Niestety, ta okazja już wygasła
Pakiety Canal+ w player.pl -50%
650° Zakończono

Pakiety Canal+ w player.pl -50%

30zł60zł-50%
37
650° Zakończono
Pakiety Canal+ w player.pl -50%
paź 21. 2018

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Teoretycznie tylko dla studentów, w praktyce każdy może skorzystać, bo nie jest to w żaden sposób weryfikowane.

Promocja -50% obowiązuje od horrendalnie wysokich cen regularnych (60zł za sam Canal+ i 80zł za tematyczne+ Canal+). Po zniżce wychodzi 30zł, a to już całkiem niezła propozycja za zestaw wszystkich Canal+ i kanałów własnych spod marki Canal+ (m.in. AleKino, MiniMini, TVN24, nSport+) dla osób które nie chcą się wiązać długoterminową umową z operatorem. Pakiet jest jednorazowy na 30 dni, a sam player.pl na facebookowym profilu mówi, że na ten moment promocja jest bezterminowa, z zastrzeżeniem, że może zostać wyłączona w przyszłości.

Z kwestii technicznych, można oglądać jednocześnie na dwóch różnych urządzeniach i podpiąć pod konto maksymalnie 5 urządzeń, jeśli chodzi o jakość to "najwyższa" zapewnia obraz w 720p, przy czym nie jest to bitrate na poziomie kanałów dostarczanych z satelity. Na oko, obraz jest w 25/30 klatkach więc przy transmisjach sportowych trzeba się do tego przez chwilę przyzwyczaić, ruch nie jest super płynny.

Player.pl nie wspiera jeszcze Chromecasta, coś tam mówią, że "będzie" i że "już niedługo" ale nie ufałbym tym słowom zbyt mocno. Jako rozwiązanie zawsze można castować całą kartę przeglądarki, przy koszcie większego zużycia baterii i łącza, są aplikacje na Smart TV Samsunga, jest appka na iOS, Androida.

Do dyspozycji oprócz kanałów LIVE, mamy możliwość cofania każdego kanału do 2h oraz wszystkie serwisy VOD filmów i seriali TVN i Canal+

O samym serwisie można powiedzieć, że jest troche ociężały, ale koniec końców spełnia swą role.

tl;dr
Mówiąc krótko, jeśli nie jesteś malkontentem to jakość obrazu jest przyzwoita, serwis działa jak powinien i można używać.

Do wyboru są dwa pakiety za 30 i 40zł, zawartość pakietowa poniżej:

109951.jpg
Aktualizacje społecznościowe
37 Komentarzy
Prześlij Komentarz