Niestety, ta okazja już wygasła
Paryż + Sofia + Barcelona + Budapeszt z Poznania listopad/grudzień
572° Zakończono

Paryż + Sofia + Barcelona + Budapeszt z Poznania listopad/grudzień

30
wrz 24.

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Propozycja lotów z Poznania do 4 miast w terminie 24 listopada - 6 grudnia

Poznań->Paryż 24.11 za 39zł ryanair.com/pl/…0/0
Paryż->Sofia 27.11 za 9,99 euro = 44zł ryanair.com/pl/…0/0
Sofia->Barcelona 30.11 za 17,99 euro = 79zł ryanair.com/pl/…0/0
Barcelona->Budapeszt 03.12 za 14,99 euro = 66zł ryanair.com/pl/…0/0
Budapeszt->Poznań 06.12 za 4219 HUF = 56zł ryanair.com/pl/…0/0
Suma: 284zł

188627.jpg
Aktualizacje społecznościowe
Ryanair OkazjeRyanair tanie loty

Grupy

30 Komentarzy
Avatar
Usunięty176470
Git
Fajnie pozwiedzam sobie
Promocje duże ale o takiej porze, że po prostu będzie ziąb totalny. Nie wiem czy to takie przyjemne zwiedzanie.
Swoją drogą, chętnie bym zobaczył takiego tripa ale w wersji 2 miasta czyli np
Warszawa - Paryż
Paryż- Wiedeń
Wiedeń - Warszawa
czyli dni.
Urlop 2 tygodniowy jak na taka pore roku t troche za dużo. Tym bardziej, że do każdego lotu dopłacać trzeba za bagaż.

A tak 6 dni jeszcze ujdzie

A najlepiej bym zobaczył wypady 3 dniowe do 1 miasta.
Edytowane przez: "FerdynandLipski" wrz 24.
Avatar
Usunięty176470
Też bym chciał 3 dni do jednego miasta ostatecznie tydzień max 2. To daje troszkę konfortu
Czemu nikt nie podaje oscylowanych kosztów dotarcia z lotniska do centrum miasta? Najczęściej sam lot wychodzi taniej, więc co to za okazja?
No i taniej wyjdzie obejrzeć zdjęcia w necie
FerdynandLipski24/09/2019 01:50

Promocje duże ale o takiej porze, że po prostu będzie ziąb totalny. Nie wie …Promocje duże ale o takiej porze, że po prostu będzie ziąb totalny. Nie wiem czy to takie przyjemne zwiedzanie.Swoją drogą, chętnie bym zobaczył takiego tripa ale w wersji 2 miasta czyli np Warszawa - ParyżParyż- WiedeńWiedeń - Warszawaczyli dni.Urlop 2 tygodniowy jak na taka pore roku t troche za dużo. Tym bardziej, że do każdego lotu dopłacać trzeba za bagaż.A tak 6 dni jeszcze ujdzieA najlepiej bym zobaczył wypady 3 dniowe do 1 miasta.


Z drugiej strony taki Budapeszt w śniegu to też fajna i ładna sprawa. Polecam choć pizga
Edytowane przez: "Typ" wrz 24.
FerdynandLipski24/09/2019 01:50

Promocje duże ale o takiej porze, że po prostu będzie ziąb totalny. Nie wie …Promocje duże ale o takiej porze, że po prostu będzie ziąb totalny. Nie wiem czy to takie przyjemne zwiedzanie.Swoją drogą, chętnie bym zobaczył takiego tripa ale w wersji 2 miasta czyli np Warszawa - ParyżParyż- WiedeńWiedeń - Warszawaczyli dni.Urlop 2 tygodniowy jak na taka pore roku t troche za dużo. Tym bardziej, że do każdego lotu dopłacać trzeba za bagaż.A tak 6 dni jeszcze ujdzieA najlepiej bym zobaczył wypady 3 dniowe do 1 miasta.Idzie zrobić takie składaki, ale np. Poznań-Paryż-Wiedeń-Kraków, jak potrzebujesz to napisz, moge Ci poszukać. Często nawet w weekend się trafiają. A do jednego miasta to już w ogołe sa co chwile
FerdynandLipski24/09/2019 01:50

Promocje duże ale o takiej porze, że po prostu będzie ziąb totalny. Nie wie …Promocje duże ale o takiej porze, że po prostu będzie ziąb totalny. Nie wiem czy to takie przyjemne zwiedzanie.Swoją drogą, chętnie bym zobaczył takiego tripa ale w wersji 2 miasta czyli np Warszawa - ParyżParyż- WiedeńWiedeń - Warszawaczyli dni.Urlop 2 tygodniowy jak na taka pore roku t troche za dużo. Tym bardziej, że do każdego lotu dopłacać trzeba za bagaż.A tak 6 dni jeszcze ujdzieA najlepiej bym zobaczył wypady 3 dniowe do 1 miasta.


ziąb? raczej nawet poniżej 5-10 stopni nie będziesz mieć...

Moja Mama zawsze powtarzała, oczywiście bez urazy z odrobiną humoru : "gówno to i latem marznie"
adam.dudziak24/09/2019 08:58

Idzie zrobić takie składaki, ale np. Poznań-Paryż-Wiedeń-Kraków, jak potrz …Idzie zrobić takie składaki, ale np. Poznań-Paryż-Wiedeń-Kraków, jak potrzebujesz to napisz, moge Ci poszukać. Często nawet w weekend się trafiają. A do jednego miasta to już w ogołe sa co chwile


Z Łodzi idzie coś znaleźć? gdzie ewentualnie przeglądasz to sobie zerknę
maciek_zak24/09/2019 11:00

Z Łodzi idzie coś znaleźć? gdzie ewentualnie przeglądasz to sobie zerk …Z Łodzi idzie coś znaleźć? gdzie ewentualnie przeglądasz to sobie zerknęZ Łodzi masz do GB dużo lotów, a przez GB za niewielkie pieniądze możesz się dostać i do Włoch i do Hiszpani. Furtka otwarta
Obczaj Projekt Maluch na fb, to codziennie tam są oferty
Narazie mam trase: Berlin - Lizbona - Madryt - ...i jeszcze 3 dni do wykorzystania możecie coś polecić aby wrócic do Polki południowej..
wysek1024/09/2019 09:27

ziąb? raczej nawet poniżej 5-10 stopni nie będziesz mieć...Moja Mama zaw …ziąb? raczej nawet poniżej 5-10 stopni nie będziesz mieć...Moja Mama zawsze powtarzała, oczywiście bez urazy z odrobiną humoru : "gówno to i latem marznie"Już jest poniżej 10 a ty mi mówisz, że w grudniu nie będzie takiej temperatury? Zejdź na ziemie waćpan.
adam.dudziak24/09/2019 08:58

Idzie zrobić takie składaki, ale np. Poznań-Paryż-Wiedeń-Kraków, jak potrz …Idzie zrobić takie składaki, ale np. Poznań-Paryż-Wiedeń-Kraków, jak potrzebujesz to napisz, moge Ci poszukać. Często nawet w weekend się trafiają. A do jednego miasta to już w ogołe sa co chwileJak coś takiego wyszukiwać szybko PRzeciez nie bede wbijać na skyscannera czy google flight i po kolei sprawdzac terminy i mista bo to szaleństwo. Jak powyrywac takie weekendowe wyjazdy, ? najlepiej ze stolicy, bo nie bede przeciez przy weekendowym wyjezdzie tracil pol dnia na dojazd na lotnisko na slasku czy innym poznaniu.
FerdynandLipski24/09/2019 15:08

Już jest poniżej 10 a ty mi mówisz, że w grudniu nie będzie takiej temp …Już jest poniżej 10 a ty mi mówisz, że w grudniu nie będzie takiej temperatury? Zejdź na ziemie waćpan. Jak coś takiego wyszukiwać szybko PRzeciez nie bede wbijać na skyscannera czy google flight i po kolei sprawdzac terminy i mista bo to szaleństwo. Jak powyrywac takie weekendowe wyjazdy, ? najlepiej ze stolicy, bo nie bede przeciez przy weekendowym wyjezdzie tracil pol dnia na dojazd na lotnisko na slasku czy innym poznaniu.Wyszukiwarka, wyszukiwarka, wyszukiwarka
adam.dudziak24/09/2019 08:58

Idzie zrobić takie składaki, ale np. Poznań-Paryż-Wiedeń-Kraków, jak potrz …Idzie zrobić takie składaki, ale np. Poznań-Paryż-Wiedeń-Kraków, jak potrzebujesz to napisz, moge Ci poszukać. Często nawet w weekend się trafiają. A do jednego miasta to już w ogołe sa co chwileTeraz niczego ale na zaś chętnie bym wypadał na weekendy za granice, z Warszawy. Jak to szukać by nie marnować całych godzin. Najlepiej w weekendy rzecz jasna.
Fajne, ale nie wiem czy można sie spakować w podręczną na dwa tygodnie o tej porze roku, jakby to był tydzien albo 5 dni to jeszcze nawet przy 2 miastach
FerdynandLipski24/09/2019 15:08

Już jest poniżej 10 a ty mi mówisz, że w grudniu nie będzie takiej temp …Już jest poniżej 10 a ty mi mówisz, że w grudniu nie będzie takiej temperatury? Zejdź na ziemie waćpan. Jak coś takiego wyszukiwać szybko PRzeciez nie bede wbijać na skyscannera czy google flight i po kolei sprawdzac terminy i mista bo to szaleństwo. Jak powyrywac takie weekendowe wyjazdy, ? najlepiej ze stolicy, bo nie bede przeciez przy weekendowym wyjezdzie tracil pol dnia na dojazd na lotnisko na slasku czy innym poznaniu.


zejdź Ty człowieku na ziemie, jakie 10 stopni dziś?!
dziś -
Paryż 20 stopni
Sofia 18 stopni
Barcelona 29 stopni
Budapeszt 22 stopnie
FerdynandLipski24/09/2019 15:08

Już jest poniżej 10 a ty mi mówisz, że w grudniu nie będzie takiej temp …Już jest poniżej 10 a ty mi mówisz, że w grudniu nie będzie takiej temperatury? Zejdź na ziemie waćpan. Jak coś takiego wyszukiwać szybko PRzeciez nie bede wbijać na skyscannera czy google flight i po kolei sprawdzac terminy i mista bo to szaleństwo. Jak powyrywac takie weekendowe wyjazdy, ? najlepiej ze stolicy, bo nie bede przeciez przy weekendowym wyjezdzie tracil pol dnia na dojazd na lotnisko na slasku czy innym poznaniu.Mow gdzie chcesz i mniej wiecej kiedy, znajde Ci weekendowke w rozsadznej cenie w 10 minut. A z Warszawy to juz tym bardziej
pawel.omirski24/09/2019 12:38

Narazie mam trase: Berlin - Lizbona - Madryt - ...i jeszcze 3 dni do …Narazie mam trase: Berlin - Lizbona - Madryt - ...i jeszcze 3 dni do wykorzystania możecie coś polecić aby wrócic do Polki południowej..Na twoim miejscu wywaliłbym Lizbone i zmodyfikował Berlin- Madryt - Maroko-Berlin.
Z Maroka mozesz udać się do Sahary Zachodniej.
wysek1024/09/2019 15:42

zejdź Ty człowieku na ziemie, jakie 10 stopni dziś?! dziś - Paryż 20 stop …zejdź Ty człowieku na ziemie, jakie 10 stopni dziś?! dziś - Paryż 20 stopniSofia 18 stopniBarcelona 29 stopniBudapeszt 22 stopniew długoterminowej prognozie w Paryżu bedzie od połowy listopada i cały grudzień, < 10 st.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst