Pamięć USB A-Data C008 32GB @Carrefour
611°Zakończono

Pamięć USB A-Data C008 32GB @Carrefour

22
lis 12. 2016
Oferta ważna do 23 listopada.
Promocja zauważona przy kasie w Carrefour Galeria Morena w Gdańsku.
Aktualizacje społecznościowe
Carrefour OkazjeCarrefour gazetka

Grupy

Najlepsze komentarze
Sebixlis 12. 2016

te pendravy są dobre, tyle że transfer tu kuleje, no ale czego chcieć za tą …te pendravy są dobre, tyle że transfer tu kuleje, no ale czego chcieć za tą cenę


Czyli są dobre ale nie są dobre.

22 Komentarze
Zbanowany
Jaka cena- taka jakość.
Dobry deal
Emil2008lis 12. 2016

Jaka cena- taka jakość.te pendravy są dobre, tyle że transfer tu kuleje, no ale czego chcieć za tą cenę
Sebixlis 12. 2016

te pendravy są dobre, tyle że transfer tu kuleje, no ale czego chcieć za tą …te pendravy są dobre, tyle że transfer tu kuleje, no ale czego chcieć za tą cenę


Czyli są dobre ale nie są dobre.

W tej cenie są bardzo dobre
posiadam takie 2 transfer jest przyzwoity ...nie to co mam z auchan ...pendrive 32 gb zapis 2-3 mb /s -_-
Robbsonlis 12. 2016

posiadam takie 2 transfer jest przyzwoity ...nie to co mam z auchan …posiadam takie 2 transfer jest przyzwoity ...nie to co mam z auchan ...pendrive 32 gb zapis 2-3 mb /s -_-


Jak się kupuje no name to tak jest. Nie ma znaczenia gdzie się kupi. Dużo tez zależy jakie pliki. Jak tysiące i małe to nawet najlepszy pendrak siada.
A czy a-data nie ma czasami gwarancji wieczystej ? Cena atrakcyjna....
Jak komuś nie zależy na wysokich transferach to warto, bardzo dobry stosunek cena-pojemność.
Galena w Jaworznie - nie znalazłem
Zbanowany
Robbsonlis 12. 2016

posiadam takie 2 transfer jest przyzwoity ...nie to co mam z auchan …posiadam takie 2 transfer jest przyzwoity ...nie to co mam z auchan ...pendrive 32 gb zapis 2-3 mb /s -_-"transfer jest przyzwoity" zabrzmiało jak "profesjonalny" chłit marketingowy
Lokalnie czy wszedzie?
Spotkał ktoś gdziekolwiek indziej niż w Gdańsku czy jednak promocja lokalna?
Robbsonlis 12. 2016

posiadam takie 2 transfer jest przyzwoity ...nie to co mam z auchan …posiadam takie 2 transfer jest przyzwoity ...nie to co mam z auchan ...pendrive 32 gb zapis 2-3 mb /s -_-Niechże się ktoś wypowie konkretnie, jakie są te transfery w tym penie A-DATA???
Pendrive z Auchana, Sandisk Cruzer Switch, którego już nieraz mieli na promocji, ja mam 8GB wersje i o ile dobrze pamiętam(!) oferuje zapis coś koło 8-9MB/s; odczyt 23,5MB/s (teraz sprawdzony).
Niestety nie potwierdzę zapisu, bo mam na nim instalkę windowsa, wiec nie chcę go ruszać
Te transfery oczywiście na dużych plikach, bo to mnie głównie interesuje.
Bo weźmy taki przypadek, kopiuję nagrania z TV i mogę liczyć na porządny odczyt 23MB/s w 8GB penie za którego dałem jakieś 9zł, może niecały rok temu. Gorzej jakby przyszło skopiować parę(naście) giga na takiego pena, ale tragedii nie ma. Na pewno nie ma tu 2-3MB/s transferu.
Edytowane przez: "Mac." lis 13. 2016
Mam takiego pendrive tylko 8GB po użytkowaniu go przez 2-3 lata z 8GB jakimś cudem zrobiło się 1,99GB.
Maksiulis 12. 2016

Jak się kupuje no name to tak jest. Nie ma znaczenia gdzie się kupi. Dużo t …Jak się kupuje no name to tak jest. Nie ma znaczenia gdzie się kupi. Dużo tez zależy jakie pliki. Jak tysiące i małe to nawet najlepszy pendrak siada.


ale nic nie siada ...ma sie dobrze tylko no taki spadek ..ale dobrze ze sluzy mi tylko jako magazyn serwisowych programow nic na niego cały czas nie wrzucam ^^ a te adata śmigają pięknie
Mac.lis 13. 2016

Niechże się ktoś wypowie konkretnie, jakie są te transfery w tym penie A-D …Niechże się ktoś wypowie konkretnie, jakie są te transfery w tym penie A-DATA???Pendrive z Auchana, Sandisk Cruzer Switch, którego już nieraz mieli na promocji, ja mam 8GB wersje i o ile dobrze pamiętam(!) oferuje zapis coś koło 8-9MB/s; odczyt 23,5MB/s (teraz sprawdzony). Niestety nie potwierdzę zapisu, bo mam na nim instalkę windowsa, wiec nie chcę go ruszaćTe transfery oczywiście na dużych plikach, bo to mnie głównie interesuje.Bo weźmy taki przypadek, kopiuję nagrania z TV i mogę liczyć na porządny odczyt 23MB/s w 8GB penie za którego dałem jakieś 9zł, może niecały rok temu. Gorzej jakby przyszło skopiować parę(naście) giga na takiego pena, ale tragedii nie ma. Na pewno nie ma tu 2-3MB/s transferu.


ale z auchan mam jakieś platinet 32 gb za 10 zł i o nim mówie ....
Edytowane przez: "Robbson" lis 14. 2016
Emil2008lis 12. 2016

"transfer jest przyzwoity" zabrzmiało jak "profesjonalny" chłit m …"transfer jest przyzwoity" zabrzmiało jak "profesjonalny" chłit marketingowy


hahah :P
pisiontylis 13. 2016

Mam takiego pendrive tylko 8GB po użytkowaniu go przez 2-3 lata z 8GB …Mam takiego pendrive tylko 8GB po użytkowaniu go przez 2-3 lata z 8GB jakimś cudem zrobiło się 1,99GB.

Też tak miałem. ​Próbowałeś tzw. low level formatowania? Jest taki programik darmowy od HP działa na każdym kompie. HP Usb disk format tool.
shadowman7kdlis 14. 2016

Też tak miałem. ​Próbowałeś tzw. low level formatowania? Jest taki progra …Też tak miałem. ​Próbowałeś tzw. low level formatowania? Jest taki programik darmowy od HP działa na każdym kompie. HP Usb disk format tool.


Nie próbowałem, ale spróbuje może się go uda uratować
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst