Pamięć usb 32GB
318°Zakończono

Pamięć usb 32GB

15
lip 6. 2016
Pamięć usb ( pendraiw) 32 GB Rainbow Intenso z 49.99 na 15 zl @Carrfour

15 Komentarzy

pendrive*

Zdecydowanie odradzam przechowywać (czy nawet przenosić między komputerami) jakiekolwiek ważne dane - pamięci Intenso to absolutna czołówka rankingu awaryjności, a prędkość zapisu pozostawia naprawdę wiele do życzenia

Ale jak komuś nie przeszkadza trochę ryzyka, to okazja bezkonkurencyjna. Najtańszy spośród "polecanych" pendrive'ów (DT100G3/32GB) kosztuje ponad dwa razy tyle.

arek27067 min

pendrive*


w jakim to języku?
Po Polsku to Pendrajw.

i wszystko na temat, zapis tragiczny

20cmMiesa5 min

w jakim to języku?Po Polsku to Pendrajw.


po polsku to się tłumaczy.

A co do "pendrajwa" to wyjaśnienie tutaj: sjp.pwn.pl/por…59.

niestety w Elblągu dalej w cenie 40 pln

mmppLip 6.

Zdecydowanie odradzam przechowywać (czy nawet przenosić między komputerami) jakiekolwiek ważne dane - pamięci Intenso to absolutna czołówka rankingu awaryjności, a prędkość zapisu pozostawia naprawdę wiele do życzenia Ale jak komuś nie przeszkadza trochę ryzyka, to okazja bezkonkurencyjna. Najtańszy spośród "polecanych" pendrive'ów (DT100G3/32GB) kosztuje ponad dwa razy tyle.Może i masz rację, ale ... są różne potrzeby. Pisałem już kiedyś jak było promo zdaje się GoodRam-a 32GB też z marnym zapisem za 22,99 zł (czy jakoś tak) w Euro. Kupiłem wówczas z jednego powodu - syn ma kilkanaście bajek, które katuje w kółko. Skopiowałem je raz na pen-a, podpiąłem do TV i mam spokój. Nawet mi przez myśl nie przeszło do czegoś innego tego używać. Tak więc jeżeli ktoś potrzebuje raz coś na niego skopiować i uaktualniać powiedzmy raz na miesiąc - to nie ma lepszego rozwiązania dla takich zastosowań jak moje, czy też jak ktoś ma na stałe pen-a podpiętego pod AUX USB w samochodzie i trzyma sobie na nim muzę.

BudniuLip 6.

Może i masz rację, ale ... są różne potrzeby. Pisałem już kiedyś jak było promo zdaje się GoodRam-a 32GB też z marnym zapisem za 22,99 zł (czy jakoś tak) w Euro. Kupiłem wówczas z jednego powodu - syn ma kilkanaście bajek, które katuje w kółko. Skopiowałem je raz na pen-a, podpiąłem do TV i mam spokój. Nawet mi przez myśl nie przeszło do czegoś innego tego używać. Tak więc jeżeli ktoś potrzebuje raz coś na niego skopiować i uaktualniać powiedzmy raz na miesiąc - to nie ma lepszego rozwiązania dla takich zastosowań jak moje, czy też jak ktoś ma na stałe pen-a podpiętego pod AUX USB w samochodzie i trzyma sobie na nim muzę.


Różnica jest taka, że GoodRam produkuje naprawdę niezłe pamięci USB (które do takich zastosowań są idealne pod względem jakość/cena, jedynie dość powolne), natomiast Intenso to niemalże najniższa półka (czyli oprócz niskich transferów, również spora awaryjność). Ale z całą resztą się zgadzam - właśnie dlatego dałem plusa i napisałem, że pod względem cenowym okazja bezkonkurencyjna. Odnośnie potencjalnych zastosowań każdy sam zadecyduje

Mam długoletnie doświadczenie z pendrive'ami Intenso model "Alu Line" (kilka sztuk 8GB) i zero awarii. Modelu rainbow nie testowałem, ale za taką cenę chętnie bym kupił.

Aż do CARREFOUR sie przejadę, ciekawe, czy będzie... Niestety, w Poznaniu np na PST Solidarności ta pamięć jest przeceniona na 40 PLN (a dużo jej na wieszaku).
W tej cenie promo lokalna. Przeceny pamięci owszem są, ale w Poznaniu skąpo. Widocznie wysokość rabatu zależy indywidualnie od kierownika sklepu
Edytowane przez: "zimny" lip 7. 2016

Pepper

@inferno27 Napisz w jakim mieście. Bo niestety tylko lokalnie taka cena jest dostępna.

Autor

Olsztyn

Autor

W Olsztynie jest taka mała wysepka i tam wystawiają wszystko co przecenione i innych miastach też powinna być taka " wysepka"

w galerii lubelskiej jest po 25 zł, ale totalnie nieopłacalne bo zaraz obok leżał Adata (lub sandisk, już nie pamiętam) ze 3-4 zł drożej i o tej samej pojemności.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy