29°
Zakończono
Panda Internet Security 2016 ZA DARMO (6-miesięcy) @ Shareware On Sale
Panda Internet Security 2016 ZA DARMO (6-miesięcy) @ Shareware On Sale
KomputeryOkazje SharewareOnSale

Panda Internet Security 2016 ZA DARMO (6-miesięcy) @ Shareware On Sale

Pepper adm

Bezpłatne oprogramowanie od Shareware On Sale

Możemy pobrać Panda Internet Security 2016, z którego możemy korzystać przez 6 miesięcy. Licencja do użytku domowego i zainstalowania na 1 komputerze. Wersja kompatybilna z: Windows XP, Vista, 7, 8/8.1, and 10 (32-bit and 64-bit)

Cena rocznej licencji to 148,50zł

Oferta ważna do 2 października

4 Komentarze

ten cały Shareware On Sale to ściema. poprzednio coś starałem się pobrać, zarejestrowałem się dostałem masę spamu a programu nie dało się pobrać. strona z numerem seryjnym cały czas zwracała niedostępność. uważajcie.

vitek stronka jest OKtyle,że trzeba postępowac zgodnie ze wskazówkami na niej i spamu poza info o zamówionym programem nie wysyłaKorzystam już ok 2 latA Panda jest na 6 miesięcy, a nie na 5

AutorPepper adm

@Mikaeru Korzystałem kilka razy, czasami może się zdarzyć, że w trakcie promocji zabraknie kluczy. Ja do takich rzeczy używam oddzielnego maila, na którego wpadają rożne śmieci W przypadku Pandy na maila przychodzi link, z którego pobiera się soft po instalce wystarczy się zarejestrować, żeby otrzymać okres 6-miesięcy (od razu piszę, że nie testowałem, ale mail z linkiem doszedł). Na polskiej stronie jest możliwość okresu próbnego, ale tylko 30 dni.

Dzięki,akurat mi się NIS kończy

Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst