Ta okazja została opublikowana ponad 2 tygodnie temu i może już nie być dostępna.
Packt - tydzień za darmo - FreeWeek 25.11-02.12
169°

Packt - tydzień za darmo - FreeWeek 25.11-02.12

16
lis 25. 2019
Trzeba się zarejestrować - bez podawania danych do płatności - i dostęp do całości kolekcji za darmo do końca 2 grudnia.
W zestawie: unlimited access to 7,000 titles
Aktualizacje społecznościowe
Dostęp do pełnej zawartości serwisu, gdzie znajdziemy ponad 7000 ebooków i kursów video. Wymaga założenia konta, jeśli jeszcze go nie posiadamy.

Pro tip: kursy video można łatwo pobrać.

Grupy

16 Komentarzy
Można w tym czasie pobierać książki w PDF?
fret25/11/2019 21:49

Można w tym czasie pobierać książki w PDF?


Chyba tylko online. Jakiś czas temu zmienili możliwość pobierania pdf czy epub.
Ostatnio kilka osób pisało, że jeśli mieli wcześniej odłożone na koncie pozycje, które w międzyczasie zostały wycofane, to mogli pobierać ich pdfy.

Ciekawe jak jest teraz i czy te linki działają tylko po zalogowaniu na właściwe konto, czy na wszystkich.
mirus25/11/2019 22:04

Ostatnio kilka osób pisało, że jeśli mieli wcześniej odłożone na koncie poz …Ostatnio kilka osób pisało, że jeśli mieli wcześniej odłożone na koncie pozycje, które w międzyczasie zostały wycofane, to mogli pobierać ich pdfy.Ciekawe jak jest teraz i czy te linki działają tylko po zalogowaniu na właściwe konto, czy na wszystkich.


Nowe tylko online.
Jeśli do tej pory na koncie miało się odłożone książki, które można było czytać tylko przez stronę Packt'u to po skorzystaniu z Free Week pojawia się możliwość pobierania ich w PDF, EPUB lub MOBI.
alimakot26/11/2019 09:12

Jeśli do tej pory na koncie miało się odłożone książki, które można było cz …Jeśli do tej pory na koncie miało się odłożone książki, które można było czytać tylko przez stronę Packt'u to po skorzystaniu z Free Week pojawia się możliwość pobierania ich w PDF, EPUB lub MOBI.


Możesz pobierać wszystkie, czy tylko te wycofane z oferty?
Linki są identyfikujące, czy może jest szansa, że każdy mógłby z nich pobierać?
mirus26/11/2019 14:25

Możesz pobierać wszystkie, czy tylko te wycofane z oferty?Linki są id …Możesz pobierać wszystkie, czy tylko te wycofane z oferty?Linki są identyfikujące, czy może jest szansa, że każdy mógłby z nich pobierać?


Nie wiem i nie wiem.
Od jakiegoś 1 - 1,5 roku codzienne "odbieranie" bezpłatnej książki (PacktPub Free Learning) powoduje, że taką książkę można jedynie przeczytać przez ich serwis, ale nie można jej pobrać. Skorzystanie z okazji (Free Week) powoduje, że pojawia się możliwość pobierania książek już "odebranych" (opcja pobierania wygasa chyba z końcem Free Week, więc niewykluczone, że później znowu czytanie tylko przez PacktPub).
alimakot26/11/2019 16:52

Nie wiem i nie wiem. Od jakiegoś 1 - 1,5 roku codzienne "odbieranie" …Nie wiem i nie wiem. Od jakiegoś 1 - 1,5 roku codzienne "odbieranie" bezpłatnej książki (PacktPub Free Learning) powoduje, że taką książkę można jedynie przeczytać przez ich serwis, ale nie można jej pobrać. Skorzystanie z okazji (Free Week) powoduje, że pojawia się możliwość pobierania książek już "odebranych" (opcja pobierania wygasa chyba z końcem Free Week, więc niewykluczone, że później znowu czytanie tylko przez PacktPub).


Ok. Dzięki.
To już chyba lepiej (przynajmniej dla mnie) te dostępne codziennie inna książka za darmo u nich, poza obecną promocją, bo wtedy można książkę / kurs przypiąć do konta i przeczytać / obejrzeć w dowolnym terminie.
(ale plusa dam ;-) )

Btw. jak pobrać te wideo kursy?
Mam kilka przypiętych do konta i chciałbym je udostępnić reczcie zespołu w pracy.
Edytowane przez: "xxeross" lis 28. 2019
xxeross28/11/2019 11:34

To już chyba lepiej (przynajmniej dla mnie) te dostępne codziennie inna k …To już chyba lepiej (przynajmniej dla mnie) te dostępne codziennie inna książka za darmo u nich, poza obecną promocją, bo wtedy można książkę / kurs przypiąć do konta i przeczytać / obejrzeć w dowolnym terminie.(ale plusa dam ;-) )Btw. jak pobrać te wideo kursy?Mam kilka przypiętych do konta i chciałbym je udostępnić reczcie zespołu w pracy.


Klikasz prawym myszki na video i masz "save video as.." - zrzuca do mp4
Wszystko po angielsku?
n
elhm28/11/2019 11:36

Klikasz prawym myszki na video i masz "save video as.." - zrzuca do mp4


Na pewno trzeba sprawdzić, czy interesujące nas kursy zostały udostępnione w całości.
Ostatnio podczas podobnej akcji książki i kursy były udostępnione tylko w części - sprawdziłem kilka interesujących mnie kursów i wszystkie były zabezpieczone, tzn. widoczna była tylko część kursu i niczego nie dało się pobrać. Po tym chwycie marketingowym już tam nie chciało mi się zaglądać.
tofik.tophor28/11/2019 12:28

n Na pewno trzeba sprawdzić, czy interesujące nas kursy zostały ud …n Na pewno trzeba sprawdzić, czy interesujące nas kursy zostały udostępnione w całości.Ostatnio podczas podobnej akcji książki i kursy były udostępnione tylko w części - sprawdziłem kilka interesujących mnie kursów i wszystkie były zabezpieczone, tzn. widoczna była tylko część kursu i niczego nie dało się pobrać. Po tym chwycie marketingowym już tam nie chciało mi się zaglądać.


Ja pobierałem video z 8 kursów i w każdym były w całości.
maksborko28/11/2019 12:24

Wszystko po angielsku?


Wszystkich nie przeglądałem, ale te które pobierałem tak, wszystkie były po angielsku.
A pdfy sa do pobrania czy tylko do czytania on-line?
Polecacie jakieś kursy video?
bo prawie wszystkie są prowadzone przez hindusów i ciężko zrozumieć ich angielski ;/
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst