Patelnia grillowa i rondel na indukcję Florina Forest 28 cm i 1,7 l

cze 21. 2022
Patelnia grillowa i rondel na indukcję Florina Forest 28 cm i 1,7 l
Idealny komplet naczyń dla początkujących kucharzy

Patelnia grillowa i rondel na indukcję Florina Forest 28 cm i 1,7 l – solidne trwałe naczynia w kuchni to podstawa

Czy nadszedł czas na wymianę garnków w Twojej kuchni? A może dopiero rozpoczynasz przygodę z gotowaniem i czeka Cię pierwszy w życiu zakup naczyń kuchennych? Odkryj propozycję marki Florina -zestaw naczyń do gotowania Forest. Znajdziesz w nim patelnię grillową o średnicy 28 cm oraz rondel z pokrywką o pojemności 1,7 l. Naczynia przystosowane są do każdej kuchenki i możesz w nich gotować nawet na indukcji.

Wykonane z odlewanego aluminium, dzięki czemu są lekkie i jednocześnie bardzo trwałe. Naczynia nagrzewają się szybko i równomiernie. Wewnątrz pokryte opatentowaną powłoką PFLUON, która nie zawiera żadnych szkodliwych związków, więc nie reagują z żywnością. Dodatkowo powłoka ma właściwości nieprzywierające. Dzięki temu potrawy nie przywierają do dna w trakcie gotowania, a same naczynia są wyjątkowe łatwe w czyszczeniu (naczynia rekomendujemy myć ręcznie).

Rondel ma szklaną pokrywę, która umożliwia kontrolowanie gotującej się potrawy. Bakelitowy uchwyt nie nagrzewa się w trakcie użytkowania, co wpływa na Twoje bezpieczeństwo w kuchni.

Patelnia grillowa z ryflowanym dnem odprowadza nadmiar tłuszczu z potrawy w trakcie smażenia. W efekcie jesz smacznie, ale mniej kalorycznie. Oryginalny wygląd naczyń Forest doskonale podkreśli styl skandynawski lub rustykalny panujący w kuchni. Nic tylko gotować z przyjemnością pyszne potrawy każdego dnia.Dlaczego warto?

  • używaj na dowolnej kuchence, nawet indukcji
  • pokryte powłoka Pfluon są pozbawione szkodliwych związków i nie reagują z potrawami
  • bakelitowy uchwyt nie nagrzewa się trakcie gotowania, co ma wpływ na Twoje bezpieczeństwo
Aktualizacje społecznościowe
1 Komentarz
Prześlij Komentarz