Niestety, ta okazja już wygasła
Pandora Moments Bangle za gr przy zakupie za 399
67° Zakończono

Pandora Moments Bangle za gr przy zakupie za 399

399zł678zł-41% Darmowa dostawa DarmowaPandora Okazje
10
67° Zakończono
Pandora Moments Bangle za gr przy zakupie za 399
kwi 24.

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Przy zakupie za min. 399 zł, Pandora Moments Bangle za grosz

BRANSOLETKA ZA 1 GR 17-30 IV 2020
Skorzystaj z okazji i odbierz wyjątkową bransoletkę z grawerunkiem symbolizującym niekończącą się miłość!
Zrób zakupy za 399 zł i ciesz się dodatkową biżuterią

Jeszcze więcej radości za symboliczną cenę - kup biżuterię za minimum 399 zł, a dodatkowo otrzymasz srebrną bransoletkę Moments bangle.* 

1. Wybierz wymarzone produkty.

2. Przejdź na stronę koszyka - okno wyboru rozmiaru bransoletki w prezencie otworzy się automatycznie. 

3. Wybierz metodę płatności i uzupełnij dane do wysyłki.

*Oferta nie obejmuje charmsa Pandora for Unicef, limitowanych charmsów na 20-lecie Pandory oraz przecenionych produktów z zakładki OUTLET
Aktualizacje społecznościowe
Pandora OkazjePandora kody rabatowe
10 Komentarzy
Było już tutaj kilka razy.
Wpisz w tytule, że przy zakupie powyżej 399 zł... Co i tak nie zmieni faktu, że przy ich marży to wciąż średnio opłacalna promocja, bo dostajesz określony produkt bez możliwości wyboru.
ddluk24/04/2020 07:58

Było już tutaj kilka razy.


Szukałam i nie było
fidofehuta24/04/2020 08:01

Wpisz w tytule, że przy zakupie powyżej 399 zł... Co i tak nie zm …Wpisz w tytule, że przy zakupie powyżej 399 zł... Co i tak nie zmieni faktu, że przy ich marży to wciąż średnio opłacalna promocja, bo dostajesz określony produkt bez możliwości wyboru.


Czy ja wiem Jak dla mnie to się opłaca. Dzień matki idzie więc można kupić żonie, mamie czy teściowej biżuterie i w końcu wyjdzie 400 zł. Przy okazji jest bransoletka za grosz.

Moja Mama za chwilę ma urodziny i chcieliśmy jej coś takiego kupić. Tak to kupimy więcej charmsow i jest fajnie
Popraw bo wprowadzasz w błąd
zamiast
1 zł.................... 279 zł
powinno być
399 zł ............... 679 zł.
Edytowane przez: "kuku" kwi 24.
bbqnemo24/04/2020 10:09

Czy ja wiem Jak dla mnie to się opłaca. Dzień matki idzie wi …Czy ja wiem Jak dla mnie to się opłaca. Dzień matki idzie więc można kupić żonie, mamie czy teściowej biżuterie i w końcu wyjdzie 400 zł. Przy okazji jest bransoletka za grosz.Moja Mama za chwilę ma urodziny i chcieliśmy jej coś takiego kupić. Tak to kupimy więcej charmsow i jest fajnie


Dla mnie przestało się opłacać, od kiedy zacząłem korzystać z usług jubilera Na zamówienie wykona Ci niepowtarzalną biżuterię, gdzie już sam fakt jej wyjątkowości czyni prezent ciekawszym. Do tego Twój udział przy tworzeniu projektu, zawarcie w nim gustu i marzeń osoby którą chcesz obdarować - taki prezent jest dużo bardziej personalny i z pewnością wywoła większą radość I teraz najlepsze - cenowo, przynajmniej w moim przypadku, zawsze wychodzi to lepiej niż w porównaniu do znanych sieciówek. Przykładowo robiąc na zamówienie obrączki, zapłaciłem jakieś 500 zł mniej niż cena modelu w Yes na którym się wzorowałem. Ale to nie koniec - dostałem obrączki o 1/3 szersze i o masie kamieni (brylanty w tym przypadku) dwukrotnie większej. To doskonale pokazuje, jakie marże mają popularne sklepy z biżuterią. Jeśli myślisz, że przesadzam, proponuję prosty test: wejdź na stronę Apartu z obrączkami i zobacz o ile zmieni się cena kiedy wybierzesz najmniejszy rozmiar i największy. Zabawne, prawda? Zamawiając ręcznie robioną biżuterię u jubilera płacisz za masę kruszcu, kamienie i robociznę - za to, co ostatecznie dostajesz. Jeśli masz obawy o jakość materiałów, to już je rozwiewam - u dobrego jubilera dostajesz certyfikat niezależnego rzeczoznawcy razem z próbą użytego kruszcu, jak i wszystkimi parametrami kamieni (masa, czystość itd).

Dlatego gorąco zachęcam do spróbowania stworzenia własnego prezentu z pomocą jubilera - będzie ciekawszy, prawdopodobnie tańszy, a i dasz zarobić artyście z pasją, a nie olbrzymiej korporacji z olbrzymimi marżami za produkty z taśmy
fidofehuta24/04/2020 11:50

Dla mnie przestało się opłacać, od kiedy zacząłem korzystać z usług jubiler …Dla mnie przestało się opłacać, od kiedy zacząłem korzystać z usług jubilera Na zamówienie wykona Ci niepowtarzalną biżuterię, gdzie już sam fakt jej wyjątkowości czyni prezent ciekawszym. Do tego Twój udział przy tworzeniu projektu, zawarcie w nim gustu i marzeń osoby którą chcesz obdarować - taki prezent jest dużo bardziej personalny i z pewnością wywoła większą radość I teraz najlepsze - cenowo, przynajmniej w moim przypadku, zawsze wychodzi to lepiej niż w porównaniu do znanych sieciówek. Przykładowo robiąc na zamówienie obrączki, zapłaciłem jakieś 500 zł mniej niż cena modelu w Yes na którym się wzorowałem. Ale to nie koniec - dostałem obrączki o 1/3 szersze i o masie kamieni (brylanty w tym przypadku) dwukrotnie większej. To doskonale pokazuje, jakie marże mają popularne sklepy z biżuterią. Jeśli myślisz, że przesadzam, proponuję prosty test: wejdź na stronę Apartu z obrączkami i zobacz o ile zmieni się cena kiedy wybierzesz najmniejszy rozmiar i największy. Zabawne, prawda? Zamawiając ręcznie robioną biżuterię u jubilera płacisz za masę kruszcu, kamienie i robociznę - za to, co ostatecznie dostajesz. Jeśli masz obawy o jakość materiałów, to już je rozwiewam - u dobrego jubilera dostajesz certyfikat niezależnego rzeczoznawcy razem z próbą użytego kruszcu, jak i wszystkimi parametrami kamieni (masa, czystość itd).Dlatego gorąco zachęcam do spróbowania stworzenia własnego prezentu z pomocą jubilera - będzie ciekawszy, prawdopodobnie tańszy, a i dasz zarobić artyście z pasją, a nie olbrzymiej korporacji z olbrzymimi marżami za produkty z taśmywystarczy poczytać na forach o produktach jubilerskich sieciówek jak W.Kruk, Yes, Apart itp. - przecież utrzymanie lokali i personelu w dużych galeriach, zatrudnianie modelek do kampanii reklamowych a potem ich emisja np. w TV to wszystko kosztuje co przekłada się na wysoką cenę za towar przeciętnej jakości albo baaaardzo wysoką cenę za towar dobrej jakości (jeśli ktoś celuje w tzw. półkę wyższą)
fidofehuta24/04/2020 11:50

Dla mnie przestało się opłacać, od kiedy zacząłem korzystać z usług jubiler …Dla mnie przestało się opłacać, od kiedy zacząłem korzystać z usług jubilera Na zamówienie wykona Ci niepowtarzalną biżuterię, gdzie już sam fakt jej wyjątkowości czyni prezent ciekawszym. Do tego Twój udział przy tworzeniu projektu, zawarcie w nim gustu i marzeń osoby którą chcesz obdarować - taki prezent jest dużo bardziej personalny i z pewnością wywoła większą radość I teraz najlepsze - cenowo, przynajmniej w moim przypadku, zawsze wychodzi to lepiej niż w porównaniu do znanych sieciówek. Przykładowo robiąc na zamówienie obrączki, zapłaciłem jakieś 500 zł mniej niż cena modelu w Yes na którym się wzorowałem. Ale to nie koniec - dostałem obrączki o 1/3 szersze i o masie kamieni (brylanty w tym przypadku) dwukrotnie większej. To doskonale pokazuje, jakie marże mają popularne sklepy z biżuterią. Jeśli myślisz, że przesadzam, proponuję prosty test: wejdź na stronę Apartu z obrączkami i zobacz o ile zmieni się cena kiedy wybierzesz najmniejszy rozmiar i największy. Zabawne, prawda? Zamawiając ręcznie robioną biżuterię u jubilera płacisz za masę kruszcu, kamienie i robociznę - za to, co ostatecznie dostajesz. Jeśli masz obawy o jakość materiałów, to już je rozwiewam - u dobrego jubilera dostajesz certyfikat niezależnego rzeczoznawcy razem z próbą użytego kruszcu, jak i wszystkimi parametrami kamieni (masa, czystość itd).Dlatego gorąco zachęcam do spróbowania stworzenia własnego prezentu z pomocą jubilera - będzie ciekawszy, prawdopodobnie tańszy, a i dasz zarobić artyście z pasją, a nie olbrzymiej korporacji z olbrzymimi marżami za produkty z taśmyJestem za aby sieciówki typu W.Kruk, Yes, Apart były wzornikiem i inspiracją do wytworzenia indywidualnego jedynego w swoim rodzaju wzoru wykonanego u jubilera. Kwestią jest jedynie jakość wykonanego dzieła, ja mam doświadczenie takie, że wyrób otrzymany był nieco bardziej "toporny" niż sieciowy maszynowo robiony wzorzec.
kuku24/04/2020 14:35

Jestem za aby sieciówki typu W.Kruk, Yes, Apart były wzornikiem i i …Jestem za aby sieciówki typu W.Kruk, Yes, Apart były wzornikiem i inspiracją do wytworzenia indywidualnego jedynego w swoim rodzaju wzoru wykonanego u jubilera. Kwestią jest jedynie jakość wykonanego dzieła, ja mam doświadczenie takie, że wyrób otrzymany był nieco bardziej "toporny" niż sieciowy maszynowo robiony wzorzec.


To już tylko i wyłącznie kwestia jubilera. Ja swojego dosyć długo wybierałem, ale nie zawiodłem się. Moja lubi styl wiktoriański, pierścionek jaki wyszedł z jego warsztatu wygląda obłędnie, nie ma porównania do oferty sieciówek. W tym przypadku to właśnie one są "toporne", bez dodatkowych zdobień wokół kamieni itp. Podobnie obrączka żony - w ofercie Yes wykończenie wokół brylantów było "płaskie", zażyczyłem sobie u jubilera mikrozdobień i mam, do tego samo osadzenie kamieni wygląda dużo lepiej. Wiesz, tak to już jest z "artystami", popatrz na to jak całkowicie różne jakościowo ludzie robią sobie tatuaże chociażby... Szkoda, że źle trafiłeś, ale spod ręki dobrego jubilera zawsze wyjdzie lepsza rzecz niż masówka.
kuku24/04/2020 11:17

Popraw bo wprowadzasz w błądzamiast1 zł.................... …Popraw bo wprowadzasz w błądzamiast1 zł.................... 279 złpowinno być399 zł ............... 679 zł.


Poprawione dzięki i przepraszam
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst