Pakiet 50 darmowych wystawień we wrześniu & październiku @ Allegro
622°Zakończono

Pakiet 50 darmowych wystawień we wrześniu & październiku @ Allegro

14
sie 31. 2016
Pakiet darmowych wystawień na wrzesień oraz październik.
w/g regulaminu w obecnej postaci, pakiet będzie przyznawany również w październiku.

Pakiet przyznawany jest użytkownikom którzy:
a. posiadają zarejestrowane konto na Allegro
b. konto nie posiada statusu Firma,
c. w okresie 12 poprzedzających miesięcy wystawili na sprzedaż w serwisie Allegro przynajmniej jedną ofertę lub kupili na Allegro przynajmniej jeden przedmiot.
d. konto nie jest zablokowanePromocja obowiązuje we wszystkich kategoriach oprócz kategorii:
Nieruchomości, Wakacje, Samochody, Maszyny, Motocykle i quady, Inne pojazdy i łodzie, Przyczepy, naczepy.


W przypadku pakietu bezpłatnych wystawień nie jest naliczana opłata za wystawienie przedmiotu, dodatkowe zdjęcia oraz „Czas trwania 14 dni bez równoczesnego zakupu Wyróżnienia”.
Aktualizacje społecznościowe
14 Komentarzy
Super
Brak w tytule i opisie informacji gdzie te darmowe wystawienia. Za darmo to ja mogę wystawić rękę przez okno i to nawet 100 razy.
spełniam warunki a oferty brak :-/

edit - mam 50 wystawień ważne do 30.09.2016 - nie wiem czemu początkowo nie pojawiała się na moim profilu.
Edytowane przez: "robos" wrz 1. 2016
cubezwrz 1. 2016

Brak w tytule i opisie informacji gdzie te darmowe wystawienia. Za darmo …Brak w tytule i opisie informacji gdzie te darmowe wystawienia. Za darmo to ja mogę wystawić rękę przez okno i to nawet 100 razy.


Ja tez za darmo wystawiam swoje smieci w okolice smietnika, tylko potem przyjezdza firma, która pobiera prowizje za moje smieci jakby to był towar premium. Allegro robi dokładnie to samo, sprzedajesz śmiec, który wala ci się w domu od stuleci, a Allegro pobiera prowizje od sprzedazy jak za towar z półki w salonie Prady.
Też mi łaska, darmowe wystawienie.
Autor
cubezwrz 1. 2016

Brak w tytule i opisie informacji gdzie te darmowe wystawienia. Za darmo …Brak w tytule i opisie informacji gdzie te darmowe wystawienia. Za darmo to ja mogę wystawić rękę przez okno i to nawet 100 razy.THX. poprawione
oferta stała od lipca....
Dzięki Kolan & Seba.
Oferta stała, ale z tego co mi wiadomo trzeba ją aktywować w ustawieniach, więc dzięki za przypomnienie, przyda się
Wielki plus!

sprzedałem dwie rzeczy... brak opłaty za wystawienie i brak prowizji po sprzedaniu!!!. dzięki temu mamy pełne zero kosztów za sprzedaż na Allegro
Edytowane przez: "stfpl" wrz 30. 2016
stfplwrz 30. 2016

Wielki plus! sprzedałem dwie rzeczy... brak opłaty za wystawienie i brak p …Wielki plus! sprzedałem dwie rzeczy... brak opłaty za wystawienie i brak prowizji po sprzedaniu!!!. dzięki temu mamy pełne zero kosztów za sprzedaż na Allegro


Lepiej sprawdź, bo prowizja po sprzedaży nie jest w promocji. Ja sprzedałem 4 rzeczy i za każdą dowalili prowizję.
Dariopaź 3. 2016

Lepiej sprawdź, bo prowizja po sprzedaży nie jest w promocji. Ja s …Lepiej sprawdź, bo prowizja po sprzedaży nie jest w promocji. Ja sprzedałem 4 rzeczy i za każdą dowalili prowizję.

​a jak jest rozliczana prowizja? na koniec miesiąca, czy sam muszę gdzieś ja znaleźć i zapłacić, płaci się im na konto czy co?
Sprzedaję pierwszy raz na Allegro.. Stąd moje laikostwo;)
stfplpaź 3. 2016

​a jak jest rozliczana prowizja? na koniec miesiąca, czy sam muszę gdzieś j …​a jak jest rozliczana prowizja? na koniec miesiąca, czy sam muszę gdzieś ja znaleźć i zapłacić, płaci się im na konto czy co? Sprzedaję pierwszy raz na Allegro.. Stąd moje laikostwo;)


Moje konto -> Rachunki -> i dowolny podpunkt.
W podpunkcie "Faktury" dostępne są e-faktury, na których jest data płatności "do dnia...". Jak się nie zapłaci to mogą zablokować konto do czasu zapłaty.
W sumie powinieneś dostać mejla, o tym że pojawiła się nowa faktura do zapłaty. Żeby nie było niedomówień - nie mam konta Firma.
Dariopaź 3. 2016

Moje konto -> Rachunki -> i dowolny podpunkt.W podpunkcie "Faktury" …Moje konto -> Rachunki -> i dowolny podpunkt.W podpunkcie "Faktury" dostępne są e-faktury, na których jest data płatności "do dnia...". Jak się nie zapłaci to mogą zablokować konto do czasu zapłaty.W sumie powinieneś dostać mejla, o tym że pojawiła się nowa faktura do zapłaty. Żeby nie było niedomówień - nie mam konta Firma.

​dzięki, faktycznie było do zapłaty prowizja. nie jako faktura, bo nie mam ich aktywowany ale w saldzie konta...

jeszcze raz dzięki!
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy