Niestety, ta okazja już wygasła
Pakiety Canal+ w player.pl -50%
650° Zakończono

Pakiety Canal+ w player.pl -50%

30zł60zł-50%
37
650° Zakończono
Pakiety Canal+ w player.pl -50%
paź 21. 2018

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Teoretycznie tylko dla studentów, w praktyce każdy może skorzystać, bo nie jest to w żaden sposób weryfikowane.

Promocja -50% obowiązuje od horrendalnie wysokich cen regularnych (60zł za sam Canal+ i 80zł za tematyczne+ Canal+). Po zniżce wychodzi 30zł, a to już całkiem niezła propozycja za zestaw wszystkich Canal+ i kanałów własnych spod marki Canal+ (m.in. AleKino, MiniMini, TVN24, nSport+) dla osób które nie chcą się wiązać długoterminową umową z operatorem. Pakiet jest jednorazowy na 30 dni, a sam player.pl na facebookowym profilu mówi, że na ten moment promocja jest bezterminowa, z zastrzeżeniem, że może zostać wyłączona w przyszłości.

Z kwestii technicznych, można oglądać jednocześnie na dwóch różnych urządzeniach i podpiąć pod konto maksymalnie 5 urządzeń, jeśli chodzi o jakość to "najwyższa" zapewnia obraz w 720p, przy czym nie jest to bitrate na poziomie kanałów dostarczanych z satelity. Na oko, obraz jest w 25/30 klatkach więc przy transmisjach sportowych trzeba się do tego przez chwilę przyzwyczaić, ruch nie jest super płynny.

Player.pl nie wspiera jeszcze Chromecasta, coś tam mówią, że "będzie" i że "już niedługo" ale nie ufałbym tym słowom zbyt mocno. Jako rozwiązanie zawsze można castować całą kartę przeglądarki, przy koszcie większego zużycia baterii i łącza, są aplikacje na Smart TV Samsunga, jest appka na iOS, Androida.

Do dyspozycji oprócz kanałów LIVE, mamy możliwość cofania każdego kanału do 2h oraz wszystkie serwisy VOD filmów i seriali TVN i Canal+

O samym serwisie można powiedzieć, że jest troche ociężały, ale koniec końców spełnia swą role.

tl;dr
Mówiąc krótko, jeśli nie jesteś malkontentem to jakość obrazu jest przyzwoita, serwis działa jak powinien i można używać.

Do wyboru są dwa pakiety za 30 i 40zł, zawartość pakietowa poniżej:

109951.jpg
Aktualizacje społecznościowe
37 Komentarzy
Właśnie sprawdzają po albumie studenckim xD
Przynajmniej mnie sprawdzali
pawel.stankiewicz9 min

Właśnie sprawdzają po albumie studenckim xD


Jak miałoby to wyglądać? Musiałeś wysłać im skan legitki albo logować się z domeny .edu? U mnie całość ograniczała się do kliknięcia "tak, jestem studentem" i dalej regularna rejestracja.
Podobnie działało jeszcze przed weekendem i podobnie do tej promki z Spotify dla studentów
Na Ps4 to sie uruchomi ?? Jest tam apka player...
6 dyszek za sam canal+ sobie życzą?
Przecież to jakiś obłęd, czy ktoś za tę cenę to kupuje?
szeryf21/10/2018 11:02

6 dyszek za sam canal+ sobie życzą?Przecież to jakiś obłęd, czy ktoś za tę …6 dyszek za sam canal+ sobie życzą?Przecież to jakiś obłęd, czy ktoś za tę cenę to kupuje?


skoro caly czas jest taka cena to znaczy, ze ktos kupuje. Po co sie glupio pytasz?
Może dlatego, że jestem głupi i płace 80 za pakiet tv, łącznie z c+, hbo i dostępem do tych kanałów przez Internet.
szeryf36 min

6 dyszek za sam canal+ sobie życzą?Przecież to jakiś obłęd, czy ktoś za tę …6 dyszek za sam canal+ sobie życzą?Przecież to jakiś obłęd, czy ktoś za tę cenę to kupuje?


Jak startowali to było 80zł, ale się trochę opamiętali
NisseN21/10/2018 11:04

skoro caly czas jest taka cena to znaczy, ze ktos kupuje. Po co sie glupio …skoro caly czas jest taka cena to znaczy, ze ktos kupuje. Po co sie glupio pytasz?


Ja też jestem głupi jak kolega pytający, bo za 55zl mam full pakiet Cyfrowego Polsatu z hbo.
To jest jednorazowa oferta czy będzie można po miesiącu dalej z niej skorzystać?
Czy to ma vod? Kruka zobacze? Bo żeby płacić za samą tv to trzeba mieć coś z głową:)
Edytowane przez: "sarinek" paź 21. 2018
Liga mistrzów tam leci do końca roku?:)
qba12319 min

Liga mistrzów tam leci do końca roku?:)


LM leci na Polsat sport premium
Czyli podsumowując - player.pl jest darmowy, ale można dokupić pakiety tv - w tym przypadku nc+. Promocja działa na czas nieokreślony - może miesiąc, może dwa, a może rok lub na stałe (jak spotify). Dobrze rozumiem?
dredjack26 min

Ja też jestem głupi jak kolega pytający, bo za 55zl mam full pakiet Cy …Ja też jestem głupi jak kolega pytający, bo za 55zl mam full pakiet Cyfrowego Polsatu z hbo.


pytanie bylo inne, wiem ze sa lepsze oferty, ale skoro jest taka cena to znaczy, ze jest zbyt na produkt.
Bardzo dobra cena za pełen pakiet C+. Korzystniejsza jak w kablówkach. Może też stanowić doskonałe uzupełnienie pakietów Cyfrowego Polsatu. Na uwagę zasługują też kanały tematyczne C+. Trzymają poziom w zalewie telewizyjnego chłamu.
30 zł to przyzwoita cena nawet za same transmisje z Premier League.
Niech ktoś da znać czy weryfikują studentów po zakupie?
Jest taki zapis w regulaminie
"Proszę o natychmiastowe włączenie Usługi (przed upływem 14-dniowego terminu na odstąpienie od umowy). Przyjmuję do wiadomości, że w przypadku odstąpienia od umowy zawartej z ITI Neovision S.A., umowa zawarta jednocześnie z TVN Digital S.A. ulegnie automatycznemu wygaśnięciu. W związku z korzystaniem z Usługi ITI Neovision S.A. do chwili odstąpienia od umowy poniosę następujące koszty: opłatę aktywacyjną 15 zł i opłatę proporcjonalną do zakresu wykonanej Usługi, z uwzględnieniem jej ceny."
Finalnie cena wynosi 45 zł czy źle myślę ?
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst