67°
Opublikowano 3 marca 2024

Overmont Plandeka namiotowa 3 m x 3 m, wielofunkcyjna, z 6 śledziami i 6 linkami, zielona

67,81zł97,94zł-31%
Darmowa dostawa ·
Opublikowane przez
kormar
Dołączył w 2021
2 102
2 406

O tej okazji

804432_1.jpg
 • Wytrzymały i trwały materiał: plandeka Overmont Tarp wykonana jest z wysokiej jakości tkaniny poliestrowej 210D o właściwościach odpornych na rozdarcie i wodoodpornej powłoce PU 3000. Zapewnia kompleksową ochronę przed deszczem i promieniowaniem UV.
 • Kompleksowo wzmocniona konstrukcja: plandeka ma łącznie 6 otworów narożnych, krawędzie i zamki błyskawiczne są podwójnie wzmocnione, aby poprawić wytrzymałość na rozerwanie i trwałość. Miejsca połączenia są uszczelnione, aby zwiększyć wodoszczelność.
 • Lekki i kompaktowy: cały zestaw Tarp Overmont waży tylko 0,78 kg i ma rozmiar ok. 33 x 23 x 11 cm, co ułatwia przenoszenie w plecaku. Jest to idealny wybór na kemping, piknik, grillowanie lub inne aktywności na świeżym powietrzu.
 • Wszechstronne zastosowanie: Tarp Overmont może być stosowana w wielu różnych sytuacjach. Może być używany jako parasol przeciwsłoneczny lub parasol na zewnątrz, jako żagiel przeciwsłoneczny do hamaków, samochodów, kuchni na świeżym powietrzu, jako podkładka pod namiot lub mata plażowa. Kwadratową ściereczkę można zmontować w różnych kształtach w zależności od potrzeb.
 • Zawartość opakowania: Zestaw Overmont Tarp zawiera 1 x plandeka namiotowa 3 x 3 m, 2 x 2 x śledzie namiotowe, 6 x linka przeciwwiatrowa. Jest wyposażony w dwie kieszenie do przechowywania w różnych rozmiarach, aby zorganizować i transportować plandekę namiotową i małe części.
Amazon.pl Więcej szczegółów na
Aktualizacje społecznościowe

10 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika Nick_do_zmiany_77
  Mysle czy nie zeobic sobje z tego taniego parasola na lato, przymocowac do budynku, kminiliscie tak?
  Awatar użytkownika Usunięty202879
  Kupiłem na altankę ogrodową. Od biedy będzie żeby przykryć poszycie właściwe na zimę. Bo nie wiadomo czy i ile światła przepuszcza
 2. Awatar użytkownika Czadmander
  Dalej aktualna oferta
  Awatar użytkownika ivytomek
  Za 97 PLN
 3. Awatar użytkownika kormar
  Autor
  Dzisiaj w okazji błyskawicznej za 67,81 zł.
 4. Awatar użytkownika kormar
  Autor
  Dzisiaj za 64,42 zł.
Awatar użytkownika