Niestety, ta okazja już wygasła

Pakiet 5 Szt Filtr Wkład Dafi Unimax Brita Maxtra

maj 16. 2022

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

PAKIET 5 SZT WKLAD DAFI UNIMAZ STANDARD

OFERUJEMY ORYGINALNE PUDELKO 4 + 1.

Filtr Standard Unimax przeznaczony jest do polepszania jakości wody kranowej. Dzięki niemu staje się ona idealna do picia, parzenia i gotowania. Woda przefiltrowana Dafi Standard jest alternatywą wody butelkowanej. Dodatkowo zapobiega gromadzeniu się osadu na elementach grzejnych czajnika, żelazka i ekspresu do kawy.

Wydajność filtra: 30 dni lub ok. 150-200 l wody (w zależności od jej jakości)

Pasujący dzbanek filtrujący: typu Unimax Standard

Wkład Dafi Unimax pasuje do dzbanków w standardzie MAXTRA™, może być używany zamiennie do dzbanków innych typów: ANNA*, BRITA*, ZELMER*, DAFI*, LAICA*, AQUAPHOR*. * nazwy producentów są zarejestrowanymi znakami towarowymi.

Atesty i certyfikaty:

Systemy filtrujące marki DAFI posiadają:

- ATEST PZH

- POZYTYWNĄ OPINIĘ INSTYTUTU MATKI I DZIECKA

- NIEMIECKI CERTYFIKAT LGA

Cechy techniczne wkładu filtrującego:

- Usuwanie z wody kranowej chloru, niektórych metali ciężkich oraz innych szkodliwych substancji, mogących się w niej znajdować,

- Usuwanie nadmiaru związków odpowiedzialnych za powstawanie w sprzęcie AGD kamienia kotłowego,

- Górna pokrywa filtra wychwytuje zanieczyszczenia mechaniczne,

- Siateczka filtrująca zatrzymuje znajdującą się w wodzie zawiesinę lub osad np.: pianę, tłuszcz,

- Mieszanka węgla aktywnego oraz żywicy jonowymiennej redukuje zanieczyszczenia organiczne, chlor, metale ciężkie oraz zmiękcza wodę,

- Dolna pokrywa o mikroporowatej strukturze przeprowadza powtórną filtrację mechaniczną, zapewniając najwyższą czystość wody,

- Wydajność ok. 150-200 l wody (w zależności od jakości/twardości wody - ok. 30 dni).

Nowoczesna technologia:

Zanim produkty marki Dafi trafią na sklepowe półki poddawane są licznym testom oraz badaniom laboratoryjnym obejmującym surowce, półprodukty i wyroby gotowe. Filtry przed zapakowaniem poddawane są sterylizacji parą wodną, celem zapewnienia czystości mikrobiologicznej.

Nawet najlepsza herbata i kawa oddają pełnię swojego aromatu i smaku tylko w czystej wodzie. Również niepowtarzalny smak potraw zapewniają nie tyle wysokiej jakości produkty, co oczyszczona przez filtr woda. Filtrowanie wody jest więc niezawodnym sposobem na delektowanie się jej smakiem i przygotowanie pysznych dań i napojów.

Wkłady Unimax są dostosowane do filtrowania większych ilości wody, przez co poleca się je osobom, które gotują dużo i często. Dzięki tym wkładom można łatwo i szybko (1-2 minuty) oczyścić w dzbanku wodę do przygotowania zupy czy gulaszu. W zależności od stopnia twardości wody wkład ten działa skutecznie przez około 30 dni. Po upływie tego czasu filtr należy wymienić, by zapewnić sobie stały dostęp do czystej i smacznej wody.
Aktualizacje społecznościowe
Najlepsze komentarze
15 Komentarzy
Prześlij Komentarz