Niestety, ta okazja już wygasła

Pas taktyczny, wojskowy, klamra QR (szybkie zrzucenie), pas można obciążyć np. multitoolem, latarką

lip 25. 2022

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

SPECYFIKACJA
- Stan: nowy
- Materiał: nylon
- Kolor: czarny
- Długość całkowita: 130 cm
- Obwód pasa maksymalnie: 120 cm
- Szerokość klamry: 5 cm
- Szerokość materiału pasa: 3.8 cm
- Elastyczna szlufka

✅ZALETY PRODUKTU
- UNIWERSALNY - doskonałe i praktyczne uzupełnienie męskiej i damskiej garderoby. Nie tylko na wyprawy ale i na co dzień. Model został tak zaprojektowany żeby był wygodny i komfortowy podczas noszenia.
- REGULACJA DO 120cm - taśma pasa nie ma dziurek, a klamra pozwala na bezstopniowe regulowanie rozmiaru paska. Dzięki temu może zostać precyzyjne dopasowany do obwodu pasa użytkownika. W razie potrzeby pasek można skrócić poprzez odcięcie części taśmy.
- KLAMRA – pas został wyposażony w klamrę typu QR (Quick-Relase) zapewnia szybkie zapięcie lub zrzucenie pasa w sytuacji awaryjnej (odpina się i zapina jednym kliknięciem). Metalowa klamra posiada systemem blokady, który zabezpiecza przed przypadkowym otwarciem.
- WYTRZYMAŁY - bardzo wytrzymały pas parciany, dedykowany dla służb wojskowych, mundurowych, entuzjastów militariów, survivalu i ASG. Doskonale nadaje się do spodni na wszelkiego rodzaju wyprawy i biwaki. Pas można bez obaw obciążyć oporządzeniem np. multitoolem, latarką czy kaburą z pistoletem.

559310-GYOii.jpg
559310-6in6o.jpg
Aktualizacje społecznościowe

40 Komentarzy