Parkuj z BZWBK w 31 miastach w Polsce a w zamian otrzymasz do 20zł zwrotu @ BZWBK
Zakończono

Parkuj z BZWBK w 31 miastach w Polsce a w zamian otrzymasz do 20zł zwrotu @ BZWBK

Pepper 2
lis 18. 2014
Listopadowa promocja dla mieszkańców zatłoczonych miast i klientów BZWBK dzięki której możesz otrzymać nawet 20zł zwrotu na swoje konto.

Aby skorzystać z promocji należy po pierwsze:
- za pomocą usługi BZWBK24 mobile wybrać i opłacić jedną z dwóch opcji parkowania: PARKUJ NA CZAS lub PARKUJ ZA KWOTĘ, a po drugie:
- oznaczyć zaparkowany samochód specjalnym identyfikatorem w postaci naklejki lub ulotki. Oba identyfikatory dostępne są w oddziałach Banku, ale można je także pobrać i wydrukować ze strony internetowej mobile.bzwbk.pl

Promocja obowiązuje w tych miastach: Białystok, Bydgoszcz, Chełmno, Chorzów, Ciechanów, Częstochowa, Gdańsk, Gdynia, Grudziądz, Hel, Kraków, Krynica Morska, Legnica, Lublin, Łódź, Nysa, Oleśnica, Ostrołęka, Pabianice, Poznań, Słupsk, Sopot, Swarzędz, Szczecin, Świecie, Świnoujście, Toruń, Wałbrzych, Warszawa, Wąbrzeźno, Wrocław.

Ważną informacją jest to, że aby wziąć udział w tej promocji nie trzeba się nigdzie rejestrować. Jedyne co musicie zrobić to wejść w usługi BZWBK24, następnie wybrać ZAKUPY MOBILNE a tam opcję PARKINGI SKYCASH.

Osoby, które nie posiadają mobilnej aplikacji BZWBK24 mobile, mogą ją zainstalować na swoim smarfonie lub tablecie poprzez Google Play play.google.com/sto…=pl lub poprzez Apple App Store itunes.apple.com/pl/…062


Maksymalna kwota jaką możecie otrzymać za parkowanie za pośrednictwem powyższej aplikacji to 20zł. Pieniądze zostaną przekazane na konto, z którego została dokonana opłata za parking w terminie do 16 grudnia 2014.

Czas promocji ograniczony do 21 listopada 2014.

2 Komentarze

Pepper

Teraz trzeba tylko uważać na nadgorliwych parkingowych, którzy nie będą oczywiście mieli bladego pojęcia o akcji, a mandaty będą chętnie wypisywać:)

Autor Pepper

auto jest oznaczone naklejką więc myślę, że nie będzie problemu
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst