Niestety, ta okazja już wygasła
Paczka 24 - Poczta Polska za 10,99 za posrednictwem ENVELO.PL (platforma cyfrowa Poczty)
655° Zakończono

Paczka 24 - Poczta Polska za 10,99 za posrednictwem ENVELO.PL (platforma cyfrowa Poczty)

10,99złPoczta Polska Okazje
39
655° Zakończono
Paczka 24 - Poczta Polska za 10,99 za posrednictwem ENVELO.PL (platforma cyfrowa Poczty)
wrz 5. 2017

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Zakładasz konto, wprowadzasz dane nadawcy i odbiorcy, płacisz przelewem lub blikiem, drukujesz etykietę i nadajesz we wskazany Urzędzie Pocztowym. Szybko, wygodnie, sprawnie i z domu... Taki pocztowy paczkomat

W cenie masz powiadomienia SMS dla nadawcy i odbiorcy o statusie przesyłki (nadanie, doręczenie). W mojej ocenie oferta jest atrakcyjna - POLECAM szczególnie Januszom z ALLEGRO.PL

Oferta ma charakter stały a nie czasowy tak że warto przejść ścieżkę rejestracji.
Aktualizacje społecznościowe
Poczta Polska Okazje
Najlepsze komentarze
Wydrukujcie list przewozowy, zanieście na pocztę, a zobaczycie szok i przerażenie Pani w okienku (2 razy już to przerobiłem)
Okazja ok, plusik.
Pani na poczcie poprosiła, żebym z Envelo przyszedł w sobotę rano, bo będzie miała więcej czasu na ogarnięcie co i jak...

Tak wygląda Poczta Polska 2017.
@cryo.pl wysyłając list polecony przez Envelo w tamte wakacje 3 panie na poczcie brały udział w procesie nadania listu
Żeby jeszcze był automat na poczcie do zostawienia paczki (np. skanowanie wcześniej wydrukowanej etykiety z kodem QR), żeby nie czekać w tych kolejkach...
Ale i tak akcja na plus.
39 Komentarzy
Wydrukujcie list przewozowy, zanieście na pocztę, a zobaczycie szok i przerażenie Pani w okienku (2 razy już to przerobiłem)
Okazja ok, plusik.
Żeby jeszcze był automat na poczcie do zostawienia paczki (np. skanowanie wcześniej wydrukowanej etykiety z kodem QR), żeby nie czekać w tych kolejkach...
Ale i tak akcja na plus.
niech próbują, ale paczkomaty są znacznie tańsze, ba nawet paczki z dostawą od poczty polskiej (pocztex48) są tańsze. już nie mówiąc o tym, że praktycznie w tej samej cenie (10-80gr drożej) jest już dostępna usługa kurierska (z odbiorem i dostawą)
@cryo.pl wysyłając list polecony przez Envelo w tamte wakacje 3 panie na poczcie brały udział w procesie nadania listu
karturwrz 5. 2017

Żeby jeszcze był automat na poczcie do zostawienia paczki (np. skanowanie w …Żeby jeszcze był automat na poczcie do zostawienia paczki (np. skanowanie wcześniej wydrukowanej etykiety z kodem QR), żeby nie czekać w tych kolejkach...Ale i tak akcja na plus.W nowych UP są takie maszynki - np. w Warszawie na Rodziny Hiszpańskich 8 masz taki automato paczkomat.
Tylko że to żadna okazja tylko cena standardowa.Poza tym fakt panie na poczcie czasem wpadają w konsternację i wołają do koleżanki z drugiego okienka:"hej Krysia ty wiesz jak z tym evelo?"
Edytowane przez: "ezzakiel" wrz 5. 2017
kartur05/09/2017 09:49

Żeby jeszcze był automat na poczcie do zostawienia paczki (np. skanowanie w …Żeby jeszcze był automat na poczcie do zostawienia paczki (np. skanowanie wcześniej wydrukowanej etykiety z kodem QR), żeby nie czekać w tych kolejkach...Ale i tak akcja na plus.


Jak masz paczkę z envelo to nie stoisz w kolejce. Tacy klienci są obsługiwani poza kolejnością. Warto dodać, że za 10,99 zł jest paczka do 2 kg. A reakcja pań na poczcie jest taka tylko za pierwszym lub drugim razem później jest ok. Ja wchodzę, zostawiam paczkę i wychodzę jak mają chwilę to sobie ją nadają w swoim systemie bo nie chce mi się czekać aż to zrobią. Kolejna sprawa jest tak, że nie na każdej poczcie można taką paczkę nadać.
Pani na poczcie poprosiła, żebym z Envelo przyszedł w sobotę rano, bo będzie miała więcej czasu na ogarnięcie co i jak...

Tak wygląda Poczta Polska 2017.
misha05/09/2017 09:58

Jak masz paczkę z envelo to nie stoisz w kolejce. Tacy klienci są o …Jak masz paczkę z envelo to nie stoisz w kolejce. Tacy klienci są obsługiwani poza kolejnością. Warto dodać, że za 10,99 zł jest paczka do 2 kg. A reakcja pań na poczcie jest taka tylko za pierwszym lub drugim razem później jest ok. Ja wchodzę, zostawiam paczkę i wychodzę jak mają chwilę to sobie ją nadają w swoim systemie bo nie chce mi się czekać aż to zrobią. Kolejna sprawa jest tak, że nie na każdej poczcie można taką paczkę nadać.Według mojego stanu wiedzy można nadać w każdym urzędzie pocztowym, który jest wskazany na stronie envelo.pl. Zresztą urząd wskazujesz w aplikacji (miejsce nadania) więc nie ma ryzyka że trafisz na taki UP, który nie może obsłużyć tej usługi - ale i tak BRAWO dla POCZTY, że zakłada rękawice i stawia czoła konkurencji !
Szybko na poczcie, od taki oksymoron
misha05/09/2017 09:58

Jak masz paczkę z envelo to nie stoisz w kolejce. Tacy klienci są o …Jak masz paczkę z envelo to nie stoisz w kolejce. Tacy klienci są obsługiwani poza kolejnością. Warto dodać, że za 10,99 zł jest paczka do 2 kg. A reakcja pań na poczcie jest taka tylko za pierwszym lub drugim razem później jest ok. Ja wchodzę, zostawiam paczkę i wychodzę jak mają chwilę to sobie ją nadają w swoim systemie bo nie chce mi się czekać aż to zrobią. Kolejna sprawa jest tak, że nie na każdej poczcie można taką paczkę nadać.


już to widzę jak na moim urzędzie pocztowym ktoś obsłuży ciepło za kolejnością. No chyba że jesteś w ciąży no to może ciebie tak obsługują
ujejskiegowrz 5. 2017

Według mojego stanu wiedzy można nadać w każdym urzędzie pocztowym, który j …Według mojego stanu wiedzy można nadać w każdym urzędzie pocztowym, który jest wskazany na stronie envelo.pl. Zresztą urząd wskazujesz w aplikacji (miejsce nadania) więc nie ma ryzyka że trafisz na taki UP, który nie może obsłużyć tej usługi - ale i tak BRAWO dla POCZTY, że zakłada rękawice i stawia czoła konkurencji !


Oczywiście, że na każdej pocie która jest na liście ale to nie oznacza na każdej poczcie. Są poczty na których nie da się nadać właśnie z uwagi na to, że nie ma ich na liście i nie da się ich wybrać podczas tworzenia paczki. To była tylko taka uwaga bo ja mam np. dwie poczty znacznie bliżej a jak chcę nadać przez envelo to muszę jechać do 3 która jest trochę dalej.
U nas na osiedlu brakuje listonoszy, ponoć nawet ktoś z kierownictwa roznosił przesyłki, na list trzeba czekać 2 tygodnie lub dłużej, wtedy skrzynka pełna. Ostatnio dostałem same awiza na zwykłe listy, a Pani na poczcie powiedziała żonie, że listonosz nie ma obowiązku roznosić przesyłek tylko wypisuje awiza.

Przesyłki z Chin.
Ok 7 dni od dostawcy na lotnisko, do Holandii i do Polski, z Wer Warszawa później ponad tydzień.

Nie dziwię się listonoszom, bo w dużym mieście zarobki ok 2k to żart, ale czy nikt z zarzadu nie wpadł na pomysł właśnie takich paczkomatów? Przecież to oszczędność czasu i pieniędzy. Odbiór w punkcie nie załatwia sprawy, bo są ogromne kolejki, a oczywiście teraz to są kioski i pewna grupa klientek stoi przy okienku i się nie może zdecydować... a może Pani domu, albo przyjaciółka, albo gry planszowe dla dzieci, pani pokaże tą, pani pokaże tą drugą.... a ludzie czekają. Rozwiązaniem byłyby właśnie paczkomaty, gdzie poczta ma ten komfort, że mają swój teren, a inpost musi wynajmować i płacić.
Edytowane przez: "arucard18" wrz 5. 2017
Mangwrz 5. 2017

już to widzę jak na moim urzędzie pocztowym ktoś obsłuży ciepło za kolejn …już to widzę jak na moim urzędzie pocztowym ktoś obsłuży ciepło za kolejnością. No chyba że jesteś w ciąży no to może ciebie tak obsługująTo poproś kierownika danej placówki albo napisz reklamację. Po to ktoś wymyślił envelo i dał konkretne korzyści w postaci niższej ceny i braku kolejki, żeby ludzie chętniej z tego korzystali. Jak panie na poczcie tego nie rozumieją to ktoś z kierownictwa im to wytłumaczy. Tak to wygląda. U mnie za pierwszym razem też pani kręciła nosem ale akurat miałem szczęście bo obok niej stała taka tekturka którą sobie stawiają jak jest zamknięte okienko na której była reklama envelo z napisem w stylu "nadając przesyłkę envelo nie musisz czekać w kolejce" i to zamknęło sprawę.
2k to chyba w mieście dużym. Na wsi mają minimalna
W sendit.pl paczka pocztowa do 30kg kosztuje 10.98. Procedura taka sama, drukujemy gotowy list przewozowy i oddajemy w wybranym urzędzie pocztowym.
Coraz mniej problemów z Paczką Envelo jest obecnie, kiedyś jak obsługa miała rzadko z nimi do czynienia to trochę to trwało. Teraz jest ok. I nie jest to kurier - paczkę trzeba zanieść na pocztę, ale powinno być dedykowane okienko, w którym zostawia się bez kolejki
A paczki 24 nie sa odbiera przez kuriera? 48 wiem ze trzeba dostarczyc. Bo za jakies 11zl z groszami mozna spokojnie kuriera in powtu, patrona wyslac czasami trz innych firm w zaleznosci od promocji. Wiadomo jak ktos ma czas i to nie przeszkadza aby zaniesc paczke to ok, tylko mnie zawsze drazni dluga kolejka na poczcie i brak wiedzi pracownikow i czesto stoi sie i czeka az ktos to zalatwi.
@PatafilSendit.pl czy Furgonetka mają Paczkę 48. Tu jest Paczka 24, która w Sendit kosztuje 13,49 zł.
@ujejskiego maszynki są, ale nadajesz i płacisz na miejscu. Nie da się wysłać przesyłki opłaconej przez internet (Envelo, Sendit czy Furgonetkę). Czyli płacisz wg zwykłego cennika Poczty Polskiej.
jest jakaś oferta na wysyłanie listów poleconych np z priorytetem? na Poczcie przy gabarycie B koszt wysłania wynosi 10zł. i fajnie byłoby wysyłać przez internet taniej
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst