Pakiet gier na platformie steam (Top-Down Action Bundle by New Reality Games)
275°Zakończono

Pakiet gier na platformie steam (Top-Down Action Bundle by New Reality Games)

26
lip 3. 2016
Na platformie Steam znalazłem ofertę, która oferuje pakiet 4 gier przecenioną o 99%.

Nie są to niestety gry z najwyższej półki, jednak cena zachęca do kupna - tym bardziej, że z niektórych można zdobyć kolekcjonerskie karty, które później można sprzedać na rynku steam.
Aktualizacje społecznościowe
Najlepsze komentarze
26 Komentarzy
które mają karty?
Dzięki za info, mi wyszło 0,06 euro bo miałem jedną grę, karty mają 2 gry więc wyjdzie się na plus nawet
Autor
nocny_napoleonlip 3. 2016

które mają karty?Project Starship
State of Anarchy
Edytowane przez: "Tanker" lip 3. 2016
Kupiłem ten szajs, gdzie te karty i gdzie je moge sprzedać?
Autor
Windwalker.Windwalkerlip 3. 2016

Kupiłem ten szajs, gdzie te karty i gdzie je moge sprzedać?


"Możesz otrzymać karty kolekcjonerskie poprzez granie w jedną z gier. Podczas rozgrywki otrzymasz od czasu do czasu losową kartę kolekcjonerską, która zostanie umieszczona w twoim Ekwipunku Steam."
aha, a gdzie sie je sprzedaje i ile można za to wyrwać bo gierki chyba nie są jakieś wypasione to i potencjalnych kupców bedzie ciezko znalezc?
Autor
Windwalker.Windwalkerlip 3. 2016

aha, a gdzie sie je sprzedaje i ile można za to wyrwać bo gierki chyba nie …aha, a gdzie sie je sprzedaje i ile można za to wyrwać bo gierki chyba nie są jakieś wypasione to i potencjalnych kupców bedzie ciezko znalezc?


Karty sprzedaje się na "Rynku" - w marcu Steam zmienił zasady sprzedaży i nie za bardzo się teraz orientuje jak to się odbywa.
Jeśli chodzi o kupców to raczej ktoś się znajdzie.
Ceny kart nie są wielkie, jakoś 0,02 za kartę (każda gra dawała kiedyś 2 karty czyli w tym pakiecie zyskujemy 4 karty * 0,02 = 0,08 może trochę więcej)
Obecnie jeśli chcecie coś przedawać na steam to dziś sobie zainstalujcie apka w telefonie i aktywujcie steam guard. Bedziecie miec blokade na transkacje 7 dni po czym przy kazdej sprzedaży bedzięcie musieli potwierdzić to w aplikacji. Niby upierdliwe ale chroni przed tym, że jeśli ktoś ukradnie wam konto to nie może sprzedawać waszych przedmiotów ani ich sobie wysyłać do wymiany.
karty dropia dopiero po uplywie 2h w grze. gre oczywiście mozna dac do paska i robic co sie chce
Quaardlip 3. 2016

karty dropia dopiero po uplywie 2h w grze. gre oczywiście mozna dac do …karty dropia dopiero po uplywie 2h w grze. gre oczywiście mozna dac do paska i robic co sie chce


Nieprawda, nie trzeba czekać 2h. Na różnych forach było wiele domysłow kto musi czekać 2h a kto nie, ale obecnie większość osób może dropić karty od razu.
Edytowane przez: "jan.kowalski787" lip 3. 2016
jan.kowalski787lip 3. 2016

Nieprawda, nie trzeba czekać 2h. Na różnych forach było wiele domysłow kto … Nieprawda, nie trzeba czekać 2h. Na różnych forach było wiele domysłow kto musi czekać 2h a kto nie, ale obecnie większość osób może dropić karty od razu.wiekszość ale nie wszyscy?

no to może jakieś wyjaśnienie w tej sprawie?
Instalujemy IdleMastera i idziemy afk
Edytowane przez: "Foriusz" lip 3. 2016
Windwalker.Windwalkerlip 3. 2016

wiekszość ale nie wszyscy? no to może jakieś wyjaśnienie w tej sprawie?Masz internet? Niestety masz - to poszukaj.
Zbanowany
jesli mam dana gre to pojdzie to ekwipunku jako gift?
jan.kowalski787lip 3. 2016

Nieprawda, nie trzeba czekać 2h. Na różnych forach było wiele domysłow kto … Nieprawda, nie trzeba czekać 2h. Na różnych forach było wiele domysłow kto musi czekać 2h a kto nie, ale obecnie większość osób może dropić karty od razu.


co za głupota, mniej więcej od zeszłych wakacji trzeba czekać 2 godziny by zaczęły lecieć karty, czasami są bugi i karta poleci szybciej, ale zdarza się to rzadko, pisze to osoba, która ma około 600 gier na steamie.
adareklip 3. 2016

jesli mam dana gre to pojdzie to ekwipunku jako gift?


Nie otrzymasz dodatkowej kopii w formie gifta. Dodadzą się do konta tylko te gry których nie masz, pozostałe przepadną.
sHimilip 3. 2016

co za głupota, mniej więcej od zeszłych wakacji trzeba czekać 2 godziny by … co za głupota, mniej więcej od zeszłych wakacji trzeba czekać 2 godziny by zaczęły lecieć karty, czasami są bugi i karta poleci szybciej, ale zdarza się to rzadko, pisze to osoba, która ma około 600 gier na steamie.


No popatrz, ja mam ponad 400 gier i mi dropi normalnie, zanim dobiję 2 godziny gry to mam te 2-3 karty. Co za głupota
jan.kowalski787lip 3. 2016

No popatrz, ja mam ponad 400 gier i mi dropi normalnie, zanim dobiję 2 … No popatrz, ja mam ponad 400 gier i mi dropi normalnie, zanim dobiję 2 godziny gry to mam te 2-3 karty. Co za głupota


Nie jest to możliwe Tak było kiedyś, ale odkąd Valve wprowadziło możliwość zwrotów (jeśli masz na liczniku nie więcej niż 2 godziny gry) pierwsza karta może dropnąć po upływnie właśnie tego czasu.
Nenslip 3. 2016

Nie jest to możliwe Tak było kiedyś, ale odkąd Valve wprowadziło możl … Nie jest to możliwe Tak było kiedyś, ale odkąd Valve wprowadziło możliwość zwrotów (jeśli masz na liczniku nie więcej niż 2 godziny gry) pierwsza karta może dropnąć po upływnie właśnie tego czasu.


To jak mi nie wierzysz to popytaj innych ludzi na stronach o tematyce gier(np. lowcy gier). Mi dropi od razu i nie mam zamiaru sie klocic
Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwsza okazja od Tanker. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy