Niestety, ta okazja już wygasła
Pad xbox one pasaż łódź
903° Zakończono

Pad xbox one pasaż łódź

150zł244zł-39%Xbox Okazje
18
sie 9.Dostępność Ogólnopolska

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Okazja na szybko wstawiona ale wydaje sie ze cena atrakcyjna
Aktualizacje społecznościowe
Xbox OkazjeXbox vouchery

Grupy

Najlepsze komentarze
moonieq09/08/2019 14:53

Czy ktoś z Was jest w stanie stwierdzić po tych zdjęciach czy to jest we …Czy ktoś z Was jest w stanie stwierdzić po tych zdjęciach czy to jest wersja pada z bluetooth (i gniazdem jack), czy bez?


Tak, jest to model 1708 z bluetooth i jackiem 3,5mm
Edytowane przez: "ekhm" sie 9.
Marcin.Drewniak09/08/2019 14:44

Nie, jest to wersja z padem + Play and Charge Kit, który możesz podłączyć, …Nie, jest to wersja z padem + Play and Charge Kit, który możesz podłączyć, kiedy chcesz i grać przewodowo.


Też nie To nie jest Play & Charge, to jest bezprzewodowy kontroler + dodatkowo kabel do PC.
Jest nawet na pudełku: Controller + cable for Windows.

--edit--
Takie coś: 2678767-U6kjm.jpg
Edytowane przez: "BenSilence" sie 9.
18 Komentarzy
Ta na zdjęciu to z kablem, a obok bezprzewodowa w jakiej cenie?
Kecka09/08/2019 14:40

Ta na zdjęciu to z kablem, a obok bezprzewodowa w jakiej cenie?


Nie, jest to wersja z padem + Play and Charge Kit, który możesz podłączyć, kiedy chcesz i grać przewodowo.
Marcin.Drewniak09/08/2019 14:44

Nie, jest to wersja z padem + Play and Charge Kit, który możesz podłączyć, …Nie, jest to wersja z padem + Play and Charge Kit, który możesz podłączyć, kiedy chcesz i grać przewodowo.


Też nie To nie jest Play & Charge, to jest bezprzewodowy kontroler + dodatkowo kabel do PC.
Jest nawet na pudełku: Controller + cable for Windows.

--edit--
Takie coś: 2678767-U6kjm.jpg
Edytowane przez: "BenSilence" sie 9.
Czy ktoś z Was jest w stanie stwierdzić po tych zdjęciach czy to jest wersja pada z bluetooth (i gniazdem jack), czy bez?
moonieq09/08/2019 14:53

Czy ktoś z Was jest w stanie stwierdzić po tych zdjęciach czy to jest we …Czy ktoś z Was jest w stanie stwierdzić po tych zdjęciach czy to jest wersja pada z bluetooth (i gniazdem jack), czy bez?


Tak, jest to model 1708 z bluetooth i jackiem 3,5mm
Edytowane przez: "ekhm" sie 9.
Cena bardzo fajna, sam bym się skusił. Plusik!
Edytowane przez: "Vonrive" sie 9.
Dla tych co specjalnie sie wybieraja. Juz brak. Zostaly tylko te za 200 z hakiem.
Edytowane przez: "eastnode" sie 9.
Kecka09/08/2019 14:40

Ta na zdjęciu to z kablem, a obok bezprzewodowa w jakiej cenie?te bez kabelka byly w normlanej 250 z tego co pamietam
miki8809/08/2019 18:28

https://allegro.pl/oferta/oryginalny-kontroler-xone-pad-microsoft-xbox-one-8157042677?utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=_ELKTRK_PLA_Konsole+i+automaty&ev_adgr=Microsoft+Xbox+One&gclid=EAIaIQobChMImcvBj5r24wIVQaqaCh1tEwBmEAYYAiABEgIIPPD_BwETo starsza wersja pada
Frytek_09/08/2019 18:47

To starsza wersja pada

Dodałem link ponieważ może się komuś przydać. Rożnicę pomiędzy nowymi wersjami to przeważnie kosmetyka, tylne przyciski, bumpery itd.. Dodatkowo w nowszych wersjach dodano np: moduł Bluetooth, złącze 3,5 mm jack, niestety są i minusy. Nowsze wersje pada miały problem z komunikacją pomiędzy PC, aby rozwiązać ten problem, wymagany był adapter, którego cena wynosi(ła) około 100 złotych. Dodatkowo wbudowany moduł Bluetooth, z jednej strony plus a z drugiej wielki minus, ponieważ współpracuje on jedynie z Windows 10. Niestety Microsoft robi wszystko aby każdy w końcu przeszedł na Windows 10, sorki ale na dzień dzisiejszy Windowsowi 10 mówię NIE !!!.
ekhm09/08/2019 14:56

Tak, jest to model 1708 z bluetooth i jackiem 3,5mm


A ten z oferty to nie jest przypadkiem 4N6-00002 czy coś podobnego? Ja mam taki wifi (2,4ghz) bt przewód(w zestawie) oraz mini jack i ma własnie to oznaczenie.
miki8809/08/2019 19:22

Dodałem link ponieważ może się komuś przydać. Rożnicę pomiędzy nowymi wersj …Dodałem link ponieważ może się komuś przydać. Rożnicę pomiędzy nowymi wersjami to przeważnie kosmetyka, tylne przyciski, bumpery itd.. Dodatkowo w nowszych wersjach dodano np: moduł Bluetooth, złącze 3,5 mm jack, niestety są i minusy. Nowsze wersje pada miały problem z komunikacją pomiędzy PC, aby rozwiązać ten problem, wymagany był adapter, którego cena wynosi(ła) około 100 złotych. Dodatkowo wbudowany moduł Bluetooth, z jednej strony plus a z drugiej wielki minus, ponieważ współpracuje on jedynie z Windows 10. Niestety Microsoft robi wszystko aby każdy w końcu przeszedł na Windows 10, sorki ale na dzień dzisiejszy Windowsowi 10 mówię NIE !!!.Zdecydowanie odradzam zakup starszej wersji Pada w tym momencie, lepsze działanie przycisków LB RB, jack i Bluetooth, który jest dla mnie ogromną zaletą są wystarczającym argumentem, żeby brać nową wersję w trochę wyższej cenie.
Nie wiem co ludzie widza złego w Windowsie 10? Używam go od ponad 2 lat i nigdy nie miałem jakiś większych problemów, wręcz jestem zadowolony z jego działania i "płynności". O dodatkowych funkcjach jak np. HDR z którego dość często korzystam nie wspomnę.
Jak będzie w takiej cenie pad od Xboxa one S czy działający po bluetooth to proszę o poinformowanie mnie.
Bartek099109/08/2019 20:53

Zdecydowanie odradzam zakup starszej wersji Pada w tym momencie, lepsze …Zdecydowanie odradzam zakup starszej wersji Pada w tym momencie, lepsze działanie przycisków LB RB, jack i Bluetooth, który jest dla mnie ogromną zaletą są wystarczającym argumentem, żeby brać nową wersję w trochę wyższej cenie.Nie wiem co ludzie widza złego w Windowsie 10? Używam go od ponad 2 lat i nigdy nie miałem jakiś większych problemów, wręcz jestem zadowolony z jego działania i "płynności". O dodatkowych funkcjach jak np. HDR z którego dość często korzystam nie wspomnę.


Ok rozumiem Cię doskonale, ale jak to mówią wszystko kwestia gustu. Niestety dla nowych padów, osobiście używam pada do grania na PC, problem w tym że musiałem go sprzedać ponieważ nie korzystam z Windows 10, broń mnie panie Boże. Pytasz co ludzie widzą złego w Windows 10 ?, z przyjemnością odpowiem na Twoje pytanie. Jako że składam komputery, mogę śmiało coś więcej powiedzieć na temat awaryjności i problemów związanych z tą wersją systemu. Mam dość klientów którzy nie rozumieją problemu Windowsa 10 i obrywam za głupotę Microsoftu, ponieważ za niewiedzę użytkownika najlepiej przywalić temu kto złożył komputer. Nie wiem czy słyszałeś o sytuacji jaka miała miejsce w 2018 roku, kiedy to użytkownicy zaktualizowali Windows 10 i odkryli, że poznikały im pliki z dysków !!!!!!!. Dlatego można było się obawiać, że aktualizacja z 10 maja 2019, aktualizacja do wersji 1903 równie niemile zaskoczy nieprzyjemnymi niespodziankami. Haha i tak się stało, w dniach od 10 do dnia ....... aktualizacja felernego Windowsa 10 spowodowała rożne, przedziwne awarie na komputerach użytkowników. Najczęstszym efektem był automatyczne restart tego dziadostwa, LUDZIE POTRACILI BARDZO WAŻNE DANE, PLIKI, ZDJĘCIA, DOKUMENTY ITD. ITP. W najlepszym przypadku komputer zwolnił po czym zaczął wyraźnie mulić. Nie muszę nikomu nic udowadniać, Microsoft oficjalnie się do tego przyznał, a dodatkowo kliknij w Google tam wielki brat prawdę Ci powie.
Zerknij na zdjęcie poniżej, Windows 10 zaczął aktualizować się 12 maja, po czym zresetował się i automatycznie usuną wszystkie aplikacje instalując się ponownie !!!!!!!

2680655-ONq5D.jpg
miki8809/08/2019 22:17

Ok rozumiem Cię doskonale, ale jak to mówią wszystko kwestia gustu. Ni …Ok rozumiem Cię doskonale, ale jak to mówią wszystko kwestia gustu. Niestety dla nowych padów, osobiście używam pada do grania na PC, problem w tym że musiałem go sprzedać ponieważ nie korzystam z Windows 10, broń mnie panie Boże. Pytasz co ludzie widzą złego w Windows 10 ?, z przyjemnością odpowiem na Twoje pytanie. Jako że składam komputery, mogę śmiało coś więcej powiedzieć na temat awaryjności i problemów związanych z tą wersją systemu. Mam dość klientów którzy nie rozumieją problemu Windowsa 10 i obrywam za głupotę Microsoftu, ponieważ za niewiedzę użytkownika najlepiej przywalić temu kto złożył komputer. Nie wiem czy słyszałeś o sytuacji jaka miała miejsce w 2018 roku, kiedy to użytkownicy zaktualizowali Windows 10 i odkryli, że poznikały im pliki z dysków !!!!!!!. Dlatego można było się obawiać, że aktualizacja z 10 maja 2019, aktualizacja do wersji 1903 równie niemile zaskoczy nieprzyjemnymi niespodziankami. Haha i tak się stało, w dniach od 10 do dnia ....... aktualizacja felernego Windowsa 10 spowodowała rożne, przedziwne awarie na komputerach użytkowników. Najczęstszym efektem był automatyczne restart tego dziadostwa, LUDZIE POTRACILI BARDZO WAŻNE DANE, PLIKI, ZDJĘCIA, DOKUMENTY ITD. ITP. W najlepszym przypadku komputer zwolnił po czym zaczął wyraźnie mulić. Nie muszę nikomu nic udowadniać, Microsoft oficjalnie się do tego przyznał, a dodatkowo kliknij w Google tam wielki brat prawdę Ci powie. Zerknij na zdjęcie poniżej, Windows 10 zaczął aktualizować się 12 maja, po czym zresetował się i automatycznie usuną wszystkie aplikacje instalując się ponownie !!!!!!![Obrazek]


Microsoft wypyszcza od czasu do czasu fatalne aktualizacje, ale zwykle w ten sam dzień wypuszczają łatki naprawiające (często nawet kilka). To wg. mnie pokazuje jak bardzo im zależy żeby doprowadzić ten system do perfekcyjności. Pragne przypomnieć że 7 też nie była doskonała ( i nadal nie jest)
Fakt faktem powinno się sprawdzać co się wypuszcza, nie potrafie stwierdzić dlaczego tak nie jest.
Ludzie korzystający z 10tki powinni się już nauczyć (szczególnie po słynnej aktualizacji wrześniowej) żeby wyłączyć auto aktualizacje i wgrywać dopiero po jakimś czasie. Korzystam z 10tki i aktualizuje do wersji poprzedzającej najnowszą kiedy takowa wychodzi. Od 3 lat nie miałem żadnego problemu na tym systemie.
Co do pada czy to starsza wersja czy nowsza dzialają bezproblemowo z 10tką. Dostałem w prezencie 2 bezprzewodowe pady od 360tki. Kupiłem nieoryginalny adapter +2 baterie akumulatorowe płacąc za całość 110zł. Po dziś dzień śmiga jak tralala
Edytowane przez: "Brunhild_Brunhildowski" sie 17.
Akurat jak byś pracował w większej firmie, to byś wiedział, że failem jest wpuszczanie łatki która nie działa, może ubić system a za godzinę wpuszczanie poprawnej. Powinna od razu być ta druga, w innej sytuacji to czysta amatorka.
grzech12318/08/2019 09:50

Akurat jak byś pracował w większej firmie, to byś wiedział, że failem jest …Akurat jak byś pracował w większej firmie, to byś wiedział, że failem jest wpuszczanie łatki która nie działa, może ubić system a za godzinę wpuszczanie poprawnej. Powinna od razu być ta druga, w innej sytuacji to czysta amatorka.


Ja Cię rozumiem, dlatego napisałem, że niewiem dlaczego tak robią
Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwsza okazja od lukasz.piskrzynski. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
    Tekst