Niestety, ta okazja wygasła 2 minuty temu.
84°
Opublikowano 9 godzin temu

OVERMONT Zestaw sztućców do grilla, szpatułka, łopatka do grilla, zestaw narzędzi ze stali nierdzewnej, 13 elementów, certyfikat TÜV

81,60zł95,13zł-14%
Darmowa dostawa ·
Awatar użytkownika kormar
Opublikowane przez
kormar
Dołączył w 2021
994
1 355

O tej okazji

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Więcej Grill

Znajdź więcej okazji Grill

Sprawdź więcej okazji

Odkryj więcej ofert na głównej stronie

Na polskim amazonie niewielka obniżka ceny (-14%), ale w porównaniu z cenami na innych amazonach cena wydaje się atrakcyjna hagglezon.com/en/…QQZ
Wysokie oceny, dobre opinie.

732834_1.jpg

  • Lepsza jakość – ten zestaw akcesoriów do grilla do płaskich płyt grillowych jest wykonany z mocniejszej i grubszej stali szlachetnej i nie rdzewieje. Również z wytrzymałym uchwytem z tworzywa sztucznego, który jest odporny na wysoką temperaturę i posiada otwór do zawieszenia. Trwały uchwyt z tworzywa sztucznego został ulepszony, aby się nie obluzowywał, nie pękał, nie blaknął i był przyjazny dla środowiska.
  • Masz wszystko, czego potrzebujesz: Nasz zestaw szpatułek do grilla zawiera 13 sztuk wysokiej jakości produktów do użytku komercyjnego lub prywatnego, w pomieszczeniach i na zewnątrz. 2 x bardzo duża, długa szpatułka, 4 x pierścienie do jaj, 2 x butelki do wyciskania, 1 x łopatka do hamburgera, 1 x skrobak, 1 x rozdrabniacz do patelni, 1 x pędzel, 1 x szczypce.
  • Łatwe czyszczenie – ergonomicznie ukształtowany uchwyt przyjemnie leży w dłoni, butelki do wyciskania są praktyczne, pozwalają mieć pod ręką wodę i olej. Wszystkie narzędzia nadają się do mycia w zmywarce do naczyń.
  • Doskonała wydajność – zakrzywione lub ukośne krawędzie, które ułatwiają korzystanie z narzędzi do grilla. Te akcesoria do grilla są idealne na kemping, do restauracji, kuchni, na zewnątrz, do żeliwnej patelni, spontanicznego grillowania i na imprezę ogrodową.

Amazon.pl Więcej szczegółów na
Aktualizacje społecznościowe

1 Komentarz

Awatar użytkownika
  1. Awatar użytkownika buczo
    Zdjęcie Chinki ze stalową szpatułką i teflonową patelnią rozwala system