papier toaletowy alouette @ Rossmann
92°Zakończono

papier toaletowy alouette @ Rossmann

4
sty 30. 2016
alouette, papier toaletowy o zapachu rumiankowym, 3-warstwowy, 8 szt.

1 szt. = 0,62 zł

Promocja trwa od 30.01.2016 do 09.02.2016 lub do wyczerpania zapasów
Aktualizacje społecznościowe
4 Komentarze
serio...?
Bylem wczoraj w Rossmanie w Rzeszowie . Niestety papieru juz brak. Sprzedawca mowil ,ze ludzie ustawiali sie juz okolo 5 rano , a sam papier zniknal w 15 minut.
JanuszBiznesusty 31. 2016

Bylem wczoraj w Rossmanie w Rzeszowie . Niestety papieru juz brak. …Bylem wczoraj w Rossmanie w Rzeszowie . Niestety papieru juz brak. Sprzedawca mowil ,ze ludzie ustawiali sie juz okolo 5 rano , a sam papier zniknal w 15 minut.


Niestety Nasz Naród załamuje mnie coraz bardziej. Podobny papier kosztuje np w biedronce 6-7zł (jak jest promocja to nawet poniżej 5zł), a w hipermarketach niekiedy jest promocja na porządny papier w opakowaniach 12 lub 16rolek, gdzie rolka wychodzi podobnie jak tutaj (albo i taniej).
Co trzeba mieć w głowie żeby stać po srajtaśmę o 5:00, żeby kupić ją 1zł taniej?!

Nie o 1zł taniej bo kosztuje ona normalnie chyba 10.99 o ile nie 11.99, tylko że to też jest głupota sieci, zamiast zrobić promo i limit 1-2 paczki na głowę to bierzta ile uniesiecie , taki cebularz idący po wszystko nic innego nie kupi, ktoś normalny widzący promocje, o CEBULA! 7zł przycinki na papierze pójdzie kupi papier i coś do tego dokupi biorąc jedną czy dwie paczki, taka menda co idzie tylko po to zeby się nachapać nie kupi nic więcej bo będzie czekał na kolejne promo, pamiętam jak X lat temu wysłalem mame do Lidla po radio bo były po 199zł blaupunkty , dostała z łokcia ale udało się zdobyć ostatnie radio, potem te radia były ofertowane za 499zł w sklepie RTV niepodal
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy