Niestety, ta okazja już wygasła
Panele podłogowe AC4 8mm za m2
289° Zakończono

Panele podłogowe AC4 8mm za m2

19
maj 23.
Panele podłogowe AC4 8mm. Dodatkowo bony za wydane pieniądze tylko pisze gwiazdka że codzienna pula bonów ograniczona.
Aktualizacje społecznościowe
Bricomarche Okazje

Grupy

19 Komentarzy
Karpie w Lidl, cukier w Carrefour, teraz panele w Bricomarche. Oby się nie pozabijali tymi sztachetami, hihi.
Edytowane przez: "aviator" maj 23.
ta myjka 199 dokupię coś za złotówkę i dostanę bon na 40zł ?
DarekD23/05/2019 10:52

ta myjka 199 dokupię coś za złotówkę i dostanę bon na 40zł ?


Tak wczoraj brał przedemną ktoś tą myjke i sama kasjerka zasugerowała żeby wziął se baterie czy coś i dostał talony 2x 20zl
A dobra cena na te panele ?
Cena na panele ok, ale mam wrażenie, że coś parę lat temu zmieniło się w klasyfikacji. Kiedyś kupowałem AC3 i nie dzieje się z nimi nic, teraz niby panele AC4 i jakieś takie mniej odporne.
Tą myjkę można płukać samochód po ówczesnym umyciu go szczotką to sama wyjdzie jak się wężem poleje
Dzieki, myjka kupiona, bony odebrane.
*Bartoszyce nie ma już paneli.
DrDomino23/05/2019 12:02

Cena na panele ok, ale mam wrażenie, że coś parę lat temu zmieniło się w kl …Cena na panele ok, ale mam wrażenie, że coś parę lat temu zmieniło się w klasyfikacji. Kiedyś kupowałem AC3 i nie dzieje się z nimi nic, teraz niby panele AC4 i jakieś takie mniej odporne.Myślę, że producenci coraz bardziej lecą sobie w kulki bo mało kto bada takie rzeczy a konsekwencje oszustwa są małe.
DrDomino23/05/2019 12:02

Cena na panele ok, ale mam wrażenie, że coś parę lat temu zmieniło się w kl …Cena na panele ok, ale mam wrażenie, że coś parę lat temu zmieniło się w klasyfikacji. Kiedyś kupowałem AC3 i nie dzieje się z nimi nic, teraz niby panele AC4 i jakieś takie mniej odporne.


Reklamuj, ja bym żądał rekompensaty w wysokości minimum 40% za fałszywe informacje i brak właściwości podanych podczas zakupu.
nico123/05/2019 18:41

Myślę, że producenci coraz bardziej lecą sobie w kulki bo mało kto bada tak …Myślę, że producenci coraz bardziej lecą sobie w kulki bo mało kto bada takie rzeczy a konsekwencje oszustwa są małe.


Bo klienci im na to pozwalają i nie są roszczeniowi. W ten sposób sposób sprzedają sort B w cenie A++
Myjkę + 5m2 paneli I dostaniesz 80zlotowek
adrian.sar23/05/2019 19:10

Bo klienci im na to pozwalają i nie są roszczeniowi. W ten sposób sposób sp …Bo klienci im na to pozwalają i nie są roszczeniowi. W ten sposób sposób sprzedają sort B w cenie A++Problem w tym, że ciężko być roszczeniowym takie panele zużyją się po 1-3 lat i co wtedy? Paragonu już pewnie dawno nie ma, nawet jak wymienią to pozostaje kwestia montażu a oddadzą i tak te samo gówno.
Nie kupujcie tych paneli, słaba jakość, cena jak wszędzie za AC4 i 8mm
DrDomino23/05/2019 12:02

Cena na panele ok, ale mam wrażenie, że coś parę lat temu zmieniło się w kl …Cena na panele ok, ale mam wrażenie, że coś parę lat temu zmieniło się w klasyfikacji. Kiedyś kupowałem AC3 i nie dzieje się z nimi nic, teraz niby panele AC4 i jakieś takie mniej odporne.


Wszystko przez to, że producenci pod markety odchudzają panele jak tylko się da, i te marketowe mają dużo mniejsza gęstość.
Edit:głównie te promocyjne. Ja ze swojej strony polecam minimum Classen (tylko nie te marketowe) lub balterio czy quickstepa, ale to już wogole inna półka cenowa. Ale fakt dziś sama ścieralność straciła mocno na wartości informacji o panelu
Edytowane przez: "Matys87" maj 24.
nico123/05/2019 23:27

Problem w tym, że ciężko być roszczeniowym takie panele zużyją się po 1-3 l …Problem w tym, że ciężko być roszczeniowym takie panele zużyją się po 1-3 lat i co wtedy? Paragonu już pewnie dawno nie ma, nawet jak wymienią to pozostaje kwestia montażu a oddadzą i tak te samo gówno.


Przeważnie faktura jest wystawiana a panele mają gwarancję 5 lat do nawet 25.
Jak masz potwierdzenie płatności z banku to wystarczy. Możesz domagać się również zwrotu kosztów demontażu i montażu. Oczywiście udokumentowane fakturami.
Edytowane przez: "adrian.sar" maj 24.
adrian.sar24/05/2019 15:54

Przeważnie faktura jest wystawiana a panele mają gwarancję 5 lat do nawet 2 …Przeważnie faktura jest wystawiana a panele mają gwarancję 5 lat do nawet 25.Jak masz potwierdzenie płatności z banku to wystarczy. Możesz domagać się również zwrotu kosztów demontażu i montażu. Oczywiście udokumentowane fakturami.Można wszystko pod warunkiem, że producent się nie wypnie i trzeba będzie latać po sądach.
nico124/05/2019 16:47

Można wszystko pod warunkiem, że producent się nie wypnie i trzeba będzie l …Można wszystko pod warunkiem, że producent się nie wypnie i trzeba będzie latać po sądach.


I właśnie ten jeden wyraz blokuje przed roszczeniem swoich praw, sąd.

To tak jak w sklepie biedronce płacąc za zakupy warte 40zł banknotem 100zł kasjerka mówi że nie ma wydać to przecież nie mówisz "ok to trudno". Bo po co walczyć o swoje i się kłócić, lepiej odpuścić. Człowiek pracuje i nikt nic za darmo mu nie daje a odpuszcza na takich rzeczach. Ja nie odpuszczam bo sam ciężko pracuję i kupuję raz a porządnie a jeśli producent zapewnia że jego produkt wytrzyma np 10 lat a tak nie jest to zgłasza się takie rzeczy.
Nie dajmy się dymać w d...
adrian.sar24/05/2019 17:11

kupuję raz a porządnie a jeśli producent zapewnia że jego produkt wytrzyma …kupuję raz a porządnie a jeśli producent zapewnia że jego produkt wytrzyma np 10 lat a tak nie jest to zgłasza się takie rzeczy.Nie dajmy się dymać w d...


Ciężko mówić raz a porządnie w przypadku paneli za 20zł/m2. Poza tym nie zawsze ma się fakturę za układanie.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst