Niestety, ta okazja już wygasła
Parówki Berlinki Machos E.Leclerc Rzeszów
441° Zakończono

Parówki Berlinki Machos E.Leclerc Rzeszów

1,99zł5,99zł-67%Leclerc Okazje
17
441° Zakończono
Parówki Berlinki Machos E.Leclerc Rzeszów
kwi 9. 2020Dostępność Podkarpackie

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Smaczne parówki w atrakcyjnej cenie. Data ważności do 22.04.2020. Spora ilość dostępnych opakowań.
E. Leclerc Rzeszów - ul. Rejtana 69
Aktualizacje społecznościowe
Leclerc Okazje
Najlepsze komentarze
Paskudne są te parówki... Przy jedzeniu co chwilę trafia się na jakieś chrząstki, ścięgna i tym podobne rzeczy które w zwykłych parówkach są zmielone na gładką masę a tu są zmielone ale nie do końca. Rzeczywiście, żarcie dla prawdziwych twardzieli... Co też ci marketingowcy jeszcze nie wymyślą.
Samo zdrowie....
17 Komentarzy
Samo zdrowie....
Paskudne są te parówki... Przy jedzeniu co chwilę trafia się na jakieś chrząstki, ścięgna i tym podobne rzeczy które w zwykłych parówkach są zmielone na gładką masę a tu są zmielone ale nie do końca. Rzeczywiście, żarcie dla prawdziwych twardzieli... Co też ci marketingowcy jeszcze nie wymyślą.
a'la kabanos
wrzuć fotkę składu
blumchen09/04/2020 20:29

Paskudne są te parówki... Przy jedzeniu co chwilę trafia się na jakieś chrz …Paskudne są te parówki... Przy jedzeniu co chwilę trafia się na jakieś chrząstki, ścięgna i tym podobne rzeczy które w zwykłych parówkach są zmielone na gładką masę a tu są zmielone ale nie do końca. Rzeczywiście, żarcie dla prawdziwych twardzieli... Co też ci marketingowcy jeszcze nie wymyślą.


Nikt ci nie każe ich jeść. Na opakowaniu jest wyraźna informacja, że to nie jest zmielone na gładką masę, więc w czym problem? Masz do wyboru masę innych zmielonych.
Nie polecam tych parówek. Ja swoje wyrzuciłam chociaż do końca terminu ważności było 6 dni.Mętna maź,fuj...
4136907.jpg
Edytowane przez: "Maguska" kwi 9.
Syf...
Nie ma to jak pikok z Lidla
Edytowane przez: "pawel1615" kwi 10.
Gontierek09/04/2020 22:03

Nikt ci nie każe ich jeść. Na opakowaniu jest wyraźna informacja, że to nie …Nikt ci nie każe ich jeść. Na opakowaniu jest wyraźna informacja, że to nie jest zmielone na gładką masę, więc w czym problem? Masz do wyboru masę innych zmielonych.


Są tragiczne! Oni dali do nich to samo co do zwykłych tylko zapomnieli że jak nie mielą do końca to wyjdą te wszystkie niejadalne w normalnych warunkach chrząstki.
Szanujący klienta producent do parówek Ala kabanos powinien jednak dodać kosztem chrząstek mięso, przykładowo jak te parówki z orlenu, gdzie też jest grubo mielone, ale mięso a nie niejadalne chrząstki.

Na opakowaniu powinno być wyraźnie napisane: zawiera niejadalne chrząstki i inne syfy sprawiające że będziesz chciał pluć naszymi parówkami.
Edytowane przez: "jestemlegenda" kwi 10.
Pewnie termin sie zbliża
Machosy byłyby hitem gdyby faktycznie przypominały te parówki z hot dogów ze stacji benzynowych... Niestety nie ta jakość...
hasło "są parówki i są berlinki" nabiera przy tych innego znaczenia
jestemlegenda10/04/2020 08:35

Są tragiczne! Oni dali do nich to samo co do zwykłych tylko zapomnieli że j …Są tragiczne! Oni dali do nich to samo co do zwykłych tylko zapomnieli że jak nie mielą do końca to wyjdą te wszystkie niejadalne w normalnych warunkach chrząstki.Szanujący klienta producent do parówek Ala kabanos powinien jednak dodać kosztem chrząstek mięso, przykładowo jak te parówki z orlenu, gdzie też jest grubo mielone, ale mięso a nie niejadalne chrząstki.Na opakowaniu powinno być wyraźnie napisane: zawiera niejadalne chrząstki i inne syfy sprawiające że będziesz chciał pluć naszymi parówkami.


To jest parówka a nie kiełbasa.
PARÓWKA.
Jak chcesz kiełbasę albo kabanosa to kup jedno z tych dwóch. Jak chcesz gładką masę w parówce to kup gładko zmielone parowy.
Gontierek10/04/2020 10:33

To jest parówka a nie kiełbasa.PARÓWKA.Jak chcesz kiełbasę albo kabanosa to …To jest parówka a nie kiełbasa.PARÓWKA.Jak chcesz kiełbasę albo kabanosa to kup jedno z tych dwóch. Jak chcesz gładką masę w parówce to kup gładko zmielone parowy.


No parówka "ala kabanos" analogicznie jak na stacjach benzynowych. Czy dlatego, że to jest parówka, ma mieć w środku niejadalne ? Przejedź się na orlen zamów hotdoga z parówką o smaku kabanosa i porównaj - nie chwalę tych ze stacji, tylko one są po prostu jadalne, a to coś nie.
W jednej parówce musiałem wypluwać 3 razy niejadalne gnioty, po czym resztę wy**** do kosza razem z drugim zakupionym opakowaniem.
jestemlegenda10/04/2020 10:40

No parówka "ala kabanos" analogicznie jak na stacjach benzynowych. Czy …No parówka "ala kabanos" analogicznie jak na stacjach benzynowych. Czy dlatego, że to jest parówka, ma mieć w środku niejadalne ? Przejedź się na orlen zamów hotdoga z parówką o smaku kabanosa i porównaj - nie chwalę tych ze stacji, tylko one są po prostu jadalne, a to coś nie.W jednej parówce musiałem wypluwać 3 razy niejadalne gnioty, po czym resztę wy**** do kosza razem z drugim zakupionym opakowaniem.


To jedz parowy z Orlenu, albo zapytaj z jakiej firmy ładują do bułek xd jakie ty masz człowieku problemy?
Parówki parowkom nie są równe. Jedne są lepsze drugie gorsze. Chcesz parowe z górnej półki to kup lepsze, ale nie za 5 zł za opakowanie xd
Bartec10/04/2020 09:23

Machosy byłyby hitem gdyby faktycznie przypominały te parówki z hot dogów z …Machosy byłyby hitem gdyby faktycznie przypominały te parówki z hot dogów ze stacji benzynowych... Niestety nie ta jakość...


kiełbaski ze stacji benzynowych (tak, one mają na opakowaniu nawet tak napisane) to jest trochę wyzsza klasa, przy zarobku jednostkowym na poziomie 3 zl/hotdog oni nie muszą oszczędzać na jakości wkładu. Morliny food service robia je dla paru sieci, poziom podobny jak kiełbaski pyszne więc biedy nie ma.
Wszedłem tutaj poczytać jedynie, jak naród nienawidzi tych parówek, a w sklepach ich brakuje
Mniej durnowatych reklam w telewizji milion razy dziennie, więcej jakości i odrazu sprzedaż skoczy do góry. To gdzie mam wysyłać CV?
Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwsza okazja od mirek_87. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
    Tekst