Paliwo: ON - 3,79zł, PB95 - 3,99zł (Poznań) @ Pegas Oil
389°Zakończono

Paliwo: ON - 3,79zł, PB95 - 3,99zł (Poznań) @ Pegas Oil

3,79zł
Pepper 26
gru 18. 2015
Coś dla mieszkańców Poznania - Pegas Oil (Juraszów 22, zaraz przy rondzie Obornickim) ma chyba aktualnie najlepsze ceny na paliwo w całym mieście.

Sam testowałem przez ostatnie kilkanaście dni i nie widzę różnicy względem droższych stacji, a paliwa raczej nie mieliby kiedy 'chrzcić' (kolejki są prawie dzień i noc).

Ceny:
  • ON - za 3,79zł
  • PB95 - za 3,99zł

Jeśli mamy auto z dużym bakiem, jednorazowa oszczędność może wynieść nawet kilkadziesiąt złotych

Najlepsze komentarze

Jak ropa była po 140 dolców to cena na stacjach była ciut droższa. Teraz jest poniżej 30 dolców a cena ledwo w ok.4. W socjaliźmie ludzie są dymani i nawet nie robi im to różnicy. 10 groszy taniej i już radość. Smutne to.
26 Komentarzy

aż miło popatrzeć na takie ceny;)

wracają stare dobre czasy

W Intermarche u mnie jest po tyle samo, ale nie wiem czy to lokalna promocja czy w całej Polsce.

Autor Pepper

maxxtomGru 18. 2015

W Intermarche u mnie jest po tyle samo, ale nie wiem czy to lokalna promocja czy w całej Polsce.


U mnie widziałem dzisiaj za 4,17zł na ich stacji.

To pewnie jakaś lokalna promocja. To było w Kętrzynie, jakby ktoś był zainteresowany.

Tankuję tam od dawna. Zawsze mają najniższe ceny w Poznaniu. Tylko zastanawiam się nad jednym - tak od lat jęczą wszyscy sprzedawcy jakie to marne, kilkugroszowe marże, jak to głównie od podatków zależy itd itp. Ok rozumiem, że podatki to lwia część jaką płacimy w litrze na PKN wczoraj musiałem nalać bo Pegasa mam nie po drodze i litr PB to 4.37. To 40 groszy różnicy !!!!

Samo przez się nasuwa się pytanie - kto tu zatem leci w ...uja i nas regularnie dyma ?!?! PKN i inni sprzedawcy serwując nam bajki o marżach na poziomie 5-10 groszy czy Pegas i podobni, tani sprzedawcy kręcąc wałki (choć to generalnie miałbym głęboko w dupie) ?

Tę sama cenę maja pod Warszawa na trasie na Poznań(DK92, Jawczyce). A co do cen to podobno przyworza paliwo z DE i dzięki temu cena jest taka a nie inna.

nowartGru 18. 2015

Tankuję tam od dawna. Zawsze mają najniższe ceny w Poznaniu. Tylko zastanawiam się nad jednym - tak od lat jęczą wszyscy sprzedawcy jakie to marne, kilkugroszowe marże, jak to głównie od podatków zależy itd itp. Ok rozumiem, że podatki to lwia część jaką płacimy w litrze na PKN wczoraj musiałem nalać bo Pegasa mam nie po drodze i litr PB to 4.37. To 40 groszy różnicy !!!! Samo przez się nasuwa się pytanie - kto tu zatem leci w ...uja i nas regularnie dyma ?!?! PKN i inni sprzedawcy serwując nam bajki o marżach na poziomie 5-10 groszy czy Pegas i podobni, tani sprzedawcy kręcąc wałki (choć to generalnie miałbym głęboko w dupie) ?Raczej mają większe marże, kupuję hurtowo od orlenu na fermę i mam 1zł taniej niż na stacji.

Gaz taki drogi

Ja nie rozumiem jednej rzeczy, ludzie jadą do takiej stacji z okolicznych wsi lub przez całe miasto bo jest taniej o 20gr na litrze nawet niech będzie 40gr na litrze.
Tylko nikt nie bierze pod uwage tego ile kosztuje dojazd do stacji tylko widzi cenę. Paradoksalnie taniej wyjdzie kupić na miejscu drożej, niż dojechać i kupić taniej.

Brakuje tylko taniego dolara, wtedy cena byłaby dużo niższa.

CEBULANDIA

jan.kowalskiGru 18. 2015

Ja nie rozumiem jednej rzeczy, ludzie jadą do takiej stacji z okolicznych wsi lub przez całe miasto bo jest taniej o 20gr na litrze nawet niech będzie 40gr na litrze.Tylko nikt nie bierze pod uwage tego ile kosztuje dojazd do stacji tylko widzi cenę. Paradoksalnie taniej wyjdzie kupić na miejscu drożej, niż dojechać i kupić taniej.


Zależy czy tankujesz 5l do kosiarki czy 60l do baku zazwyczaj jedzie się w miasto od razu do kina, na zakupy lub do pracy więc jak mam dojechać extra nawet te 5-10km to i tak to się mocno kalkuluje - tankując do pełna

dangerGru 19. 2015

Zależy czy tankujesz 5l do kosiarki czy 60l do baku zazwyczaj jedzie się w miasto od razu do kina, na zakupy lub do pracy więc jak mam dojechać extra nawet te 5-10km to i tak to się mocno kalkuluje - tankując do pełnaCzy ja wiem czy 10zł zysku po odliczeniu kosztu dojazdu to mocna kalkulacja zwłaszcza, że trzeba przejechać przez miasto, nastać sie swoje na stacji a to wszystko dla 10zł.

Jak ropa była po 140 dolców to cena na stacjach była ciut droższa. Teraz jest poniżej 30 dolców a cena ledwo w ok.4. W socjaliźmie ludzie są dymani i nawet nie robi im to różnicy. 10 groszy taniej i już radość. Smutne to.

maureisGru 18. 2015

wracają stare dobre czasya podobno mówili, że za PiSu będzie źle :P

Jest tam możliwość płacenia kartą?

E: Dobra, widzę na zdjęciu, że jest możliwość. Może dzisiaj podjadę, bo akurat przejeżdzam obok.

W Szczecinie pod Auchan PB95 za 3,92 i to żadna promocja :P

jan.kowalskiGru 19. 2015

Czy ja wiem czy 10zł zysku po odliczeniu kosztu dojazdu to mocna kalkulacja zwłaszcza, że trzeba przejechać przez miasto, nastać sie swoje na stacji a to wszystko dla 10zł.


z pewnością skoro nie szukasz okazji co robisz tutaj ?
No i to zależy jeszcze jakie miasto moje ma 50tyś mieszkańców więc u mnie kwestia to 5min żeby je przejechać

nickGru 18. 2015

Tę sama cenę maja pod Warszawa na trasie na Poznań(DK92, Jawczyce). A co do cen to podobno przyworza paliwo z DE i dzięki temu cena jest taka a nie inna.@nick czy mógłbyś napisać w którym dokładnie miejscu w Jawczycach jest stacja Pegas?
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy