Pakiet internetowy 10GB za 10zł (na 30dni) @ Play
104°Zakończono

Pakiet internetowy 10GB za 10zł (na 30dni) @ Play

Pepper 7
sie 20. 2015sie 20. 2015
Świetna promocja na internet w PLAY! Wszyscy użytkownicy Play na kartę mają możliwość aktywacji dowolnej liczby pakietów 10GB w okresie trwania promocji (w dniach od 20 sierpnia do 30 listopada).

Aby aktywować pakiet 10GB za 10zł na swoim numerze należny skorzystać z kodu *111*745*1# lub wysyłać SMS o treści START.745 na numer 111.


Promocja dotyczy: Formuła Play na Kartę, Play na Kartę, Play na Kartę Lubię to!, Formuła Mini Max na Kartę, Play na Kartę Rok Ważności Konta, Play Fresh Darmowe Rozmowy i SMS-y w Play, Play Fresh Darmowe SMS-y do wszystkich sieci oraz Red Bull Mobile na Kartę.

Świetna odpowiedź na promocją Orange i 6GB za 6zł. Ciekawe co będzie dalej

7 Komentarzy

Oferta fajna, ale trochę nie rozumiem dlaczego mojej dziewczynie zeszła kwota 10 zł z normalnego konta, a nie pakietu złotówek Czy możesz napisać gdzie jest napisane coś o tych 5 złotych ?

Autor Pepper

@pavel194Regulamin - tak tutaj napisali II/2. Nie wiem na jakiej zasadzie dokładnie to działa, bo niestety nie jestem użytkownikiem Play.

Okej, dziękuje za odp

Pakiet złotówek to są środki z konta głownego po doładowaniu. To co macie najprawdopodobniej na myśli jest określone w regulaminach jako "promocyjne złótówki". W PLAY zawsze wykupywanie pakietów odbywa się tylko z konta głównego, promocyjne jest tylko na SMS/MMS i rozmowy, nie na internet ani premium itp.

@Kaban Pakiet złotówek to konto główne, więc tytuł i opis wprowadza, bo nie ma możliwości aktywacji za 5zł.

Autor Pepper

W takim razie przepraszam. Usuwam tą informację. 10zł za 10GB też nie jest źle

Pakiet w Orange jest na 60 dni, a nie 30 jak play, czyli promocja jest 2 razy fajniejsza, bo 3 GB na miesiąc w smartfonie to aż za dość...
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst