Niestety, ta okazja już wygasła

Parownica do ubrań Floomp (800 W, 170 l)

cze 2. 2022

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

12-13 lipca - 𝗔𝗺𝗮𝘇𝗼𝗻 𝗣𝗿𝗶𝗺𝗲 𝗗𝗮𝘆

Czym jest i jak się na niego przygotować przeczytacie tutaj -> pl.dea.ls/ueIzy

Niezbędny będzie 30-dniowy okres próbny 𝗔𝗺𝗮𝘇𝗼𝗻 𝗣𝗿𝗶𝗺𝗲 (darmowa dostawa oraz dostęp do promocji), który aktywujecie tutaj -> pl.dea.ls/uelQB
Przedmiot sprzedawany przez Bermin w ramach usługi Realizacja przez Amazon.
Z Amazon Prime przesyłka gratis


Informacje o tym produkcie
  • 【Szczelne wzornictwo】 – parownica ma ergonomiczny kształt, przyjemnie leży w dłoni i skutecznie zapobiega rozpryskiwaniu się wody i wyciekom podczas użytkowania. (Zaleca się, aby kąt nachylenia nie przekraczał 45°). Proste żelazko skutecznie zabija 99,99% zarazków i roztoczy kurzu domowego i może dezynfekować poduszki i materace w czasie podróży.
  • 【Szybkie nagrzewanie】 – podgrzewanie w ciągu 30 sekund, aby rozpocząć pracę i zaczynać oszczędzając czas. Jednocześnie prasownica parowa posiada funkcję automatycznego wyłączania. Jeśli w zbiorniku na wodę nie znajduje się woda, pionowa para wyłączy się automatycznie w ciągu 15 sekund, a para zostanie automatycznie wyłączona w ciągu 15 sekund, gdy jest obecna woda. minutę. Prasować szybko i dobrze trzymać.
  • 【Przenośny i mały】 - Super mały rozmiar 16 x 15 x 14 cm. Zdejmowana dysza ułatwia przechowywanie parownicy w walizce. Dostarczany z kablem o długości 2 m, co ułatwia korzystanie z tego prostego żelazka w domu. Przy wadze mniejszej niż 1 kg nadaje się również do podróży.
  • 【Długi czas prasowania】 – dłuższy czas prasowania niż w przypadku innych prostownic parowych. Pojemność zbiornika na wodę 170 ml umożliwia ciągłe prasowanie do 11 minut. Lekkie pranie można prasować jednocześnie bez częstego dodawania wody. Jednocześnie pozwala na szybkie podgrzewanie energii.
  • 【Spraw, aby życie było łatwiejsze】 – prasownica parowa nadaje się do wszystkich rodzajów materiałów (bio, tkaniny mieszanej, nylonu, wełny, bawełny, lnu), takich jak kurtki, firanki, plusz itd. Pionowe żelazko skutecznie usuwa zmarszczki i ma dobry efekt sterylizacji. Jeśli masz pytania dotyczące produktu, skontaktuj się z nami.
Poradnik zakupowy Amazon możecie znaleźć tutaj -> pl.dea.ls/udXDb
Aktualizacje społecznościowe

19 Komentarzy