Niestety, ta okazja już wygasła
Owsianka One Day More w Biedronce
352° Zakończono

Owsianka One Day More w Biedronce

6,99zł11,99zł-42%Biedronka Okazje
65
mar 11. 2019

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

onedaymore.pl/skl…wa/


Owsiank jak z linka, w Biedronce kupiłem dziś za 6,99 zł. U mnie było ostatnie opakowanie. Na półce cena 8,99 zł, przy kasie odjęło jeszcze 2 zł. Kupione w Biedronce na Łabiszyńskiej w Warszawie. Może w innych też jest.
Data przydatności do listopada 2019 r.

145233.jpg
Aktualizacje społecznościowe
Biedronka OkazjeBiedronka gazetka

Grupy

Najlepsze komentarze
Avatar
Usunięty68637
Płacić 7zł za prawie same płatki owsiane (85%) 450g to jakaś porażka - nieźle was tam dymają w tej biedrze a jeszcze patrze ludzie się cieszą.

Nie prościej kupić jak kolega napisał płatki 1kg za 4zł i dodać sobie co tylko się chce? Jeez zawiało starymi babami, którym można wcisnąć 90% proso a reszta jakieś rodzynki i super produkt za 12zł xD
Nie lepiej kupić zwykle płatki owsiane błyskawiczne i dodać co się chce? Choćby tego banana?
Żona kupiła właśnie ten "produkt". O ile idea owsianki jako "posiłku" jest indywidualną domeną każdego, to ten "produkt" jest niesmaczny, niedobry, a po przygotowaniu zgodnie z instrukcją robi się z niego dziwna masa bez smaku i wyglądu. Lepiej kupić najtańsze płatki owsiane i dodać suszonych owoców. Jedyny plus teraz w tubie trzymam śrubki...
65 Komentarzy
Nawet skład nie najgorszy 😏
Dobra promocja. Normalnie 20 zł
Owsianka nie musli. Musli jest za 17 zł. Owsianka jest tez czekoladowa pyszna
Lajka1311/03/2019 16:06

Owsianka nie musli. Musli jest za 17 zł. Owsianka jest tez czekoladowa …Owsianka nie musli. Musli jest za 17 zł. Owsianka jest tez czekoladowa pyszna



Prawda, ale zawsze od nich widziałem Musli i mimo że na opakowaniu wyraźnie pisze Owsianka, to dałem Musli CZłowiek się podpalił pierwszą wrzutką na peperka
Exilki127 min

Prawda, ale zawsze od nich widziałem Musli i mimo że na opakowaniu w …Prawda, ale zawsze od nich widziałem Musli i mimo że na opakowaniu wyraźnie pisze Owsianka, to dałem Musli CZłowiek się podpalił pierwszą wrzutką na peperka


Tak czy siak cena super tez się obkupilam 💪
Zdrowe to?
Nie lepiej kupić zwykle płatki owsiane błyskawiczne i dodać co się chce? Choćby tego banana?
Avatar
Usunięty68637
Płacić 7zł za prawie same płatki owsiane (85%) 450g to jakaś porażka - nieźle was tam dymają w tej biedrze a jeszcze patrze ludzie się cieszą.

Nie prościej kupić jak kolega napisał płatki 1kg za 4zł i dodać sobie co tylko się chce? Jeez zawiało starymi babami, którym można wcisnąć 90% proso a reszta jakieś rodzynki i super produkt za 12zł xD
Usunięty6863711/03/2019 16:36

Płacić 7zł za prawie same płatki owsiane (85%) 450g to jakaś porażka - nieź …Płacić 7zł za prawie same płatki owsiane (85%) 450g to jakaś porażka - nieźle was tam dymają w tej biedrze a jeszcze patrze ludzie się cieszą.Nie prościej kupić jak kolega napisał płatki 1kg za 4zł i dodać sobie co tylko się chce? Jeez zawiało starymi babami, którym można wcisnąć 90% proso a reszta jakieś rodzynki i super produkt za 12zł xD


A weź podrzuć dobry przepis i ile ci wychodzi za kg, z jakimiś orzechami i owocami.
Exilki121 g, 14 min

Prawda, ale zawsze od nich widziałem Musli i mimo że na opakowaniu w …Prawda, ale zawsze od nich widziałem Musli i mimo że na opakowaniu wyraźnie pisze Owsianka, to dałem Musli CZłowiek się podpalił pierwszą wrzutką na peperka


Kto pisze?
Żona kupiła właśnie ten "produkt". O ile idea owsianki jako "posiłku" jest indywidualną domeną każdego, to ten "produkt" jest niesmaczny, niedobry, a po przygotowaniu zgodnie z instrukcją robi się z niego dziwna masa bez smaku i wyglądu. Lepiej kupić najtańsze płatki owsiane i dodać suszonych owoców. Jedyny plus teraz w tubie trzymam śrubki...
Nitro11/03/2019 16:26

Nie lepiej kupić zwykle płatki owsiane błyskawiczne i dodać co się chce? Ch …Nie lepiej kupić zwykle płatki owsiane błyskawiczne i dodać co się chce? Choćby tego banana?



Lepiej, ale nie zawsze jest taka możliwość. Jeśli dobrze pamiętam, liofilizaty mają więcej wartości odżywczych niż suszone odpowiedniki, a ważą tak samo mało. Tylko że banana liofilizowanego jest tutaj bardzo mało, bo tylko 5%.
Avatar
Usunięty68637
Gronbar11/03/2019 17:21

A weź podrzuć dobry przepis i ile ci wychodzi za kg, z jakimiś orzechami i …A weź podrzuć dobry przepis i ile ci wychodzi za kg, z jakimiś orzechami i owocami.


Przepis na co? Ja obecnie jem weetabixy w uk i polecam . szkoda ze ich tu nie ma :/
Usunięty68637mar 11.

Przepis na co? Ja obecnie jem weetabixy w uk i polecam . szkoda …Przepis na co? Ja obecnie jem weetabixy w uk i polecam . szkoda ze ich tu nie ma :/


A to tak jak myślałem, tylko komentarze umie pisać.
Szkoda kasy na te wszystkie śmieszne mieszanki, lepiej kupić samą owsiankę i do tego składniki jakie komu odpowiadają, ja np stosuje otręby pszenne, rodzynki, żurawinę, białko różne smaki + płatki czekoladowe, miodowe, cynamonowe itp. I po takim miksie, to energii mam na cały dzień.
oczywiście, że wszystkie lepiej, tak samo jak lepiej i taniej samemu zrobić obiad, a jednak jest bum na diety pudełkowe, choć przecież za 1500 zł to jedzenia dla całej rodziny przez miesiąc narobisz Zawsze mi się wydawało, że oceniamy okazję a nie sam produkt.
Edytowane przez: "Exilki12" mar 11. 2019
Usunięty68637mar 11.

Płacić 7zł za prawie same płatki owsiane (85%) 450g to jakaś porażka - nieź …Płacić 7zł za prawie same płatki owsiane (85%) 450g to jakaś porażka - nieźle was tam dymają w tej biedrze a jeszcze patrze ludzie się cieszą.Nie prościej kupić jak kolega napisał płatki 1kg za 4zł i dodać sobie co tylko się chce? Jeez zawiało starymi babami, którym można wcisnąć 90% proso a reszta jakieś rodzynki i super produkt za 12zł xD



Ja się zgadzam z tym co piszesz, ale co ma do tego biedra? w porównaniu do cen w innych sklepach, to akurat w biedrze dymają najmniej to nie jest produkt biedronkowy i można go dostać w innych sklepach, np. na stronie producenta za 12zł onedaymore.pl/skl…wa/
Exilki1213 min

oczywiście, że wszystkie lepiej, tak samo jak lepiej i taniej samemu z …oczywiście, że wszystkie lepiej, tak samo jak lepiej i taniej samemu zrobić obiad, a jednak jest bum na diety pudełkowe, choć przecież za 1500 zł to jedzenia dla całej rodziny przez miesiąc narobisz Zawsze mi się wydawało, że oceniamy okazję a nie sam produkt.


Tylko dieta pudełkowa, gdzie codziennie dostajesz kilka posiłków i musiałbyś każdego dnia poświęcić na ich przygotowanie kilka godzin to chyba trochę inna sytuacja niż w przypadku tej "okazji" gdzie przygotowanie jej odpowiednika zajmuje max minutę więcej,bo trzeba nasypać rodzynek, czy czego tam się chce
Do tego gotowanie dla 1 osoby często nie jest opłacalne, w przypadku tej owsianki jest nieco inaczej...

No ale prawda taka, że w sumie gówno mnie obchodzi kto za co płaci i co kto je, jeśli mu to smakuje to na zdrowie ;p

BTW. Nocna owsianka będzie jeszcze lepszym rozwiązaniem niż zalewanie płatków górskich wrzątkiem
Edytowane przez: "Golomp" mar 11. 2019
Ogólnie to pudełko jest fajne, żeby później uzupełniać czymś smaczniejszym
Gronbar11/03/2019 17:21

A weź podrzuć dobry przepis i ile ci wychodzi za kg, z jakimiś orzechami i …A weź podrzuć dobry przepis i ile ci wychodzi za kg, z jakimiś orzechami i owocami.


1. Baza płatki 2. Suszone owoce, banan, starta gorzka czekolada, zależy na co mam ochotę lub co jest pod ręką . 3 zezwyczaj siemię lniane czasami nasiona chia. Zalewa wrzątkiem 4 na wierzch stare orzechy nerkowca. Cena? Pewnie w okolicach 2.5 może 3 zł. Do tego twaróg pół kostki z łyżka konfitury własnej roboty więc pewnie około 4 zeta wychodzi.
Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwsza okazja od Exilki12. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
    Tekst