Niestety, ta okazja już wygasła
Para kolumn Teufel Ultima 40 MK3 i gratis słuchawki Move Pro (cena to 549 zł)
1049° Zakończono

Para kolumn Teufel Ultima 40 MK3 i gratis słuchawki Move Pro (cena to 549 zł)

1.489zł1.999zł-26% Darmowa dostawa Darmowa
252
lis 14. 2020Dostawa z: Niemcy

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

_UPDATE_ 01.12
Obniżka ceny do 1699 zł._UPDATE Cyber Monday_

Wszystko dobre się kończy.
Żegnamy 1489.

Cena obecna to 1789.
Słuchawek brak.
Nadal jest taniej niż cena nominalna.
Cena obniżona PONIŻEJ zwyczajowej przeceny, czyli 1699, za parę kolumn Teufel Ultima 40 MK3 i gratis o wartości 549 zł. Co zabawne, dorzucają jeszcze do wyczerpania zapasów słuchawki za darmo, cena ich sprzedaży w sklepie to 549 zł (w regulaminie 399 zł). (patrz _UPDATE_)

Przesyłka gratis, zwrot do 8 tygodni także gratis, wysyłają kurierem i odbierają.
Wysyłka z Berlina. Są niestety przebooje z kurierem (w komentarzach).

Parametry techniczne, zdjęcia, zawartość opakowania producent podaje rzetelnie w linku.

Poza tym inne oferty, Black Deals, Wyprzedaż, np. kupony 200 zł na słuchawki.

_UPDATE_
Cena nadal najniższa, ale słuchawek już nie dodają. Można, moim zdaniem, zapytać na FB czy helpdesku, ale to już indywidulanie.
Słuchawki opisuję w jednym z komentarzy.

_Po zakupie_

Przygotowałem sobie płyty znane od 30 lat, które znam jak własną kieszeń… i wciąż odkrywam nieznane przeszkadzajki i dźwięki aranżu. Przypominam, to samo miało miejsce ze słuchawkami Teufla w prezencie.
O to chyba chodzi w muzyce.

Z niektórymi utworami byłem kiedyś na odsłuchach w sklepach. Pamiętam zaskoczenie, gdy takie nowe elementy utworu pojawiały się na kolumnach po 10.000 za sztukę. Pamiętam też zaskoczenie po przyjściu do domu, że te nowe elementy są też tutaj, ale zagrane inaczej (najczęściej mniej akcentowane).
Jaki z tego wniosek? Chyba jest dobrze, a od pewnego poziomu wykonania wszystko gra podobnie, chociaż inaczej Teufel gra koherentnie, ładnie zgrywa się z posiadanymi omnipolarami, jest mniej punktowy niż omnipolary, które zastąpił. To dziwne, bo powinno być na odwrót. Na razie gra na ustawieniach Audyssey dla omnipolarów, zobaczymy, jak będzie, po nowej kalibracji. To jest takie przyjemne granie, że aż nie chce się wyłączać.
Drivery nie wychylają się tak, jak to miało miejsce w starych głośnikach, które miały być tej samej mocy i wyższej sprawności. Może efekt ten mam dzięki trójpodziałowi na zwrotnicy, bo wcześniej system był dwudrożny. Wyraźnie widać, który głośnik odpowiada za dany dźwięk. Może dzięki przełączeniu na 4 ohmy, gdzie przy okazji wzmacniacz wystygł. Jest zimny i gra głośniej przy mniejszym wychyleniu potencjometru głośności.
Uprzedzam, kolumny są ogromne, bardzo wysokie i głębokie. Miały mieć rozmiar starych kolumn, ale są większe. Dużo większe. Tak to jest opierać się na danych technicznych. Nawet nie dudnią, chociaż musiałem niestety przysunąć je bliżej ściany z powodu głębokości. Główne drivery są na wysokości uszu, gdy się siedzi, więc jestem zadowolony.

Odnośnie promki:
1. Słuchawek już nie ma.
2. Taki news, Teufel obiecuje obecnie, że ceny już nie obniżą do Czarnego Piątku włącznie, więc można śmiało zamówić teraz. Zostały 2 dni. Pytanie, co będzie dalej, jest jeszcze Cyber

321218.jpg321218.jpg
Aktualizacje społecznościowe
Najlepsze komentarze
252 Komentarze
Prześlij Komentarz