Pakiet 50 darmowych wystawień w listopadzie, grudniu i styczniu @ Allegro
1235°Zakończono

Pakiet 50 darmowych wystawień w listopadzie, grudniu i styczniu @ Allegro

AvatarUsunięty667256
paź 31. 2016
Kolejna edycji promocji, w ramach akcji promocyjnej:

Wystawienie przedmiotu dla 50 ofert za darmo
Opłata za 14 dni dla 50 ofert za darmo
Opłata za zdjęcia dla 50 ofert za darmo

Pakiet wymaga aktywacji w centrum zniżek.

Regulamin promocji

Aktualizacje społecznościowe
Polecam kalkulator prowizji allegro: kalkulator.superszop.pl/
Allegro OkazjeAllegro kupony rabatowe

Grupy

Najlepsze komentarze
chyba znowu mają wykluczenie osób które wystawily do października więcej niż 50aukcji z promocji.
56 Komentarzy
lubie to!
Edytowane przez: "ThelastOfUs" lis 1. 2016
Nic takiego nie mam w centrum zniżek, jest tylko październik, który kończy się dziś...
Fonziepaź 31. 2016

Nic takiego nie mam w centrum zniżek, jest tylko październik, który kończy …Nic takiego nie mam w centrum zniżek, jest tylko październik, który kończy się dziś...Bo to nie listopad. Będziesz miał jutro.
Rooblowpaź 31. 2016

Bo to nie listopad. Będziesz miał jutro.


Ma sens, oby, dzięki.
Dziwię się że ta promocja jest taka popularna. Przecież prowizja którą trzeba zapłacić za sprzedaż jest bardzo duża i nie ma na to promocji.
Ta promocja to dla nich kasa-więcej osób nawet z tego powodu będzie wystawiać aukcje i coś sprzeda-Allegro zarobi:) To nawet dla sprzedajacych duzo bardzej oplacalne niż kupon 20 zł.
A to gady podłe "W okresie poprzedzających 3 miesięcy wystawili na sprzedaż w serwisie Allegro nie więcej niż 50 ofert" czyli juz OGRANICZENIE.
Ludzie - koszt wystawienia to kilkadziesiąt groszy. Koszt sprzedania to co innego - na tym zabijają cholernie gruby hajs.
Ja też wystawiałem po raz pierwszy właśnie na tego typu promocji.
Plusem jest to, że można wystawić dany przedmiot wiele razy za darmo, bo przecież za pierwszym razem nie często się sprzeda; ilość osób przeglądających Allegro jest olbrzymia - w porównaniu z jakimkolwiek innym serwisem aukcyjnym; można tanio wysyłać przez Inposta i większość osób go wybiera.
Minusem jest haracz za sprzedaż, jakieś 5-6%.
Jednak lepiej coś sprzedać za 95% niż żeby miało leżeć i zajmować miejsce w domu. W sumie sprzedałem wiele rzeczy, które chciałem już wyrzucić do śmieci, a jednak znalazły się osoby, które to kupiły.
Mogli by zrobić miesiąc listopad bez pobierania prowizji łajzy a nie takie dziadowskie okazje :O !

Zdziercy z alledrogo !
A nawet i 10% sobie harczu życzą.
Traktują klientów jak dojne krowy.
Narzekamy na Allegro (też należę do tej grupy niezadowolonych- bo kasę biorą, ale usprawnienia dla kupujących są w powijakach a naciągactwo się szerzy w serwisie), ale 10% prowizji eBay bierze od zawsze
Lepiej niech zrobią promocję i nie biorą prowizji od sprzedaży, zamiast od wystawienia. Ebay działa na całym świecie, w połączeniu z Paypal jest bardzo dobra i skuteczna ochrona podczas zakupów w przeciwieństwie do Allegro, dlatego można zrozumieć prowizję.
propperpaź 31. 2016

Lepiej niech zrobią promocję i nie biorą prowizji od sprzedaży, zamiast od …Lepiej niech zrobią promocję i nie biorą prowizji od sprzedaży, zamiast od wystawienia. Ebay działa na całym świecie, w połączeniu z Paypal jest bardzo dobra i skuteczna ochrona podczas zakupów w przeciwieństwie do Allegro, dlatego można zrozumieć prowizję.Czyli sprzedający ma płacić za ochronę zakupów kupującego?
Za co w takim razie płaci kupujący prowizją, skoro nie ma takiej ochrony na Allegro?
@propper za usługę?
Się płaci (nie mało) to się wymaga. Nie ma co ale alledrogo z ochroną kupujących jest 100 lat za murzynami. Porównując do jakiegokolwiek chińskiego sklepu to śmiech na sali.
propperpaź 31. 2016

Za co w takim razie płaci kupujący prowizją, skoro nie ma takiej ochrony na …Za co w takim razie płaci kupujący prowizją, skoro nie ma takiej ochrony na Allegro?na olx jest jeszcze gorzej...oni nie odpowiadają nawet jeśli sami zawinią no ale trzymają się w końcu swojego regulaminu a na to nie ma rady, albo akceptujesz albo idź gdzie indziej.
Zaproponowałem kwotę X, sprzedający się zgodził, dokonałem przelewu a na drugi dzień otrzymałem wiadomość że sprzedawca zaproponował inną kwotę a przelew ode mnie jak wcześniej wspomniałem już poszedł. Rozwiązało się tak że sprzedawca wysłał mi towar w zaniżonej cenie bo nie chciał się bawić w roszczenia i w dalsze czekanie na ofertę od innego kupującego i zabawę w zwrotu.
114369-oPvmb.jpg
No i jakoś u mnie nie ma tej promocji.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst