Niestety, ta okazja już wygasła
Overwatch Legendary Edition pudełkowa na Nintendo Switch za 99.99 zł
149° Zakończono

Overwatch Legendary Edition pudełkowa na Nintendo Switch za 99.99 zł

99,99zł129zł-22% Darmowa dostawa DarmowaEmpik Okazje
10
149° Zakończono
Overwatch Legendary Edition pudełkowa na Nintendo Switch za 99.99 zł
kwi 21.

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

UWAGA! Mimo, że jest to edycja pudełkowa, to w środku znajduje się kod do pobrania gry, a nie kadridż. Ot, taki psikus Bli$$arda...

Gra pudełkowa Overwatch Legendary Edition na Nintendo Switch. Dla posiadaczy Empik Premium, które obecnie jest gratis, dostawa jest darmowa.

Pudełko zawiera również kod na trzymiesięczną subskrybcję Nintendo Online, która wymagana jest do gry.

Jako cenę referencyjną podałem najtańszą ofertę z Allegro.

Ocena wg serwisu Metacritic:
Metascore: 73
User Score: 6.3

Opis z serwisu GRYOnline:

Overwatch to pierwszoosobowa gra akcji, nastawiona na rozgrywkę wieloosobową. Jest to kolejny projekt znanego wszem i wobec studia Blizzard Entertainment. Założona w 1991 roku firma od lat raczy graczy znakomitymi tytułami. Wystarczy wspomnieć, że w swoim dorobku ma takie hity jak wydane w 2004 roku i żyjące do dziś MMORPG World of Warcraft, serię strategii StarCraft czy też cykl hack-and-slash Diablo. Opisywana produkcja jest pod wieloma względami wyjątkowa. Przede wszystkim jest to pierwsza całkowicie nowa marka Blizzarda od 1998 roku, a do tego jest to debiut dewelopera w gatunku gier FPS. Od razu trzeba zaznaczyć, że gra okazała się bardzo udana i bardzo szybko przyciągnęła do siebie pokaźne grono osób.

Jeżeli chodzi o różnice pomiędzy poszczególnymi wydaniami Overwatch, to – jak w większości gier multiplatformowych – na każdej platformie sprzętowej jest to praktycznie ta sama produkcja. Warto jednak zauważyć, że deweloperzy nieco inaczej podchodzą do sprawy balansu w wersjach konsolowych, które ze względu na sterowanie na padzie wymaga trochę innego podejścia. Oprawa graficzna, tryby gry itd. są jednak identyczne na każdym urządzeniu.


Akcja gry osadzona jest w futurystycznej rzeczywistości, pełnej chaosu i konfliktów. Tytułowa straż to organizacja mająca na celu utrzymanie pokoju - w jej w skład wchodzą najlepsi żołnierze, naukowcy i awanturnicy. Przez lata bezbłędnie realizowała ona swoje zadanie, ale z czasem jej siła i wpływy zaczęły maleć, a w samej grupie zaczęło dochodzić do podziałów. W momencie, w którym toczy się akcja Overwatch, grupa ta jest w kompletnej rozsypce. Ludzkość wciąż jednak potrzebuje bohaterów i to na barki graczy spada obowiązek wypełniania zobowiązań straży. Produkcja nastawiona jest na tryb multiplayer, ale jednocześnie oferuje warstwę fabularną, zarówno pod względem historii uniwersum, jak i zamieszkujących go postaci. Poznajemy ją w serii osobnych, krótkich filmów oraz dodatkowych materiałów udostępnianych przez twórców.

Zabawa sprowadza się do dynamicznych walk w sześcioosobowych zespołach. Tempo potyczek jest bardzo szybkie, a dynamikę starć dodatkowo zwiększa duża mobilność postaci. Nacisk położono przede wszystkim na bliską kooperację i odniesienie jakiegokolwiek sukcesu wymaga współpracy z towarzyszami broni. Założenie to odzwierciedlają tryby zabawy. Przykładowo, w Payload jedna drużyna musi dostarczyć ładunek wybuchowy do określonego punktu na mapie, a druga ma za zadanie w tym przeszkodzić. Natomiast w Point Control jedna grupa atakuje punkty kontrolne, a druga musi je utrzymać do końca meczu. W obu trybach samotne wilki mają nikłe szanse na przetrwanie i są szybko eliminowane przez przeciwny zespół.

Rozpoczynając rozgrywkę, wybieramy jedną z dostępnych postaci, ale możemy ją dowolnie zmieniać podczas zabawy – każda śmierć to okazja do wybrania innego bohatera. Autorzy zadbali o dużą różnorodność herosów, poczynając od potężnego Reinhardta potrafiącego szarżami wbijać przeciwników w ściany, aż po dzierżącego łuk Hanzo, który mniejszą wytrzymałość nadrabia możliwością błyskawicznej wspinaczki. Wszyscy bohaterowie dysponują pokaźnym zestawem umiejętności specjalnych i dlatego kierowanie każdym z nich zapewnia odmienne wrażenia.

Wbrew początkowym domysłom fanów, Overwatch nie jest grą free-to-play. Zakupienie produkcji daje dostęp do wszystkich bohaterów, map oraz trybów, których lista ma w przyszłości dodatkowo się poszerzać.
Aktualizacje społecznościowe
Empik OkazjeEmpik kod rabatowy
10 Komentarzy
Bywało taniej. IMHO lepiej kupić z eshopa
Pamiętajcie że w środku jest tylko kod do pobrania gry + 3 miesiące Nintendo online.
thus21/04/2020 10:50

Bywało taniej. IMHO lepiej kupić z eshopa


Wychodzi na to samo, a pudełko w kolekcji na półce będzie
Jest offline? Tzn mogę grać z botami bez Nintendo online?
scepan21/04/2020 11:16

Wychodzi na to samo, a pudełko w kolekcji na półce będzie


No fakt
kupione, dzięki!
na cdkeys bywa za 60 zł
Pamiętacie jak Blizzard robił kiedyś dobre gry?
Już nie ofertą nieaktualna.
evr21/04/2020 12:38

Już nie ofertą nieaktualna.


Oferta znów dostępna.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst