Niestety, ta okazja już wygasła
Pakiet extra+ dla wytrwałych w niższej cenue
261° Zakończono

Pakiet extra+ dla wytrwałych w niższej cenue

32,50zł59,99zł-46%NC+ Okazje
33
261° Zakończono
Pakiet extra+ dla wytrwałych w niższej cenue
lut 26. 2018

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Cebula dla przedłużających umowę w nc+. Odrazu zaznaczam że jest to dla wytrwałych bo taką cenę otrzymuje się niekiedy po kilku telefonach na DUK. I tak składamy wypowiedzenie. Na tydzień przed końcem umowy kontaktujemy z DUK +48122947879. Wspominamy że interesuje nas comfort + za 22.50 PLN. Do tego dobieramy podwyższenie pakietu do extra+ za 10 zł (ceny są różne). I gotowe 32,50 PLN. Jeśli konsultant jest oporny najlepiej się rozłaczyć i zadzwonić jeszcze raz. Cena za ten pakiet jest już oferowana od 2 m-cy lub dłużej.
Aktualizacje społecznościowe
NC+ Okazje
Najlepsze komentarze
Dodam tylko że stracili ligę mistrzów na co najmniej 3 sezony 🤔
33 Komentarze
Dodam tylko że stracili ligę mistrzów na co najmniej 3 sezony 🤔
Do mnie sami zadzwonili po około pół roku od momentu podpisania umowy i chcieli 20,00 za zmianę z Comfort+ na Extra+. Powiedziałem, że dużo- konsultant po rozmowie ze swoim kierownikiem zaproponował 10,00 na co przystałem.
Nigdzie nie ma ceny 22.50zł za pakiet comfort i te 10zł za extra+ też nie wiem skąd wzięte
Mam comfort+ za 15zł
Wiec ceny realne do zgarnięćia
Jaroslut 26. 2018

Nigdzie nie ma ceny 22.50zł za pakiet comfort i te 10zł za extra+ też nie w …Nigdzie nie ma ceny 22.50zł za pakiet comfort i te 10zł za extra+ też nie wiem skąd wzięte


Dlatego opisałem co trzeba zrobić aby taką otrzymać.
Ok a jak przez okres wypowiedzenia nie uda mi się uzyskać odpowiedniej oferty to można wycofać rezygnację?
Rezygnację można wycofać do samego końca, nawet po zalogowaniu jest bodajże opcja "wycofaj rezygnację"
Primo. Cena po wynegocjowaniu. 22,50 / 24 m ( taniej na dzień dzisiejszy nie ma ) Jeśli nie uda się tej ceny wynegocjonować można dzień po zakończeniu umowy podejść do punktu NC+ i na 100 % otrzymasz ten pakiet za wzowienie + miesiąc darmowy.
Secundo. Dopełnienie do extra możliwe do wyrwania w kolejnym miesiącu rozliczeniowym od dnia podpisania umowy. ( nie zrobisz wszystkiego w jednej rozmowie)
Edytowane przez: "jan.kowalski-0caa6.05635" lut 26. 2018
Idac ta sciezka to mozna wyrwac Start+ za 9.99 nastepnie dodac rozszerzenie do Comfort+ za 10 zl a nastenie do Extra+ za kolejne 10 zl
Wtedy koszt takiego pakietu wyniesie 29.99 zl
Można, ja mam osobiście Comfort za 14,99 + C+ za 25 do końca umowy. Mogę dobrać extra ale w sumie po co.
9,90 za Start+ i 22,50 za Comfort+ dają obecnie bez wielkiego proszenia. Warunkiem jest wypowiedzenie umowy przed jej końcem.
Ja złożyłem wypowiedzenie, dzwoniłem i jedyne co mi mogli dać to comfort za 29zl. Powiedziałem sobie, że nie będę ich błagał tylko przejdę do kablówki. Więcej kanałów i taniej. Po jakimś czasie z nc+ dzwoniła kobieta i było jej bardzo przykro bo mogła mi jednak dać comfort za 22,50zl. To powiedziałem że mogli tak od razu, a nie bawić się w kotka i myszkę.
Minus ode mnie . Żadna to okazja u każdego operatora tak jest.
Rok temu przedłużałem start+ 9,90+ multiroom 10zl +WiFi Premiumbox+5zl -
W UPC wystarczy tel do DUK bez wypowiadania umowy. Na forum media swiat są aktualne cenniki dla przedłużających np za tv max+ 60mb+tel bez limitu 89zl.
lukeczlut 26. 2018

Ok a jak przez okres wypowiedzenia nie uda mi się uzyskać odpowiedniej o …Ok a jak przez okres wypowiedzenia nie uda mi się uzyskać odpowiedniej oferty to można wycofać rezygnację?


W każdym momencie.
Wystarczy powiedzieć, że w poprzednio nam właśnie to zaproponowali albo że sąsiad taka ofertę dostał i też się chce. Dają od ręki.
marciinn92lut 26. 2018

Minus ode mnie . Żadna to okazja u każdego operatora tak jest.Rok temu p …Minus ode mnie . Żadna to okazja u każdego operatora tak jest.Rok temu przedłużałem start+ 9,90+ multiroom 10zl +WiFi Premiumbox+5zl - W UPC wystarczy tel do DUK bez wypowiadania umowy. Na forum media swiat są aktualne cenniki dla przedłużających np za tv max+ 60mb+tel bez limitu 89zl.


Nie pisz bzdur. Mam UPC w kilku lokalizacjach na Śląsku i przy przedłużaniu umowy, chcąc wyrwać najlepsze warunki, wypowiedzenie jest potrzebne. No chyba, że wystarcza ci takie warunki jak napisałeś to rzeczywiście wystarczy telefon i dostaniesz je bez łaski... tylko ja za to samo + multiroom płacę 69zł...
Też tak z nimi robię i ma końcu oferują dopiero korzystna ofertę
Ja po 13 latach abo postanowiłem zaoszczędzić i oddałem sprzęt 😁
Avatar
Usunięty67246
Czy to comfort+ z 6x C+ za 22zl?
Nie trzeba nic robić. Idziecie wypowiec umowę a oni dzwonią i namawiają co chwilę na lepszą ofertę, zrobiłem już tak dwa razy. Ale i tak nc plus wychodzi drogo w porównaniu do cyfrowego Polsatu. Nc ma tylko ten canal plus. Ja mając plush mogę cały abonament w cyfrowym Polsacie mieć za pół ceny czyli 49 i mieć HBO i Cinemax gdzie te kanały w nc są bardzo drogie. No i polski dostawca kolejny plus.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst