Niestety, ta okazja już wygasła
Papier toaletowy Velvet 3 warstwowy 24 rolki BIEDRONKA
563° Zakończono

Papier toaletowy Velvet 3 warstwowy 24 rolki BIEDRONKA

15
cze 6. 2017

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Tanie podcieranie 24 rolki papieru toaletowego Velvet 3 warstwowego w Biedronce do jutra, więc warto się pośpieszyć.
Koszt jednostkowy to 62gr
Aktualizacje społecznościowe
Biedronka OkazjeBiedronka gazetka

Grupy

15 Komentarzy
Plus za odwagę xD
Do d#py ta okazja
Avatar
Usunięty36456
Wielki plus, czekałem specjalnie na taką okazję od ładnych kilku dni (dla dociekliwych: spokojnie, miałem zapas :D).
Usunięty36456cze 7. 2017

Wielki plus, czekałem specjalnie na taką okazję od ładnych kilku dni (dla d …Wielki plus, czekałem specjalnie na taką okazję od ładnych kilku dni (dla dociekliwych: spokojnie, miałem zapas :D).

Palców?
Nie wiem dlaczego ale jakoś nie pasuje mi ten papier, znacznie lepszy jest ten z Lidla w biało niebieskim opakowaniu - duże rolki, mocno nawinięte przez co jest wydajniejszy.
Mam odczucie, że z promocji na promocję (te 24 rolki velvet są co jakiś czas w Biedronce) na rolkach jest coraz mniej papieru... Dla mnie niedoścignionym ideałem jest papier z Rossmanna (ten w zielonym opakowaniu) ale on kosztuje ~8zł za 8 rolek. Chociaż wydaje mi się, ze 2 opakowania tego z Rossmana starczają na dłużej niż 1 opakowanie tego 24 rolkowego velveta.
blumchen07/06/2017 09:40

Mam odczucie, że z promocji na promocję (te 24 rolki velvet są co jakiś cza …Mam odczucie, że z promocji na promocję (te 24 rolki velvet są co jakiś czas w Biedronce) na rolkach jest coraz mniej papieru... Dla mnie niedoścignionym ideałem jest papier z Rossmanna (ten w zielonym opakowaniu) ale on kosztuje ~8zł za 8 rolek. Chociaż wydaje mi się, ze 2 opakowania tego z Rossmana starczają na dłużej niż 1 opakowanie tego 24 rolkowego velveta.Najlepszy w Rossmanie (stosunek/cena/grubość rolek) jest ten:
266598-3xE4x.jpg

Ten Velvet to może i mieć nawet 48 rolek w opakowaniu, jak i tak pewnie jedną rolką trzy razy się przekręci i koniec.
SEO07/06/2017 11:02

Najlepszy w Rossmanie (stosunek/cena/grubość rolek) jest ten:[Obrazek] Ten …Najlepszy w Rossmanie (stosunek/cena/grubość rolek) jest ten:[Obrazek] Ten Velvet to może i mieć nawet 48 rolek w opakowaniu, jak i tak pewnie jedną rolką trzy razy się przekręci i koniec.Moim zdaniem ten jest najlepszy - nawet ÖKO-TEST przyznał mu najwyższą ocenę "sehr gut":

266603-pjHTx.jpg
blumchen07/06/2017 11:07

Moim zdaniem ten jest najlepszy - nawet ÖKO-TEST przyznał mu najwyższą oce …Moim zdaniem ten jest najlepszy - nawet ÖKO-TEST przyznał mu najwyższą ocenę "sehr gut":[Obrazek]Przecież one mają tyle samo listków (po 200) więc pewnie jedyne czym się różnią to tym, że ten zielony jest jakiś "eko".
Ten papier może mieć i 100 rolek.... Co z tego jak są one małe, a tekturki w środku ogromne w porównaniu do ilości i jakości samego papieru. Najlepszy papier na rynku obecnie to regina rumiankowy. Bardzo często dostępny jest w marketach w promo.
SEO07/06/2017 11:35

Przecież one mają tyle samo listków (po 200) więc pewnie jedyne czym się ró …Przecież one mają tyle samo listków (po 200) więc pewnie jedyne czym się różnią to tym, że ten zielony jest jakiś "eko".W moim odczuciu dużo solidniejsze są te listki. Nie trzeba 10 zwijać, żeby nie było ryzyka przebicia palcem ...w zasadzie 2 już palcem nie przebijesz.
blumchen07/06/2017 12:08

W moim odczuciu dużo solidniejsze są te listki. Nie trzeba 10 zwijać, żeby …W moim odczuciu dużo solidniejsze są te listki. Nie trzeba 10 zwijać, żeby nie było ryzyka przebicia palcem ...w zasadzie 2 już palcem nie przebijesz.

Przecież jak wycierasz odbyt to nie musisz paluchem wciskać papieru, żeby Ci gardłem wychodził. No chyba że lubisz głęboko i szorstko od dupy strony to nie wnikam
krzysztof.kuliczkowski07/06/2017 12:14

Przecież jak wycierasz odbyt to nie musisz paluchem wciskać papieru, żeby C …Przecież jak wycierasz odbyt to nie musisz paluchem wciskać papieru, żeby Ci gardłem wychodził. No chyba że lubisz głęboko i szorstko od dupy strony to nie wnikamTo spróbuj po najbliższej defekacji podetrzeć się pojedynczym listkiem i mi powiesz, czy odniosłeś sukces...
Avatar
Usunięty34384
Fascynujące jest to zainteresowanie tematem odbytu, kału i defekowania.

No żeby nie sex, to byłby temat nr. 1!
blumchencze 7. 2017

To spróbuj po najbliższej defekacji podetrzeć się pojedynczym listkiem i mi …To spróbuj po najbliższej defekacji podetrzeć się pojedynczym listkiem i mi powiesz, czy odniosłeś sukces...

No jednym to nie, ale dwa listki x3 wystarczy i dupcia czysta i szczęśliwa
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst