Pakiety Medyczne Medicover, prowadzenie ciązy @ Groupon
34°Zakończono

Pakiety Medyczne Medicover, prowadzenie ciązy @ Groupon

12
maj 17. 2016
W ofercie grouponu zniżki na pakiety medyczne, ponad 900 placówek w całym kraju. Wykupiliśmy z żoną pakiet Plus,można dużo zaoszczędzić chociażby na samych wizytach u ginekologa i prowadzeniu ciąży.
Aktualizacje społecznościowe
12 Komentarzy
O ile dobrze widzę, to za 29 zł lub więcej kupuję prawo do zniżki abonamentu przez rok. Potem przez 12 mięsiecy płacę jeszcze abonament od 45 do 110 zł, zależnie od zakresu usług. Moim zdaniem to sporo. Zwłaszcza, że placówek naliczyłem zaledwie 30...
Jackob90czyli jak dobrze zrozumialem, kupiles roczny abo za 690 zeta albo za 30 zeta kupiles opcje zaplaty za abonament w miesiecznych ratach po 57,85pln.


Do tego, zaplacisz za kazda wizyte u gino (juz pomijam fakt, ze nawet za interniste zaplacisz) przynajmniej 15 zeta (+kolejne 15 zeta za kazde USG).


Dla przypomnienia, kobieta w ciazy i połogu jest objeta bezplatna opieka zdrowotna z NFZ, wiec wiekszosc badan ma "gratis" w placowkach NFZ - wiec jezeli ktos chce wiecej placic, to placi za "obsluge i wyglad" Medicover, a jak nie chce, to korzysta z publicznych placowek.
Czyżby post od Medicover?
Już od wielu znajomych słyszałem, że płacili jakimś specom za prowadzenie ciąży jakieś horrendalne kwoty i nawet im np. USG nie chcieli robić. Rozumiem, gdy jest jakieś podejrzenie, że coś z dzieckiem jest nie w porządku, ale przy prawidłowej ciąży dodatkowo płacić za nic...
kamildudziecmaj 17. 2016

Czyżby post od Medicover?


Ostatnio dużo "początkujących łowców okazji" na Pepperze. Z jednej strony się cieszę, ale mam nadzieję, że nie oznacza to dostrzeżenia Peppera przez marketingowców

g6839775maj 17. 2016

Dla przypomnienia, kobieta w ciazy i połogu jest objeta bezplatna opieka …Dla przypomnienia, kobieta w ciazy i połogu jest objeta bezplatna opieka zdrowotna z NFZ


Dobry żart. Najbliższy wolny termin wizyty za 9 miesięcy? Niestety prywatna służba zdrowia ma rację bytu. Ale zgodzę się, że wariant w którym płacimy abonament plus dopłacamy za każdą wizytę lub badanie jest bez sensu...

DoReMimaj 17. 2016

Dobry żart. Najbliższy wolny termin wizyty za 9 miesięcy? Niestety pr …Dobry żart. Najbliższy wolny termin wizyty za 9 miesięcy? Niestety prywatna służba zdrowia ma rację bytu. Ale zgodzę się, że wariant w którym płacimy abonament plus dopłacamy za każdą wizytę lub badanie jest bez sensu...


Bez wiekszego problemu mozesz przejsc cala ciaze korzystajac z uslug publicznych placowek. Nie twierdze, ze prywatne praktyki lekarskie/prywatne placowki nie maja sensu, ale to nie jest tak, ze termin dostaniesz dopiero za 9 miesiecy. Max. czas oczekiwania to 2 tygodnie, a jak cos sie faktycznie dzieje, to kobiety w ciazy sa przyjmowane poza kolejnoscia.
Masakra, żona jest w drugiej ciąży i nie przyszło nam do głowy by chodzić gdzieś prywatnie... Wszystko jest za free ( wiadomo prócz niektórych badań krwi - które nie są obowiązkowe, a jedynie mogą uspokoić przyszłych rodziców). Badanie całodzienne w szpitalu - połówkowe też za free... nie wiem, po co płacić za coś co jest normalnie za darmo. Nikt nie jest zmuszony by chodzić do słabych lekarzy, gdyż można ich sobie samemu wybrać. Moja żona np. chodzi do specjalisty, który przyjmuje w placówce za darmo, a za wizyty w swoim prywatnym gabinecie bierze po min. 200pln. Co zrobi gorzej ?

Terminy wizyt dla kobiet w ciąży są ustalane przez lekarza prowadzącego, a nie przez panią w portierni. Jeśli lekarz powie, że kobieta ma się zapisać na za tydzień czy za dwa tygodnie, to tak ma być i miejsce dla niej się znajdzie. Co innego z pierwszą wizytą... Wtedy trzeba by poszukać innego lekarza...
Poza tym, w każdym momencie, będąc w ciąży, gdy coś nas zaniepokoi, można podjechać do szpitala i na cito robią ci wszystkie badania czy wszystko jest ok? Mieliśmy taką sytuację 2 lata temu w czasie pierwszej ciąży.

Post wydaje się być marketingowy, tym bardziej że dodany przez nowego użytkownika
Nie wiem jak w innych miastach ale w Lublinie są lekarze, którzy w placówkach partnerskich nie przyjmują na tzw. abonament.
@DoReMi dwie ciąże przeżyłam i jedną miałam prowadzoną w ramach tzw. abonamentu a drugą na NFZ i nie zauważyłam różnicy.
Może poza tym, że na NFZ wizyty u lekarza w przychodni przyszpitalnej były w godzinach chyba 8-16 - musiałam się zwalniać z pracy (ku niezadowoleniu szefa co oczywiście kobietom w ciąży przysługuje), a na abonament lekarz przyjmował mnie w sobotę (ku uciesze mojego szefa, że taki oddany pracownik).
Po Waszych wpisach czuję się podbudowany. Moje doświadczenia z leczeniem na NFZ są słabe, ale oczywiście nie dotyczą one ciąży
Autor
g6839775maj 17. 2016

Jackob90czyli jak dobrze zrozumialem, kupiles roczny abo za 690 zeta albo …Jackob90czyli jak dobrze zrozumialem, kupiles roczny abo za 690 zeta albo za 30 zeta kupiles opcje zaplaty za abonament w miesiecznych ratach po 57,85pln.Do tego, zaplacisz za kazda wizyte u gino (juz pomijam fakt, ze nawet za interniste zaplacisz) przynajmniej 15 zeta (+kolejne 15 zeta za kazde USG).Dla przypomnienia, kobieta w ciazy i połogu jest objeta bezplatna opieka zdrowotna z NFZ, wiec wiekszosc badan ma "gratis" w placowkach NFZ - wiec jezeli ktos chce wiecej placic, to placi za "obsluge i wyglad" Medicover, a jak nie chce, to korzysta z publicznych placowek.


Kupiłem zniżkę i płacę 57,85 zł miesięcznie + 15 zł za wizyty lub usg ale lekarze przeważnie robią usg w ramach wizyty, badania ogólne krwi itp. są bezpłatne.Za ten sam pakiet bez dopłat byśmy musieli zapłacić 129 zł miesięcznie bo nie ma ich na grouponie. Prywatnie płaciliśmy 150 zł za wizyty + dodatkowo za USG i badania krwi itd. więc i tak się opłaca. Z NFZ od paru lat nie mamy do czynienia bo to co się dzieje w okresie stycznia ,lutego jest żałosne.
Autor
DoReMimaj 17. 2016

O ile dobrze widzę, to za 29 zł lub więcej kupuję prawo do zniżki abon …O ile dobrze widzę, to za 29 zł lub więcej kupuję prawo do zniżki abonamentu przez rok. Potem przez 12 mięsiecy płacę jeszcze abonament od 45 do 110 zł, zależnie od zakresu usług. Moim zdaniem to sporo. Zwłaszcza, że placówek naliczyłem zaledwie 30...


Placówek jest około 900 w całej Polsce, żona korzysta z 2 w swoim mieście. Uważamy,że to okazja bo płaciliśmy prywatnie od każdej wizyty.
System sprzedaży usług i produktów iLife bazuje na marketingu wielopoziomowym, często nazywanym MLM (ang. multi-level marketing). W tej strategii marketingowej każdy członek sieci ma możliwość zbudowania własnej struktury klientów i współpracowników, od obrotu których otrzymuje prowizje zgodne z obowiązującym w danej organizacji planem marketingowym.


Podejrzana coś ta firma, nie są częścią Medicoveru, to pewne ryzyko wykupować u nich ubezpieczenie?
Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwsza okazja od Jackob90. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy