Niestety, ta okazja już wygasła
PANEK - bonus 50 zł za relokacje!
580° Zakończono

PANEK - bonus 50 zł za relokacje!

Darmowa dostawa Darmowa
580° Zakończono
PANEK - bonus 50 zł za relokacje!
maj 4. 2021

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Oferta dotyczy relokacji samochodów ze stref zamykanych do stref aktywnych - poniżej szczegóły akcji.

Rozpoczynamy wielką akcję relokacji samochodów PANEK CarSharing z zamykanych stref do miejsc, w których najbardziej ich potrzebujecie. Akcja potrwa 48 godzin, a każdy powrót pojazdu promowany będzie kwotą 50 złotych, która zasili konto w Waszych aplikacjach.


Jak informowaliśmy Was miesiąc temu, spojrzeliśmy na mapę zasięgu PANEK CarSharing i zobaczyliśmy, że nie wszystkie z 250. stref, utworzonych przez nas w czasie pandemii są dla Was atrakcyjne. Z drugiej strony otrzymujemy od Was głosy, że chcielibyście mieć większą dostępność pojazdów w najbardziej obleganych strefach. Postanowiliśmy więc ograniczyć ilość stref do 150. po to, żeby zapewnić Wam mobilność w miejscach, w których najbardziej potrzebujecie naszego samochodu.

Wiemy, że wielu z Was bardzo aktywnie podchodzi do organizowanych przez nas „Akcji Specjalnych”, dlatego przygotowaliśmy dla Was prawdziwy HIT! Każdy powrót samochodu na minuty z zamykanej strefy, do strefy aktywnej, promowany będzie przez nas bonusem w wysokości 50 złotych, które w ciągu 48 godzin trafią na Wasze konta w aplikacji PANEK CarSharing. Kwotę tę będziecie mogli wykorzystać na kolejne przejazdy w usłudze wynajmu na minuty. Warunkiem otrzymania bonusu 50 złotych jest rozpoczęcie wynajmu samochodu znajdującego się w zamykanej strefie i zakończenie wynajmu w strefie aktywnej.

Jak otrzymać bonus?

1. Rozpocznij wynajem w zamykanej strefie nie później niż 06.05 godz. 12:00

2. Przejedz nim do strefy aktywnej i zakończ wynajem

3. Wyślij maila z informacją o Twojej relokacji na adres: [email protected]

4. Jeśli wszystkie warunki zostaną spełnione w ciągu 48 h otrzymasz bonus 50 zł

5. Ilość relokacji bez ograniczeń


Bonus nie zostanie naliczony jeśli w czasie trwania akcji:

1. Przewieziecie samochód z zamykanej strefy do strefy aktywnej, a następnie wrócicie tym samym, bądź innym samochodem PANEK do zamykanej strefy

2. Przewieziecie samochód z aktywnej strefy do strefy zamykanej, a następnie wrócicie tym samym, bądź innym samochodem PANEK do aktywnej strefy

Akcja relokacji samochodów z zamykanych stref potrwa 48 godzin od wtorku 4 maja 2021, od godziny 12:00 do 12:00 6 maja 2021.

Zamknięcie najmniej wykorzystywanych stref nie sprawi jednak, że nie będziecie mogli podróżować do tych miejsc. W dalszym ciągu możecie poruszać się po całym kraju, ale zakończenie wynajmu samochodu na minuty musi nastąpić wyłącznie w jednej ze 150. aktywnych stref. Pamiętajcie, że mimo zamknięcia stref nasz Carsharing jest dostępny w największej ilości miast w Polsce. Dla wszystkich Was, którzy chcą dłużej pozostać poza strefami przygotowaliśmy atrakcyjne pakiety dobowe, 3-dniowe, tygodniowe i miesięczne.

Listę zamykanych stref znajdziecie tutaj https//pa…ugi
06 maja nastąpi również aktualizacja już aktywnych stref. Szczegóły wkrótce.
Aktualizacje społecznościowe
Najlepsze komentarze
17 Komentarzy
Prześlij Komentarz