Pampers Mega Box za 69,99zl. z kuponem @ Carrefour
163°Zakończono

Pampers Mega Box za 69,99zl. z kuponem @ Carrefour

6
sie 27. 2016
Kupon wazny do dnia 5 września. Pamietajcie,ze nalezy po sciagnieciu aplikacji zarejestrowac sie,wprowadzic lub utworzyc karte oraz aktywowac kupon.
Cena za 1 pieluszke:
Rozmiar 3 - 0,46zl
Rozmiar 4 - 0,53zl
Rozmiar 4+ 0,58zl
Rozmiar 5 - 0,63zl
26053.jpg
Aktualizacje społecznościowe
Carrefour OkazjeCarrefour gazetka

Grupy

6 Komentarzy
O jaką aplikację chodzi?
admin
robossie 27. 2016

O jaką aplikację chodzi?


Mój Carrefour

Uwaga! Nie można zarejestrować się w tej aplikacji Mój Carrefour bo potrzebna jet Karta Rodzinka. W informacji w Carrefour w Łodzi na Przybyszewskiego nie mają żadnej karty Rodzinka i powiedzieli w ogóle jest niepotrzebna do rejestracji. Zatem czy ktoś mi to wyjaśni?!
Autor
akrosie 27. 2016

Uwaga! Nie można zarejestrować się w tej aplikacji Mój Carrefour bo pot …Uwaga! Nie można zarejestrować się w tej aplikacji Mój Carrefour bo potrzebna jet Karta Rodzinka. W informacji w Carrefour w Łodzi na Przybyszewskiego nie mają żadnej karty Rodzinka i powiedzieli w ogóle jest niepotrzebna do rejestracji. Zatem czy ktoś mi to wyjaśni?!

​Moze ten sklep nie jest objety ta akcja? Ja sie w aplikacji bez problemu zarejestrowalam-wpisalam e-mail po czym dostalam link aktywacyjny, dodalam haslo w aplikacji .Zapytalo o karte i zaznaczylam,ze nie mam i zostala mi przypisana nowa.Od tego momentu moge juz aktywowac kupony.
No i się wyjaśniło. Otwierając linka aktywacyjnego z kompa wymaga podania numeru karty Rodzinka ale już otwierając na urządzeniu mobilnym nie. Dzięki @monawrona
Ja też bez problemu się zarejestrowałam,żadna karta czy DUŻEJ RODZINY czy KARTA SENIORA(jak wcześniej ktoś pisał) nie jest potrzebna.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst