Niestety, ta okazja już wygasła

Packt Summer Giveaway ebooki za darmo (Coding Roblox Games Made Easy, Blender 3D By Example, Unity 2020 By Example)

lip 26. 2022

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

O tym pakiecie
Oto niesamowita oferta dla wszystkich twórców gier - trzy pełnowymiarowe książki o programowaniu Packt zaprojektowane specjalnie po to, aby nauczyć Cię Roblox Games, Blender 3D i Unity Development w naszym całkowicie darmowym Bundle Giveaway.

W ramach zaplanowanego przez nas Packt Summer, wraz ze zaktualizowanymi wydaniami zestawów wszystkich twoich ulubionych tytułów Packt oraz kilkoma zupełnie nowymi zestawami, które w ciągu najbliższych kilku tygodni pojawią się na Fanatical.com, oferujemy ten darmowy zestaw trzech e-booków do was, naszych wspaniałych klientów Fanatical. Nie ma minimalnych wydatków - wystarczy darmowy prezent od nas dla Ciebie, aby powiedzieć „dziękuję wszystkim i patrz, co nadchodzi”.

Na tym się jednak nie kończy, ponieważ znajdziesz również kupon 20% zniżki na pakiety Packt Summer

CO JEST ZAWARTE

Coding Roblox Games Made Easy przenosi nas do wciągającego świata Roblox, globalnej platformy wirtualnej, jak żadna inna, zarówno do grania, jak i tworzenia gier. Z ponad 150 milionami aktywnych użytkowników miesięcznie. Pod koniec tej obszernej książki Roblox będziesz mógł prowadzić lub pracować z zespołem, aby ożywić swój świat gier i rozszerzyć to doświadczenie na graczy z całego świata.

Blender to potężny pakiet do tworzenia 3D, który obsługuje każdy aspekt potoku 3D. Dzięki Blenderowi 3D firmy Przykład 2nd Edition dowiesz się o modelowaniu, montowaniu, animacji, renderowaniu i wielu innych przy pomocy ciekawych projektów.

Uzupełnieniem tej bezpłatnej oferty jest Unity 2020 By Example 3rd Edition, dogłębne spojrzenie na rozwój Unity i praktyczne projekty praktyczne, które pomogą Ci stworzyć kluczowe gry Unity .
Aktualizacje społecznościowe

1 Komentarz