Niestety, ta okazja już wygasła
Parownica Philips Steam&Go GC332/67 selgros
284° Zakończono

Parownica Philips Steam&Go GC332/67 selgros

184,50zł346zł-47%Selgros Okazje
16
284° Zakończono
Parownica Philips Steam&Go GC332/67 selgros
wrz 22. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Oferta z gazetki od 24.09 do 7.10 lub do wyczerpania zapasów.
Na tą chwilę wszędzie cena od 315zł.
Aktualizacje społecznościowe
16 Komentarzy
chetnie sie dowiem czy warto czy to taki wynalazek bez ktorego nie mozna zyc (cos na wzor suszarki albo zmywari )
Stary model, niski wyrzut pary, mały pojemnik na wodę.
Mam z ali parownicę Konka, obecnie z kuponem za chyba 18$ i wysyłka z Polski. Mam wątpliwości czy warto dokładać do tej z okazji i płacić za markę.
psycho14422/09/2020 12:45

chetnie sie dowiem czy warto czy to taki wynalazek bez ktorego nie …chetnie sie dowiem czy warto czy to taki wynalazek bez ktorego nie mozna zyc (cos na wzor suszarki albo zmywari )


Wypowiem się jako posiadacz takiego sprzętu i obserwator a nie użytkownik (narzeczona kupiła sobie taki stojący z wieszakiem).
Jeśli większość ciuchów mamy bawełnianą- nie warto. Prasowanie nie jest wygodne nawet w wersji ze stojakiem. O ile fajnie prasuje tkaniny sztuczne jednak trzeba się postarać żeby równo prowadzić po ubraniu (jedną ręką trzymamy sprzęt, drugą ciuch dyndający krzywo i zaginający się podczas przykładania parownicy, brakuje 3 ręki).
Co do bawełny to samo- prasowanie zajmuje więcej czasu a dodatkowo należy odczekać aż ciuch podeschnie bo robi się wilgotny. Ja spróbowałem coś wyprasować dwa razy i uznałem to za bezsensowne.
Genralnie zajmuje miejsce i jest używany przez właścicielkę okazjonalnie, czyli przeciwnie do suszarki czy zmywarki
Jako gadżecik do prostowania firan czy zasłon- OK.
Edytowane przez: "zombek23" wrz 22.
Nie wierzę w te cuda
zombek2322/09/2020 13:07

Wypowiem się jako posiadacz takiego sprzętu i obserwator a nie użytkownik ( …Wypowiem się jako posiadacz takiego sprzętu i obserwator a nie użytkownik (narzeczona kupiła sobie taki stojący z wieszakiem).Jeśli większość ciuchów mamy bawełnianą- nie warto. Prasowanie nie jest wygodne nawet w wersji ze stojakiem. O ile fajnie prasuje tkaniny sztuczne jednak trzeba się postarać żeby równo prowadzić po ubraniu (jedną ręką trzymamy sprzęt, drugą ciuch dyndający krzywo i zaginający się podczas przykładania parownicy, brakuje 3 ręki).Co do bawełny to samo- prasowanie zajmuje więcej czasu a dodatkowo należy odczekać aż ciuch podeschnie bo robi się wilgotny. Ja spróbowałem coś wyprasować dwa razy i uznałem to za bezsensowne.Genralnie zajmuje miejsce i jest używany przez właścicielkę okazjonalnie, czyli przeciwnie do suszarki czy zmywarki Jako gadżecik do prostowania firan czy zasłon- OK.


Ja dla odmiany uważam że warto tylko trzeba być świadomym do czego to służy. Jeśli po praniu pracujesz wszystko włącznie z bielizną to oczywiście nie warto. Natomiast jeśli prasujesz tylko to co konieczne to uważam że warto. Odkąd przestałem chodzić w eleganckich koszulach i spodniach do pracy żelazko używane było raczej sporadycznie. Po zakupieniu parownicy praktycznie nie jest używane. Żony bluzka, moje polo, firanki, zasłony itp. wyglądają dużo lepiej. Może to kwestia tego że używamy też suszarki po której wszystko łatwiej wyprostować. Poza tym dużo szybciej się nagrzewa, nie trzeba rozkładać deski, bezpieczniejsze przy dziecku.
TeeR22/09/2020 13:17

Ja dla odmiany uważam że warto tylko trzeba być świadomym do czego to słu …Ja dla odmiany uważam że warto tylko trzeba być świadomym do czego to służy. Jeśli po praniu pracujesz wszystko włącznie z bielizną to oczywiście nie warto. Natomiast jeśli prasujesz tylko to co konieczne to uważam że warto. Odkąd przestałem chodzić w eleganckich koszulach i spodniach do pracy żelazko używane było raczej sporadycznie. Po zakupieniu parownicy praktycznie nie jest używane. Żony bluzka, moje polo, firanki, zasłony itp. wyglądają dużo lepiej. Może to kwestia tego że używamy też suszarki po której wszystko łatwiej wyprostować. Poza tym dużo szybciej się nagrzewa, nie trzeba rozkładać deski, bezpieczniejsze przy dziecku.


Moje żelazko nagrzewa się tak samo szybko jak parownica a nie mam jakiegoś drogiego firmowego. Prasuję tylko konieczne rzeczy.
Oczywiście kwestia jest indywidualna, jak dla mnie więcej zachodu niż podczas standardowego prasowania i patrząc na użytecznośc nie stawiam go na równi ze zmywarką czy suszarką.
zombek2322/09/2020 13:29

Moje żelazko nagrzewa się tak samo szybko jak parownica a nie mam jakiegoś …Moje żelazko nagrzewa się tak samo szybko jak parownica a nie mam jakiegoś drogiego firmowego. Prasuję tylko konieczne rzeczy.Oczywiście kwestia jest indywidualna, jak dla mnie więcej zachodu niż podczas standardowego prasowania i patrząc na użytecznośc nie stawiam go na równi ze zmywarką czy suszarką.


No i git, ważne aby każdy był zadowolony
Nie potrafię już bez tego żyć.
w Poznaniu została jeszcze 1 sztuka gdyby ktoś się zastanawiał nad zakupem
Mam i korzystam z parownicy ręcznej Tefala. Powiem tak - żelazka w 100% nie zastąpi ale jest świetnym uzupełnieniem jak potrzebujecie coś na szybko wyprostować. Druga sprawa to idealnie sprawdza się w podróży.
Freezee29/09/2020 09:25

Mam i korzystam z parownicy ręcznej Tefala. Powiem tak - żelazka w 100% n …Mam i korzystam z parownicy ręcznej Tefala. Powiem tak - żelazka w 100% nie zastąpi ale jest świetnym uzupełnieniem jak potrzebujecie coś na szybko wyprostować. Druga sprawa to idealnie sprawdza się w podróży.Skoro jesteś zadowolony to jestem ciekawe jaki ma wyrzut pary? W tej okazji model 25 g/min
Perc29/09/2020 10:21

Skoro jesteś zadowolony to jestem ciekawe jaki ma wyrzut pary? W tej …Skoro jesteś zadowolony to jestem ciekawe jaki ma wyrzut pary? W tej okazji model 25 g/min


Posiadam konkretnie ten model: Parownica Access Steam Minute Tefal DT7000E0.

Dostałem ją za punkty Payback. Przyznaję - nie miałem specjalnie co wybrać więc wziąłem na próbę. I okazało się że to był bardzo dobry wybór! Pewnie jakbym miał normalnie kupować to rozważałbym inny model ale ... ten z okazji jak piszesz ma większy wyrzut
5170078-EUFwa.jpg5170078-Vpaxj.jpg
Nie warto, ciężko cokolwiek wyprasować. Na jedną koszulkę idzie cały pojemnik wody i efekt także nie jest powalający.
Lanosiarz_29/09/2020 12:21

Nie warto, ciężko cokolwiek wyprasować. Na jedną koszulkę idzie cały pojem …Nie warto, ciężko cokolwiek wyprasować. Na jedną koszulkę idzie cały pojemnik wody i efekt także nie jest powalający.


Dodam, że parownice ogólnie są spoko, ale nie ten model, nie tej firmy.
Freezee29/09/2020 09:25

Mam i korzystam z parownicy ręcznej Tefala. Powiem tak - żelazka w 100% n …Mam i korzystam z parownicy ręcznej Tefala. Powiem tak - żelazka w 100% nie zastąpi ale jest świetnym uzupełnieniem jak potrzebujecie coś na szybko wyprostować. Druga sprawa to idealnie sprawdza się w podróży.


Dokładnie, w domu średni wynalazek. Na wyjazd bomba!
Cena wysciowa w tej okazji troche słaba, ponad rok temu bez promo kupiłem za 249
Edytowane przez: "xmlgx" wrz 29.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst