [2018]
3338° Zakończono

PAYPAL - Akcja darmowego zwrotu przedmiotów [2018]

PayPal Okazje
107
3338° Zakończono
PAYPAL - Akcja darmowego zwrotu przedmiotów [2018]
Zaktualizowano wrz 1. 2018 (Opublikowano sty 1. 2018)

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Nie pasuje? Nie ma sprawy. Za małe, za duże, uszkodzone, niezgodne z zamówieniem… O nic się nie martw. Odeślij zakupy i wystąp o zwrot kosztów ich odesłania.

Kupiony w Internecie przedmiot nie spełnia Twoich oczekiwań? Nie martw się. Teraz możesz go po prostu odesłać, a my zwrócimy Ci koszty wysyłki. Usługa ta jest bezpłatna i dotyczy zakupów online na całym świecie*.

Limit kwoty w ramach jednego żądania zwrotu pieniędzy wynosi 120 PLN.

W ramach Usługi jedna osoba może uzyskać do 12 zwrotów pieniędzy w ciągu roku kalendarzowego.


WARUNKI ZWROTÓW

66737-fp3OV.jpg
Aktualizacje społecznościowe
Wsparcie Społeczności
Okazja na skorzystanie zwrotu kosztów za odesłanie zakupionego produktu przy płatności PayPal jest aktywna, nie wiem czy nadal, czy znów, ale jest ">
Usługa ta jest zupełnie darmowa dla właścicieli kont PayPal, którzy ją uaktywnili (na stronie wpisujecie maila i aktywujecie).

Z usługi można skorzystać w sytuacji, gdy zamówiony przez nas przedmiot np. nie spełnia naszych oczekiwań.
W ramach tej usługi jedna osoba może uzyskać do 12 zwrotów pieniędzy w ciągu roku kalendarzowego. Maksymalna kwota zwrotu w ramach jednego żadania to 120zł.

Jak to wygląda w praktyce:
1. Logujemy sie do naszego konta w systemie PayPal,
2. Wybrać transakcję dotyczącą zwracanego przedmiotu
3. Kliknąć "odzyskaj koszty odesłania przedmiotu",
53224-ALJGe.jpgi tutaj zostaniemy poprowadzeni przez system,co dalej.
Kupiony w Internecie przedmiot nie spełnia Twoich oczekiwań? Nie martw się. Teraz możesz go po prostu odesłać, a my zwrócimy Ci koszty wysyłki. Usługa ta jest bezpłatna i dotyczy zakupów online na całym świecie.

Bezpłatna wysyłka zwrotna na całym świecie. Rób zakupy w dowolnej witrynie i dowolnym kraju. Zapłać w systemie PayPal, a jeśli otrzymane przedmioty nie będą zgodne z Twoimi oczekiwaniami, zwrócimy Ci koszty ich odesłania.

W największym skrócie - płacąc za zakupy za pośrednictwem paypala przysługuje nam 12 bezpłatnych zwrotów (maksymalna kwota wartości pojedynczego zwrotu: 120 zł).

Szczegóły oferty: paypal.com/pl/…ons
Od jakiegoś czasu już to jest ale nie było na pepperze to pomyślałem, że wstawię

PayPal zwraca pieniądze za przesyłkę przy odesłaniu przedmiotu

Jak to działa ?

Płacisz z PayPal
Po aktywacji Usługi, w przypadku kwalifikujących się transakcji i po zatwierdzeniu Twojego wniosku, możesz otrzymać zwrot kosztów odesłania przedmiotu.

2
Zmieniasz zdanie
Nie ma sprawy. Po prostu odeślij sprzedawcy zakupione przedmioty.


3
Składasz wniosek
Zaloguj się do swojego konta PayPal i wybierz transakcję, której dotyczył Twój zwrot. Na stronie szczegółów transakcji kliknij łącze Odzyskaj koszty odesłania przedmiotu, a następnie zgromadź i odeślij dokumenty wymienione w formularzu.


Odbierasz zwrot pieniędzy
Jeśli wniosek zostanie rozpatrzony pozytywnie, zwrot pieniędzy za odsyłkę Twoich zakupów przez Internet wpłynie na Twoje konto PayPal w ciągu 5 dni roboczych

Co ciekawe :
Każdy przedmiot (fizyczny) się do tego kwalifikuje
Nie ważne co zamówisz , i tak otrzymasz darmowa wysyłkę do zwrotu
PayPal OkazjePayPal kupony rabatowe
Najlepsze komentarze
To nie jest okazja. To było od dawna.
moze i było ale warto przypomniec czasem - ja np nie wiedziałem
107 Komentarzy
grudzień się pewnie już nie łapie?
PioKasty 5. 2017

grudzień się pewnie już nie łapie?


łapie
PioKasty 5. 2017

grudzień się pewnie już nie łapie?jeśli miałeś aktywną usługę w 2016 roku to się łapie ale możesz spróbować złożyć wniosek, najwyżej Ci odrzucą.
PioKa05/01/2017 15:40

grudzień się pewnie już nie łapie?


No cały zeszły rok była taka sama promocja, więc się łapał, ale musiałeś złożyć wniosek do 31.12 (tak mi się wydaję). Z promocji korzystałem 3 razy w 2016, nie jest łatwo bo wymagają wielu dokumentów, ciągle o coś dopytują (żaden wniosek mi nie przeszedł z załączonymi standardowymi wymaganymi dowodami), ale wszystko się udało w końcu i zwracali
Avatar
Usunięty5372
Przecież tak jest od chyba 2lat. Wcześniej trzeba było tylko coś tam kliknąć.
Spoko opcja - teraz tylko pytanie, czy trzeba sie zarejestrowac na tej stronie 'paypal zwroty' przed dokonaniem zakupu tej rzeczy, ktora chcemy zwrocic, czy moze po prostu wystarczy aktywowac te usluge wtedy, kiedy juz zdecydowalismy sie zwrocic produkt, natomiast sam zakup mogl nastapic jeszcze przed aktywacja uslugi (jedyny warunek, to zakup po 1 grudnia 2016 bodaj).
najpierw się wysyła i zgłasza czy odwrotnie jest.
Clean_Johnny_YT05/01/2017 15:46

Spoko opcja - teraz tylko pytanie, czy trzeba sie zarejestrowac na tej …Spoko opcja - teraz tylko pytanie, czy trzeba sie zarejestrowac na tej stronie 'paypal zwroty' przed dokonaniem zakupu tej rzeczy, ktora chcemy zwrocic, czy moze po prostu wystarczy aktywowac te usluge wtedy, kiedy juz zdecydowalismy sie zwrocic produkt, natomiast sam zakup mogl nastapic jeszcze przed aktywacja uslugi (jedyny warunek, to zakup po 1 grudnia 2016 bodaj).Nie trzeba. Wystarczy mieć aktywną przed lub po zakupie. Oczywiście obowiązują zasady co do czasu jaki mamy na odzyskanie pieniędzy za odsyłkę towaru.

Usunięty537205/01/2017 15:44

Przecież tak jest od chyba 2lat. Wcześniej trzeba było tylko coś tam kli …Przecież tak jest od chyba 2lat. Wcześniej trzeba było tylko coś tam kliknąć.jest, ja z powodzeniem używam, to jest dla tych, którzy jeszcze o tym nie wiedzą taka przypominajka

fusielec05/01/2017 15:43

No cały zeszły rok była taka sama promocja, więc się łapał, ale musiałeś zł …No cały zeszły rok była taka sama promocja, więc się łapał, ale musiałeś złożyć wniosek do 31.12 (tak mi się wydaję). Z promocji korzystałem 3 razy w 2016, nie jest łatwo bo wymagają wielu dokumentów, ciągle o coś dopytują (żaden wniosek mi nie przeszedł z załączonymi standardowymi wymaganymi dowodami), ale wszystko się udało w końcu i zwracaliserio? korzystałem kilkakrotnie - jedyne co potrzebowali to skan / zdjęcie listu przewozowego. Po kilku dniach kasa wracała na saldo paypala.
pkob86sty 5. 2017

najpierw się wysyła i zgłasza czy odwrotnie jest.Najpierw odsyłasz. Później zgłaszasz do paypala. Jest na to całkiem sensowny formularz.
"Procedura żądania zwrotu pieniędzy w ramach usługi zwrotu kosztów odesłania przedmiotu świadczonej przez firmę PayPal jest bardzo prosta. Wypełnij poniższy formularz, załącz do niego dowód odesłania przedmiotów i złóż wniosek w ciągu 30 dni od daty zwrotu zakupu. Jeśli wniosek zostanie pozytywnie rozpatrzony, pieniądze zostaną zwrócone na Twoje konto PayPal w ciągu 10 dni."
Edytowane przez: "mysior" sty 5. 2017
tak? może tak samo jak przelewy24.pl przez które płaciłem , sklep anulował zamówienie i od tej pory cisza ? brak kaski za towar
Avatar
Usunięty3523
Dziękuję Ci
Dobrze wiedzieć. 2 dni temu kupiłem kartę GTX1050 Ti, ale jeszcze nie wiem czy jestem zadowolony, mam nadzieję, że przyjdzie na początku przyszłego tygodnia. Co do PayPala to jestem im dożywotnio wdzięczy, bo utopiłem 470$ w trefny biznes. Na szczęście zadziała ochrona kupujących i po upływie 6 miesięcy odzyskałem wszystko co do centa.
Hatamsty 5. 2017

Dobrze wiedzieć. 2 dni temu kupiłem kartę GTX1050 Ti, ale jeszcze nie wiem …Dobrze wiedzieć. 2 dni temu kupiłem kartę GTX1050 Ti, ale jeszcze nie wiem czy jestem zadowolony, mam nadzieję, że przyjdzie na początku przyszłego tygodnia. Co do PayPala to jestem im dożywotnio wdzięczy, bo utopiłem 470$ w trefny biznes. Na szczęście zadziała ochrona kupujących i po upływie 6 miesięcy odzyskałem wszystko co do centa.tak, to jest kolejny powód dla którego warto korzystać z paypala.
Mnie jeden oszust orżnął na 60$ ale po łącznie 3 miesiącach czekania odzyskałem kasę od PayPal. Tak że warto!
Avatar
Usunięty10507
niestety aliexpress i allegro nie wie co to PP
fusielecsty 5. 2017

No cały zeszły rok była taka sama promocja, więc się łapał, ale musiałeś zł …No cały zeszły rok była taka sama promocja, więc się łapał, ale musiałeś złożyć wniosek do 31.12 (tak mi się wydaję). Z promocji korzystałem 3 razy w 2016, nie jest łatwo bo wymagają wielu dokumentów, ciągle o coś dopytują (żaden wniosek mi nie przeszedł z załączonymi standardowymi wymaganymi dowodami), ale wszystko się udało w końcu i zwracali


To dziwne, bo mi przechodziło tylko po dodaniu zrzutu ekranu z zamówienia u pośrednika.
mysior05/01/2017 15:54

Nie trzeba. Wystarczy mieć aktywną przed lub po zakupie. Oczywiście ob …Nie trzeba. Wystarczy mieć aktywną przed lub po zakupie. Oczywiście obowiązują zasady co do czasu jaki mamy na odzyskanie pieniędzy za odsyłkę towaru.jest, ja z powodzeniem używam, to jest dla tych, którzy jeszcze o tym nie wiedzą taka przypominajka serio? korzystałem kilkakrotnie - jedyne co potrzebowali to skan / zdjęcie listu przewozowego. Po kilku dniach kasa wracała na saldo paypala.


Nie korzystałem nigdy z tego z zwrotu PayPal ze zwrotem z własną etykietą zwrotną, korzystałem z opcji że sklepy oferowały tylko własną firmę przewozową i odliczali koszt użycia etykiety zwrotnej, ew sami odbierali i odliczali potem od zwróconej kwoty z zamówienia - więc może z tego to wynika bo nie miałem fizycznego listu przewozowego w rękach takiego oficjalnego od kuriera.
fusielec05/01/2017 21:16

Nie korzystałem nigdy z tego z zwrotu PayPal ze zwrotem z własną etykietą z …Nie korzystałem nigdy z tego z zwrotu PayPal ze zwrotem z własną etykietą zwrotną, korzystałem z opcji że sklepy oferowały tylko własną firmę przewozową i odliczali koszt użycia etykiety zwrotnej, ew sami odbierali i odliczali potem od zwróconej kwoty z zamówienia - więc może z tego to wynika bo nie miałem fizycznego listu przewozowego w rękach takiego oficjalnego od kuriera.


No tak - jeśli nie masz rachunku / faktury za przesyłkę to d. zbita.
Z osobistych doświadczeń najlepiej jak na rachunku/fakturze za transport zwrotny napisane tytułem jakiego zamówienia jest to zwrot.

Z drugiej strony przecież te firmy mają jakąś siedzibę. Adres pod który, we własnym zakresie, można towar odesłać i wtedy właśnie masz możliwość skorzystać z refundacji paypala.
mysiorsty 5. 2017

No tak - jeśli nie masz rachunku / faktury za przesyłkę to d. zbita. Z os …No tak - jeśli nie masz rachunku / faktury za przesyłkę to d. zbita. Z osobistych doświadczeń najlepiej jak na rachunku/fakturze za transport zwrotny napisane tytułem jakiego zamówienia jest to zwrot. Z drugiej strony przecież te firmy mają jakąś siedzibę. Adres pod który, we własnym zakresie, można towar odesłać i wtedy właśnie masz możliwość skorzystać z refundacji paypala.


Nie no właśnie na Paypal są dwie opcje w tej promocji: 1. Sam odsyłasz i płacisz za wysyłkę i oddają Ci Twój koszt wysyłki. 2. Koszt zwrotu jest potrącany z ceny zakupu przez sprzedającego (sprzedający sam to robi na własną ręke), a tu w ramach promocji oddają Ci kwotę potrąconą właśnie przez sprzedawce Obydwie drogi są w tej promocji możliwe i jest to jasno zaznaczone z tym że druga wymaga więcej formalności.
Edytowane przez: "fusielec" sty 5. 2017
Hatam05/01/2017 17:04

Dobrze wiedzieć. 2 dni temu kupiłem kartę GTX1050 Ti, ale jeszcze nie wiem …Dobrze wiedzieć. 2 dni temu kupiłem kartę GTX1050 Ti, ale jeszcze nie wiem czy jestem zadowolony, mam nadzieję, że przyjdzie na początku przyszłego tygodnia. Co do PayPala to jestem im dożywotnio wdzięczy, bo utopiłem 470$ w trefny biznes. Na szczęście zadziała ochrona kupujących i po upływie 6 miesięcy odzyskałem wszystko co do centa.

​co to za biznes? jeśli możesz powiedzieć
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst