Ta okazja została opublikowana ponad 2 tygodnie temu i może już nie być dostępna.
Overlord 2 Steam Key GLOBAL
335°

Overlord 2 Steam Key GLOBAL

5,22zł40zł-87% Darmowa dostawa DarmowaG2A Okazje
7
335°
Overlord 2 Steam Key GLOBAL
wrz 21. 2020
Kontynuacja oryginalnej gry akcji z elementami RPG, opracowana przez zespół Triumph Studios. Podobnie jak w poprzedniczce, gracze wcielają się tutaj w antybohatera pragnącego zostać mrocznym władcą z prawdziwego zdarzenia.

Overlord 2 to powrót do koncepcji zaprezentowanej w części pierwszej (nie licząc tytułów pobocznych) wydanej w 2007 roku przez firmę Codemasters Software. Ponownie więc mamy do czynienia z grą akcji TPP, w której wcielamy się w postać złego Lorda Ciemności, aby przejąć władzę nad fikcyjnym światem utrzymanym w konwencji fantasy. Producentem gry jest firma Triumph Studios zajmująca się tą serią i odpowiedzialna także chociażby za strategię Age of Wonders. Akcja gry jest dość zbliżona do pierwowzoru. Wcielamy się w nowego antybohatera, który rozpoczyna swoją mroczną drogę kariery – naszym celem jest oczywiście stanie się potężnym i przerażającym władcą, przed którym wszyscy czuliby respekt. Na drodze do wszechwładzy naszemu złemu podopiecznemu stoi tylko jedna mała rzecz – wielkie imperium, wzorowane na Imperium Rzymskim, którego przywódcy także pragną przejąć kontrolę nad światem oraz dodatkowo dążą do wyplenienia całkowicie wszelakich objawów magii. Musimy więc podbijać poszczególne królestwa i zlikwidować opór tej ludzkiej konkurencji.
Aktualizacje społecznościowe
G2A OkazjeG2A promocje
7 Komentarzy
Genialna giera polecam z calego serca:)
To kontynuacja Dungeon Keeper ?
Edytowane przez: "peter_mountain" wrz 21.
1 super
2 taka sobie, nie chciało mi się skończyć. Zrezygnowali z polskiego dubbingu, a szkoda.
Edytowane przez: "Aniver" wrz 21.
No i mam chyba jedną w nadmiarze
jarkopolo21/09/2020 21:50

To kontynuacja Dungeon Keeper ?


Nie to całkiem innego typu gra DK podpada bardziej pod strategie a tu mamy RPG z elementami przygodówki chodz przyznam szczeże ze klimatem nie odbiega duzo od DK i naporawde warto zagrać
jarkopolo21/09/2020 21:50

To kontynuacja Dungeon Keeper ?

Kontynuacja DK to Dungeons. Tu sobie zobacz, jest identyko.

Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst