Niestety, ta okazja już wygasła
Patelnie tefal przecenione o 50%.
104° Zakończono

Patelnie tefal przecenione o 50%.

75zł150zł-50%Media Expert Okazje
26
104° Zakończono
Patelnie tefal przecenione o 50%.
wrz 12. 2019

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Fajne patelnie z dobrą powłoką nieprzywierającą, a do tego odporną na drapanie. Dostępne 3 patelnie: naleśnikowa 25 cm 75 zł ze 150, 26 cm 80 zł ze 160 i 28 cm 85 zł ze 170.
Aktualizacje społecznościowe
Najlepsze komentarze
Żadna okazja - w innych sklepach te patelnie są dokładnie w takich samych cenach.
26 Komentarzy
Żadna okazja - w innych sklepach te patelnie są dokładnie w takich samych cenach.
Przecena może jest (pseudo) ale to żadna okazja konkurencja ma takie same ceny. Minus
Cóż to za okazja, jak w electro, avans, allegro ta sama cena bez promocji
Edytowane przez: "Dariuszo" wrz 12. 2019
G1080652 wszędzie jest po 84,99...
Kiedyś był tu jeden ekspert, który tylko okazje na patelnie wrzucał jego trzeba by spytać
dobre to ten resource? to teflon?
Edytowane przez: "minerek" wrz 12. 2019
Darwin112/09/2019 10:30

Przecena może jest (pseudo) ale to żadna okazja konkurencja ma takie same c …Przecena może jest (pseudo) ale to żadna okazja konkurencja ma takie same ceny. Minuskrzywy_parkiet12/09/2019 10:30

Żadna okazja - w innych sklepach te patelnie są dokładnie w takich samych c …Żadna okazja - w innych sklepach te patelnie są dokładnie w takich samych cenach.Cena podobna jak gdzie indziej, ale czy to znaczy że to zła cena ? przecież jak na tefala 28cm pod indukcję i z powłokami nieprzywierającymi to bardzo dobra cena, 3 lata mam podobną patelnie Titanium Pro i jest OK
Avatar
Usunięty71500
Jestem na kupnie patelnie. To będzie dobry wybór ten Tefal Resource?
FotX12/09/2019 10:35

Cena podobna jak gdzie indziej, ale czy to znaczy że to zła cena ? p …Cena podobna jak gdzie indziej, ale czy to znaczy że to zła cena ? przecież jak na tefala 28cm pod indukcję i z powłokami nieprzywierającymi to bardzo dobra cena, 3 lata mam podobną patelnie Titanium Pro i jest OK


Nie znaczy ze to zła cena ale to portal do wlasnie pokazywania obniżek , a nie do standardowych cen .

Jeśli chcemy sobie podyskutować o patelniach to jest od tego dział dyskusja.
Avatar
Usunięty71500
Zapisałem się do newslettera z myślą na kodzik -10zł ale po zapisaniu się dostałem info, że za zamówienie od 150zł także daję wam.

ME19JA799GZBW46
Usunięty7150012/09/2019 10:36

Jestem na kupnie patelnie. To będzie dobry wybór ten Tefal Resource?ja się zastanawiam czy nie lepiej ceramiczną TEFAL Meteor, są też w dobrych cenach w tym sklepie.
Nie warto zawracać sobie głowy tymi pseudo patelniami.

Szukajcie czegoś z kamienną powłoką, nie z tefloenem...
krzywy_parkiet12/09/2019 10:30

Żadna okazja - w innych sklepach te patelnie są dokładnie w takich samych c …Żadna okazja - w innych sklepach te patelnie są dokładnie w takich samych cenach.


Czyli kolejne oszustwo albo sklepu albo OP
Sztuczne pompowanie pierwotnej ceny przez kombinatorów z media expert
Media Expert od razu minus za ich pseudo "promocje"
Edytowane przez: "SzalonyTadeusz" wrz 12. 2019
Po pierwsze TEFAL nie korzysta z powłok z Teflonu. Teflon™ to zarejestrowany znak handlowy i marka firmy Chemours. Według mnie powłoki TEFALa są lepsze niż te Teflonowe, szczególnie te bardziej zaawansowane właśnie np Titanium Pro. Dodam, że o powłokę trzeba dbać, nie można jej przegrzewać, poddawać dużym zmianom temperatur, tzn po smażeniu nie powinno wstawiać się rozgrzanej patelni pod strumień zimnej wody.

Co do porównania powłok "teflonowych" do kamiennych/ceramicznych to sprawa jest dyskusyjna. Patelnię z powłoką Titanium Pro mam już 5 lat i wygląda jak nowa, nieprzywieralność powłoki jak na początku. A zdarzało się, że była używana codziennie. Czy ktoś ma tu patelnię kamienną/ceramiczną która ma 5 lat i powłoka tej patelni jest w stanie bardzo dobrym?
cebul-pol-ex12/09/2019 11:32

Po pierwsze TEFAL nie korzysta z powłok z Teflonu. Teflon™ to za …Po pierwsze TEFAL nie korzysta z powłok z Teflonu. Teflon™ to zarejestrowany znak handlowy i marka firmy Chemours. Według mnie powłoki TEFALa są lepsze niż te Teflonowe, szczególnie te bardziej zaawansowane właśnie np Titanium Pro. Dodam, że o powłokę trzeba dbać, nie można jej przegrzewać, poddawać dużym zmianom temperatur, tzn po smażeniu nie powinno wstawiać się rozgrzanej patelni pod strumień zimnej wody. Co do porównania powłok "teflonowych" do kamiennych/ceramicznych to sprawa jest dyskusyjna. Patelnię z powłoką Titanium Pro mam już 5 lat i wygląda jak nowa, nieprzywieralność powłoki jak na początku. A zdarzało się, że była używana codziennie. Czy ktoś ma tu patelnię kamienną/ceramiczną która ma 5 lat i powłoka tej patelni jest w stanie bardzo dobrym?


Który to model tak dobrze się trzyma?
ja mogę polecić serię Character z Tefala
Miałem od tefala dwie patelnie 28cm - talent pro i duetto, w obu po niecałym pół roku użytkowania wystąpił ten sam problem. Wierzchnia warstwa powłoki nieprzywierającej zaczęła się łuszczyć, odchodzić i w postaci drobnych płatków dostawać się do mojej jajecznicy. Dodam że obie używane oczywiście z przyrządami drewnianymi lub silikonowymi, na kuchence indukcyjnej. Pierwszą wymieniłem korzystając z ochrony gwarancyjnej, drugiej jeszcze nie zdążyłem, właśnie szukam czegoś na lata, w cenie powiedzmy do 150/200 złotych.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst