Niestety, ta okazja już wygasła

Panasonic RB-HF420BE Czarne

mar 27. 2022

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Promocja

kup powyższy produkt
i odbierz PC Game Pass PC na 3 miesiące z rabatem 33%


Słuchawki bezprzewodowe Panasonic RB-HF420BE Czarne

Słuchaj muzyki we wspaniałym stylu. Słuchawki Panasonic RB-HF420BE łączą czysty i dynamiczny dźwięk z możliwością nieprzerwanego odtwarzania nawet przez 50 godzin. Możesz więc zatracić się w ulubionych utworach. Elegancka konstrukcja i modne kolory słuchawek RB-HF420BE dopasują się do Twojego stylu.

Słuchawki Panasonic RB-HF420BE dostępne są w 3 kolorach (białym, czarnym i niebieskim). Ta oferta dotyczy koloru czarnego.

Nauszne słuchawki bezprzewodowe

Wzmocnione, bogate basy
Przygotuj się na mocne brzmienie słuchawek Panasonic RB-HF420BE z przetwornikami o średnicy 30 mm i magnesami neodymowymi. System XBS (Extra Bass System) łączy filtr Acoustic Bass Control optymalizujący przepływ powietrza i obwód dostrajania akustycznego pozwalający uzyskać lepszą reprodukcję niskich zakresów dźwięku. Słuchawki RB-HF420BE pozwalają cieszyć się bogatym basem bez zakłóceń.

Aż 50 godzin nieprzerwanego bezprzewodowego odtwarzania z Panasonic RB-HF420BE

Bateria o dużej pojemności zastosowana w słuchawkach Panasonic RB-HF420BE umożliwia do 50 godzin ciągłego odtwarzania. Możliwość odtwarzania przez ponad dwa dni po jednokrotnym naładowaniu pozwala zapomnieć o konieczności kłopotliwego ładowania w czasie podróży. Funkcja szybkiego ładowania umożliwia odtwarzanie przez około 3 godziny po 15-minutowym ładowaniu

Przemyślane rozwiązania

Przegubowa konstrukcja nauszników umożliwia łatwe przenoszenie słuchawek Panasonic RB-HF420BE. Wystarczy odchylić nauszniki, aby je złożyć, co pozwala zabrać słuchawki wszędzie, gdzie się wybierasz. Dodatkowo dzięki współpracy z asystentem głosowym Twojego smartfona możesz wybierać muzykę, regulować poziom głośności i wykonywać połączenia telefoniczne przy użyciu własnego głosu.
Aktualizacje społecznościowe
9 Komentarzy
Prześlij Komentarz