Pad szaro-zielony Xbox one za 39.99 euro na niemieckim Amazonie
595°Zakończono

Pad szaro-zielony Xbox one za 39.99 euro na niemieckim Amazonie

167zł Darmowa dostawa DarmowaAmazon Okazje
24
mar 17. 2018
  • Stylowy, zoptymalizowany wzór w jasnoszarym kolorze z zielonymi akcentami.
  • Technologia Bluetooth do użytku z komputerami z systemem Windows 10, tabletami i smartfonami
  • Do dwóch razy większy zakres w porównaniu z poprzednimi kontrolerami
  • Gumowany uchwyt diamentowy (teksturowany chwyt) dla jeszcze lepszej przyczepności
  • Wtyk 3,5 mm do słuchawek i zestawów słuchawkowych
Aktualizacje społecznościowe
Amazon OkazjeAmazon promocje

Grupy

24 Komentarze
cena szałowa nie jest. W tej cenie kilka innych modeli dostępnych. Nawet na aledrogo można znaleźć w podobnej cenie
Najładniejszy z wszystkich jakie dotąd widziałem.
Nie zapominajmy o różnicy w VATcie, także 41,34 Euro, co daje 173,60 zł.
Nadal jest to super niska cena, i nie można go znaleźć w podobnej cenie na allegro.
Najtaniej ever na na amazonie było 37 euro (+ różnica VAT).
marek.rozanskimar 17. 2018

cena szałowa nie jest. W tej cenie kilka innych modeli dostępnych. Nawet n …cena szałowa nie jest. W tej cenie kilka innych modeli dostępnych. Nawet na aledrogo można znaleźć w podobnej cenieNowy w opakowaniu w tym kolorze w takiej cenie? Z chęcią zobacze.


@mast3rbull Tak jak Advoco pisze, zmień cenę o te pare zł bo wychodzi 41,34€ I możesz dodać info o tej promocji, bo właśnie z niej skorzystałem i wyszło 36,34€ ~153 PLN
Edytowane przez: "RankoR" mar 17. 2018
marek.rozanskimar 17. 2018

cena szałowa nie jest. W tej cenie kilka innych modeli dostępnych. Nawet n …cena szałowa nie jest. W tej cenie kilka innych modeli dostępnych. Nawet na aledrogo można znaleźć w podobnej cenie


Jest coś takiego jak aledrogo?
labikmar 17. 2018

Najładniejszy z wszystkich jakie dotąd widziałem.


W mojwj opinii to on jest najładniejszy jaki widziałem ale na zdjęciu. Kupiłem go. W rzeczywistości ten szary to bardzo ciemny odcień szarości i nie pasuje tak ładnie do tego zielonego jak to wygląda na zdjęciu. Ten pad w rzeczywistości wygląda inaczej po prostu.
Advocomar 17. 2018

Nie zapominajmy o różnicy w VATcie, także 41,34 Euro, co daje 173,60 zł …Nie zapominajmy o różnicy w VATcie, także 41,34 Euro, co daje 173,60 zł.Nadal jest to super niska cena, i nie można go znaleźć w podobnej cenie na allegro.Najtaniej ever na na amazonie było 37 euro (+ różnica VAT).


Kupowałem ostatnio kamerę za 34,99€ z wysylka do Polski i tyle dokładnie pobrali z karty walutowej w EUR. Jak to jest z tą różnicą Vat? Powinni pobrać kilka procent więcej?
Na kanadyjskim Microsoftowym storze za 60 dolarów kanadyjskich co w przeliczeniu wychodzi nam za 156zł z groszami
753833-GjLhB.jpg
Marcin.Drewniakmar 17. 2018

Na kanadyjskim Microsoftowym storze za 60 dolarów kanadyjskich co w …Na kanadyjskim Microsoftowym storze za 60 dolarów kanadyjskich co w przeliczeniu wychodzi nam za 156zł z groszami [Obrazek]A do Polski wysyłają? Nieiwem nawet czy z Kanady do USA wyślą a co dopiero do Polski.
Edytowane przez: "RankoR" mar 17. 2018
RankoRmar 17. 2018

A do Polski wysyłają? Nieiwem nawet czy z Kanady do USA wyślą a co dopiero …A do Polski wysyłają? Nieiwem nawet czy z Kanady do USA wyślą a co dopiero do Polski.


I jeśl wyślą to cło pewnie doliczą.
marek.rozanskimar 17. 2018

cena szałowa nie jest. W tej cenie kilka innych modeli dostępnych. Nawet n …cena szałowa nie jest. W tej cenie kilka innych modeli dostępnych. Nawet na aledrogo można znaleźć w podobnej cenie


To zapodaj kilka linków z allegro, no chociaż jeden
akmemar 17. 2018

Kupowałem ostatnio kamerę za 34,99€ z wysylka do Polski i tyle dokładnie po …Kupowałem ostatnio kamerę za 34,99€ z wysylka do Polski i tyle dokładnie pobrali z karty walutowej w EUR. Jak to jest z tą różnicą Vat? Powinni pobrać kilka procent więcej?


Tak, trochę dziwne bo zawsze cena jest większa. Vat w Niemczech to 19%, u nas 23%. Cena podnosi się podczas zamówienia, w koszyku jest jeszcze z mniejszym vatem. Chętnie zobaczę linka jak masz to sprawdzimy.
RyszardMariamar 17. 2018

W mojwj opinii to on jest najładniejszy jaki widziałem ale na zdjęciu. Ku …W mojwj opinii to on jest najładniejszy jaki widziałem ale na zdjęciu. Kupiłem go. W rzeczywistości ten szary to bardzo ciemny odcień szarości i nie pasuje tak ładnie do tego zielonego jak to wygląda na zdjęciu. Ten pad w rzeczywistości wygląda inaczej po prostu.


Dziwne bo ja kupiłam i jest jasno szary taki jak na zdjęciu i bardzo ładnie wygląda.
labikmar 17. 2018

Najładniejszy z wszystkich jakie dotąd widziałem.


A na ostatniej promocji z Hiszpanii kupiłem niebieski gdybym wiedział to bym ten miesiąc poczekał
gribo86mar 17. 2018

A na ostatniej promocji z Hiszpanii kupiłem niebieski gdybym wiedział t …A na ostatniej promocji z Hiszpanii kupiłem niebieski gdybym wiedział to bym ten miesiąc poczekałZ Hiszpanii był 2 dyszki taniej.
dzwmar 18. 2018

Teoretycznie to już …Teoretycznie to już było.https://www.pepper.pl/promocje/kontroler-xbox-one-s-rozne-modele-amazonde-71392


Teoretycznie to w 2032 na Marsie wylądują pierwsi ludzie
Mayamar 17. 2018

Dziwne bo ja kupiłam i jest jasno szary taki jak na zdjęciu i bardzo ł …Dziwne bo ja kupiłam i jest jasno szary taki jak na zdjęciu i bardzo ładnie wygląda.


Moim zdaniem jest jasno szary tylko w jasnym świetle. Ja jak wyjąłem go z pudełka bylem przekonany przez moment że nastąpiła pomyłka, albo wysłali mi jakąś inną wersję.

756121-QMGiC.jpg
RyszardMariamar 18. 2018

Moim zdaniem jest jasno szary tylko w jasnym świetle. Ja jak wyjąłem go z p …Moim zdaniem jest jasno szary tylko w jasnym świetle. Ja jak wyjąłem go z pudełka bylem przekonany przez moment że nastąpiła pomyłka, albo wysłali mi jakąś inną wersję.[Obrazek]


Przecież widać na twoim zdjęciu że jest jasnoszary.
krasno_ludekmar 17. 2018

Z Hiszpanii był 2 dyszki taniej.


Dopłaciłbym i tak
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst