Pakowarka/zgrzewarka próżniowa Tinton Life z wysyłką z Polski @AliExpress
356°

Pakowarka/zgrzewarka próżniowa Tinton Life z wysyłką z Polski @AliExpress

68,25złAliExpress Okazje
Edytor32
356°
Pakowarka/zgrzewarka próżniowa Tinton Life z wysyłką z Polski @AliExpress
paź 12. 2020
Pakowarka próżniowa Tinton Life z wysyłką z Polski za 17,96$/~68,25zł.

  • Wysyłka z Polski to pewny brak VAT i szybki czas dostawy.

Aktualizacje społecznościowe
32 Komentarze
Super sprzęt, a cena przy wysyłce z Polski też do zaakceptowania.
U nas w osobnej cenie
Kupiłem na jednej z promek i uważam że sprzęt ma za mało mocy na duże poporcjowane kawałki mięsa 1.5kg+ trzeba się namęczyć dociskać folie dobrze ułożyć dla mnie totalnie niewygodne kupiłem inną ta oddam komuś kto robi mniejsze porcje bo z nimi sobie radzi super
Hyc_Hycu12/10/2020 13:33

Kupiłem na jednej z promek i uważam że sprzęt ma za mało mocy na duże popor …Kupiłem na jednej z promek i uważam że sprzęt ma za mało mocy na duże poporcjowane kawałki mięsa 1.5kg+ trzeba się namęczyć dociskać folie dobrze ułożyć dla mnie totalnie niewygodne kupiłem inną ta oddam komuś kto robi mniejsze porcje bo z nimi sobie radzi superJa mam totalnie inne doświadczenia - wystarczy wyczuć jak sprzęt działa. Bez problemu można dopasować nawet szersze woreczki próżniowe - dostępne na alledrogo. Najważniejsze żeby ta strona, którą się układa w maszynie była równo docięta.
Polecacie jakieś woreczki?
Uncensored.012/10/2020 13:38

Ja mam totalnie inne doświadczenia - wystarczy wyczuć jak sprzęt działa. Be …Ja mam totalnie inne doświadczenia - wystarczy wyczuć jak sprzęt działa. Bez problemu można dopasować nawet szersze woreczki próżniowe - dostępne na alledrogo. Najważniejsze żeby ta strona, którą się układa w maszynie była równo docięta.


No właśnie trzeba wyczuwać układać równo docinać wydalem 5 tys na piekarnik z funkcją sv po co oszczędzać na zgrzewarce skoro droższa zrobi to wszystko dużo sprawniej i uważam że lepiej ps mogę wstawić za kilka dni zdjęcia z porównaniem jak wysysa jedna i druga duże kawałki mięsa po prostu bezporownania moc zzassania
Hyc_Hycu12/10/2020 13:42

No właśnie trzeba wyczuwać układać równo docinać wydalem 5 tys na piekar …No właśnie trzeba wyczuwać układać równo docinać wydalem 5 tys na piekarnik z funkcją sv po co oszczędzać na zgrzewarce skoro droższa zrobi to wszystko dużo sprawniej i uważam że lepiej ps mogę wstawić za kilka dni zdjęcia z porównaniem jak wysysa jedna i druga duże kawałki mięsa po prostu bezporownania moc zzassania


Podaj model tej lepszej .
Hyc_Hycu12/10/2020 13:42

No właśnie trzeba wyczuwać układać równo docinać wydalem 5 tys na piekar …No właśnie trzeba wyczuwać układać równo docinać wydalem 5 tys na piekarnik z funkcją sv po co oszczędzać na zgrzewarce skoro droższa zrobi to wszystko dużo sprawniej i uważam że lepiej ps mogę wstawić za kilka dni zdjęcia z porównaniem jak wysysa jedna i druga duże kawałki mięsa po prostu bezporownania moc zzassania


Ciężko się nie zgodzić aczkolwiek ja robię po proste cięcie nożem, zgrzewam worek z jednej strony (kupuję zazwyczaj zrolowany rękaw), wkładam wsad do środka, układam w maszynie i po prostu zgrzewam. Od czasu kiedy zostawiam sobie troszkę więcej materiału od strony maszynki co by się nie gimnastykować przy zamykaniu to naprawdę działa bardzo dobrze. Jeśli chodzi o moc ssania to droższy sprzęt na pewno sprawdzi się o niebo lepiej, jednak ta tutaj to bardzo dobra pozycja za niewielkie pieniądze.
gonzusek_12/10/2020 13:43

Podaj model tej lepszej .


Ja kupiłem luvele lsvs130g ale jestem przekonany że są lepsze za mniejsze pieniądze akurat znalazłem ja tanio dlatego wziąłem i jest nieporównywalnie lepsza
Uncensored.012/10/2020 13:47

Ciężko się nie zgodzić aczkolwiek ja robię po proste cięcie nożem, zgrzew …Ciężko się nie zgodzić aczkolwiek ja robię po proste cięcie nożem, zgrzewam worek z jednej strony (kupuję zazwyczaj zrolowany rękaw), wkładam wsad do środka, układam w maszynie i po prostu zgrzewam. Od czasu kiedy zostawiam sobie troszkę więcej materiału od strony maszynki co by się nie gimnastykować przy zamykaniu to naprawdę działa bardzo dobrze. Jeśli chodzi o moc ssania to droższy sprzęt na pewno sprawdzi się o niebo lepiej, jednak ta tutaj to bardzo dobra pozycja za niewielkie pieniądze.


Ja uważam że tez jest bardzo fajna ale jeśli ktoś chce zgrzwac kawałki mięsa 1.5kg poporcjowane żeby sv to wyparzylo a nie wygotowalo to z tą maszyną będzie się bardzo długo gimnastykowal do małych kawałków jednego stęka itp super
hal12/10/2020 13:40

Polecacie jakieś woreczki?


Ja kupowałem ostatnio w Lidlu folie i jest w sumie bdb. Tylko do najtańszych nie należy, więc trzeba to wziąć pod uwagę.
Mam, i po 3 miesiącach zepsuł mi się jeden otwór do ssania, nie wyciąga już tak dobrze powietrza. Brak odpowiedzi na to czy można kupić sama część, może ktoś z was wie czy można.
Niestety napisali że brak na magazynie PL
Seko13/10/2020 08:43

Niestety napisali że brak na magazynie PLCo to znaczy, skoro nadal można kupić na stronie? Trzeba teraz 2 miesiące czekać aż uzupełnią?
Seko13/10/2020 08:43

Niestety napisali że brak na magazynie PL


Teraz spojrzałem, i "Zostały tylko 5", no ale jednak jakby są.
Dzieki Wielkie. Kupiłem, przyszlo po 2 dniach. Dziala jak moja wczesbiejsza pakowarka z Lidla, tylko że nie ma samego zgrzewania, ale to nie problem, bo wystarczy nalozyc folie tylko na zgrzewkę i zaczekac az odessie powietrze z srodka urządzenia.
JanochaJCH14/10/2020 15:42

Dzieki Wielkie. Kupiłem, przyszlo po 2 dniach. Dziala jak moja …Dzieki Wielkie. Kupiłem, przyszlo po 2 dniach. Dziala jak moja wczesbiejsza pakowarka z Lidla, tylko że nie ma samego zgrzewania, ale to nie problem, bo wystarczy nalozyc folie tylko na zgrzewkę i zaczekac az odessie powietrze z srodka urządzenia.


Jak to nie ma samego zgrzewania dociskacz tak żeby docisło włącznik i włala włącza się zgrzewanie bez zasysania
Abdel8514/10/2020 18:35

Jak to nie ma samego zgrzewania dociskacz tak żeby docisło włącznik i wła …Jak to nie ma samego zgrzewania dociskacz tak żeby docisło włącznik i włala włącza się zgrzewanie bez zasysania


Musze sprawdzić. Ale jestem pewien, ze wtedy i tak wlaczy sie pompka. Tak jak napisalem to nie problem, wystarczy wlozyc worek tak, by nie doszedl do komory zasysania a tylko na zgrzewarkę.
To chyba że masz jakąś ulepszona wersję bo u mnie się nie załącza wtedy
JanochaJCH14/10/2020 18:45

Musze sprawdzić. Ale jestem pewien, ze wtedy i tak wlaczy sie pompka. Tak …Musze sprawdzić. Ale jestem pewien, ze wtedy i tak wlaczy sie pompka. Tak jak napisalem to nie problem, wystarczy wlozyc worek tak, by nie doszedl do komory zasysania a tylko na zgrzewarkę.


Waśnie dostałem, i przeczytałem instrukcję. Można: 1.z próżnią, 2.z częściową próżnią, 3.bez próżni, tylko zgrzew. To ostatnie uzyskujesz tak, że nie naciskasz przezroczystego przycisku, tylko całą pokrywkę. Tak zresztą jak zalecają w trakcie zgrzewania, po "zrobieniu" próżni.
Natomiast nie wiem jak zabezpieczyć się przed zaciągnięciem płynu do tej komory "próżniowej" przy pakowaniu wilgotnych mięs. Jest to problem, czy tylko wyobraźnia mnie straszy?
Edytowane przez: "Jan_Smolny" paź 14.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst